تفلون مایع فورس ترکیه قیمت فروش و طرز استفاده

زمانی تنها و بهترین روش آب بندی لوله و اتصالات در تاسیسات استفاده از نوار تفلون های با مارک های مختلف نظیر نوار تفلون تهران بود ، البته تا قبل از آن که نوار تفلون جای خود را به نوار تفلون مایع یا اصطلاحا نوار تفلون خمیری بدهد . تفلون مایع فورس Force ، یک خمیر تفلون ساخت کشور ترکیه است که در حال حاضر از بهترین تفلون مایع های آب بندی لوازم تاسیساتی ساختمانی و موتورخانه بشمار میرود .

تفلون مایع فورس ترکیه در بین انواع تفلون مایع های موجود در بازار ایران از قیمت فروش تفلون مایع فورس بسیار به صرفه ای بهره میبرد و هر 100 میلی لیتر از یک تفلون مایع فورس تقریبا با 100 عدد نوار تفلون 12 متری مرغوب برابری میکند که این موضوعی قابل توجه و تکنولوژی ای بینظیر است . ما نمایندگی پخش فروش عمده و تک تفلون مایع فورس ترکیه در بازار ایران هستیم . جهت خرید تفلون مایع فورس ترکیه و اطلاع از قیمت انواع تفلون مایع با کارشناسان گالواپایپ تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

تفلون مایع فورس

تفلون مایع فورس چیست ؟

گفتنی است که به تفلون مایع فورس ، چسب تفلون مایع نیز گفته میشود . نوار تفلون مایع خمیری بهترین جایگزین نوار تفلون ها محسوب میشود و از نظر اقتصادی نیز بسیار مقرون به صرفه هستند . تفلون مایع فورس موارد مصرف بسیاری دارد که به صورت موضوعی در ادامه به آن میپردازیم و به صورت مختصر از نوار تفلون خمیری میتوان جایگزین خمیر لوله و کنف کرد و در تمامی سیالات آب ، اتصالات فلزی گالوانیزه کروم دنده ای ، جهت استفاده برای روغن ، هوا ، مایعات ، گاز و مواد شیمیایی است و از مهم ترین لوازم و تجهیزات موتورخانه به شمار میرود . ضمنا میتوان از تفلون مایع فورس در مونتاژ قطعات مشترک مخزن تحت فشار پمپ آب خانگی ، کمپرسور های هوا ، سیستم های هیدرولیک و مخازن بخار موتورخانه شوفاژ و در مناطقی که مقاومت در برابر لرزش مورد نیاز است استفاده گردد .

تفلون مایع فورس در لحظه استفاده و بسته شدن اتصال تا 100 psi و 7 بار فشار را تحمل میکند و پس از 24 ساعت گذشتن از استفاده آن میتواند از 10,000 psi و 700 بار فشار را تحمل کند . جالب اینجاست که چسبنده بودن تفلون مایع فورس باعث میشود شره نکند نریزد و همچنین به آسانی باز میگردد . تفلون خمیری فورس ترکیه ، در خدمات تاسیساتی و لوله کشی ساختمان بسیار تمیز تر از نوار تفلون عمل میکند و به جهت فشار بالای قابل تحمل این تفلون مایع در پروژه های پتروشیمی و آب داغ نیز به آسانی مصرف میگردد .

از دیگر پوئن های مثبت تفلون فورس میتوان به نداشتن بوی اسیدی در زمان آب بند کردن لوله و اتصالات اشاره نمود . همچنین تفلون فورس در برابر لرزه ها و شوک ها و حرکت کردن لوله و اتصالات استحکام خود را حفظ میکند . تفلون مایع فورس (P.T.F.E SEAL) با آب واکنش نمیدهد و به همین جهت برای لوله کشی آب آشامیدنی و یا آب بندی کردن شیر آلات دستگاه تصفیه آب خانگی نیز مناسب است .

پکیج تفلون مایع فورس ترکیه شامل دو مدل تفلون مایع زیر است :

 • تفلون مایع فورس ترکیه کد 5543 پنجاه میلی لیتر 50ml
 • تفلون مایع فورس ترکیه کد 5543 دویست و پنجاه میلی لیتر 250ml

مشخصات فنی تفلون مایع فورس ترکیه

روش استفاده از تفلون مایع فورس

طرز استفاده از تفلون مایع فورس بسیار آسان است . ابتدا اطمینان حاصل کنید که قطعات و لوله و اتصالات که نیاز به آب بند کردن آن دارید تمیز ، خشک و عاری از روغن و گریس باشند . از قلم مو و یا به طور مستقیم از تیوب تفلون مایع جهت ریختن لا به لای رزوه ها دنده ها استفاده کنید . برای گرفتن نتیجه بهتر تفلون مایع را از اولین دنده رزوه ریخته و تا سومین دنده ادامه دهید . میزان بیرون ریخته شده از رزوه خشک نخواهد شد و براحتی تمیز میگردد . همچنین مقداری از تفلون مایع فورس نیز اگر داخل لوله قرار گیرد با آب و حلال ها به هیچ عنوان واکنش نمیدهد و مقاوم است .

