قیمت روپیچ توپیچ برنجی شمش ریابی Riabi

روپیچ توپیچ برنجی شمش ، با برند ریابی Riabi ، از بهترین اتصالات برنجی آب و گاز به شمار میرود و دارای استاندارد است همچنین درجه یک ترین روپیچ توپیچ موجود در بازار ایران است و در سه سایز روپیچ تو پیچ برنجی 2 سانتی متری ، روپیچ توپیچ برنجی 3 سانتی متری و روپیچ توپیچ برنجی 4.5 سانتی متری تولید میگردد که شرکت ریابی تولید کننده اتصالات برنجی ریابی میباشد . جهت استعلام قیمت انواع شیرآلات برنجی و لیست قیمت روپیچ توپیچ برنجی و تمامی لوازم تاسیساتی ساختمانی با ما تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

روپیچ توپیچ برنجی

روپیچ توپیچ برنجی شمش دو سانتی متری ریابی Riabi

روپیچ تو پیچ برنجی لیست قیمت روپیچ توپیچ برنجی 2 دو سانتی متری ریابی

اتصالات برنجی ، انواع متفاوت و با کیفیت های متفاوتی دارند اما روپیچ توپیچ برنجی ریابی در هر سایزی که تولید شده جزو بهترین تولید کننده اتصالات برنجی قرار گرفته و حتی قیمت روپیچ تو پیچ برنجی ریابی نیز در مقایسه با کیفیت آن بسیار مناسب است .

مدلی که مشاهده مینمایید یک روپیچ توپیچ برنجی 2 سانتی متری تولید کارخانه ریابی است .

نوع با کیفیت اتصالات برنجی ریابی ، به شمش معروف است . یعنی روپیچ توپیچ برنجی شمش ریابی که از کیفیت مرغوب تر و توان تحمل فشار بار بیشتری در اتصالات برنجی آب و اتصالات برنجی گاز را دارد .

لیست قیمت روپیچ توپیچ برنجی ریابی و همچنین قیمت هر کدام از آیتم های روپیچ توپیچ برنجی شمش ریابی را میتوانید از کارشناسان فروش گالواپایپ استعلام بگیرید .

گالواپایپ مفختر است با حذف بسیاری از واسطه ها و همکاری با کارخانه های رسمی لوازم تاسیساتی و همچنین لوازم موتورخانه ، بهترین قیمت اتصالات برنجی آب و گاز را در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار میدهد و در اسرع وقت اقدام به صدور پیش فاکتور آنلاین لوازم تاسیساتی شما مینماید .

در ادامه به مدلهای دیگر از روپیچ توپیچ برنجی ساخت کارخانه Riabi میپردازیم .

روپیچ تو پیچ برنجی شمش سه سانتی متری ریابی Riabi

روپیچ توپیچ برنجی سه 3 سانتی متری خرید روپیچ توپیچ برنجی اتصالات برنجی ریابی

در تصویر روبرو مشاهده مینمایید که روپیچ توپیچ برنجی سه سانتی در مارک ریابی تولید شده و در سه سایز ، همچنین به صورت کروم و برنجی ساخته میشود .

انواع اتصالات برنجی شرکت ریابی میتوان به سرشلنگی های برنجی ریابی نیز اشاره نمود که در آینده به آن میپردازیم .

روپیچ توپیچ چیست ؟

روپیچ توپیچ در واقع برای افزایش طول رزوه استفاده میگردد در جایی که نمیتوان یک شیر پیسوار یا شیر حیاطی را پیچ نمود اول از روپیچ تو پیچ برنجی سه سانتی متری برای افزایش طول استفاده میکنیم ، سپس پس از افزایش طول وقتی کمی جای دست برای بستن شیرآلات برنجی آزادتر شد اقدام به بستن انواع شیرآلات مانند شیر پیسوار ریابی مینماییم .

موردهای مصرف دیگری هم هستند که از روپیچ توپیچ برنجی زیر سینک آشپزخانه برای بستن شیر کروم ورودی دستگاه های تصفیه آب خانگی و یا برای استفاده در زیر شیر دستشویی برای بستن شیر برنجی گرم و شیر برنجی سرد آب استفاده میکنند و انواع استفاده های دیگر که نصاب ها و خدمات تاسیساتی به آن میپردازند .

دیگر موارد مصرف روپیچ توپیچ برنجی ریابی ، بستن آن پشت شیر رادیاتور است و آن هم در جهت افزایش طول استفاده میگردد . در نظر داشته باشید که روپیچ توپیچ برنجی شمش ، از شمش برنج ، تراشکاری و ساخته میشود . این باعث میشود که از نظر کیفیتی با مدلهای مشابه که از برنج رخته گری میشوند کاملا متفاوت و با کیفیتی بسیار بیشتر تولید گردد .

روپیچ توپیچ ریابی ، برای سهولت استفاده به صورت آچار آلن خور طراحی شده ، یعنی در داخل