روش استفاده از تفلون مایع فورس

شناسایی خطرات در زمان استفاده از تفلون مایع فورس

در نظر داشته باشید که استفاده از انواع تفلون مایع خمیری فورس باید همیشه با دستکش صورت گیرد چون امکان داشتن حساسیت به این ماده شیمیایی هست . در صورتی که با چشم های شما تماس پیدا کرد بلافاصله 15 دقیقه با آب چشمتان را شسته و به پزشک مراجعه نمایید . سعی کنید در مکان هایی که تهویه هوا موجود است و هوا رد و بدل میشود از تفلون مایع فورس استفاده نمایید تا دچار مشکل تنفسی نگردید . تفلون مایع فورس شامل متاکریلات اسید و اکریلیک است پس اقدامات ایمنی را در روش استفاده از تفلون مایع فورس بکار ببرید .

جایگزین نوار تفلون از تفلون مایع فورس استفاده نمایید

نوار تفلون ها برای استفاده کمی سخت و بی کیفیت هستند البته این در برابر انواع تفلون مایع صادق است و تفلون مایع فورس ترکیه از محصولات بسیار مرغوب در بازار ایران است که جایگزین بسیار مناسبی برای انواع نوار تفلون نظیر نوار تفلون دنا ، نوار تفلون سیتکو ، نوار تفلون ماسترو دی روسا و معروفترین آن یعنی نوار تفلون تهران میباشد . در تصویر زیر نوار تفلون صنعتی دی ان dn را که 50 متر میباشد و در لوله و اتصالات سایز بزرگ استفاده میشود در کنار تفلون مایع فورس مشاهده مینمایید .

جایگزین نوار تفلون تفلون مایع فورس

تفلون مایع موارد مصرف گوناگونی دارد که در زیر به چند موضوع و اجناس قابل استفاده در کنار تفلون مایع فورس میپردازیم :

آب بند کردن اتصالات گالوانیزه برزیلی توپی

بهترین اتصالات گالوانیزه حال حاضر در ایران اتصالات گالوانیزه برزیلی توپی و اتصالات گالوانیزه مک محسوب میشوند و استفاده از تفلون مایع فورس که جزو بهترین ها در نوار تفلون خمیری محسوب میشود در کنار این دو اتصالات گالوانیزه فلزی دنده ای تجربه بسیار خوب و عالی ای در زمینه لوله کشی تاسیساتی به شما خواهد داد .

آب بند کردن اتصالات برزیلی توپی تفلون مایع فورس

آب بند کردن شیر فلکه آتش نشانی آ و گ AWG با تفلون مایع فورس

شیر فلکه آتش نشانی از لوازم تاسیساتی آتش نشانی بسیار مهم این روز ها محسوب میگردد . چرا ؟ به دلیل این که جدیدا ساختمان های نو ساز نیاز به تاییدیه آتش نشانی از سازمان آتش نشانی و شهرداری دارند این یعنی ارائه و فروش لوازم آتش نشانی برای پروژه ها و برج ها و ساختمان ها امری مهم شده است و همچنین استفاده از تفلون مایع فورس برای آب بند کردن رزوه های شیر فلکه آتش نشانی با لوله و هیدرانت تجربه ای بینظیر را به شما عزیزان هدیه خواهد داد .

آب بند کردن شیر فلکه آتش نشانی آ و گ awg

آب بند کردن شیر پیسوار رهانه با تفلون مایع فورس

شیر پیسوار رهانه که مستحضر تمام تاسیسات کاران و فروشنده های لوازم بهداشتی ساختمان هست . شیر پیسوار رهانه در دو سایز 1/4 اینچ و 1/2 اینچ تولید میشود و زیر سینک آشپزخانه نصب میگردد . آموزش نصب شیر پیسوار رهانه زیر سینک بسیار آسان است و برای آب بندی کردن شیر پیسوار با شلنگ های دو سر مهره زیر سینک آب سرد و گرم میتوانید از تفلون مایع به جای نوار تفلون استفاده نمایید .

آب بند کردن شیر پیسوار رهانه با تفلون مایع فورس

آب بند کردن اتصالات برنجی با تفلون مایع فورس

انواع اتصالات برنجی ، برنزی و کروم را میتوان با تفلون مایع فورس به صورت کامل و تکمیلی آب بندی نمود . در تصویر زیر روپیچ توپیچ برنجی شمش ریابی را مشاهده مینمایید که یک اتصال برنجی است که به سادگی با ریختن در سه رزوه و دنده اول این روپیچ توپیچ برنجی میتوانید آن را به سادگی آب بندی نموده و استفاده نمایید .

آب بند کردن اتصالات برنجی با تفلون مایع فورس

Incoming search terms:

 • قیمت تفلون مایع
 • تفلون مایع فورس
 • تفلون مایع چفتو
 • تفلن مایع
 • مایع آب بند جهت لوله ناودون
 • قیمت نوار تفلون مایع
 • فورس تفلون مایع
 • خمیر تفلون
 • تفلون مایع tos
 • تفلن مایع آکسون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *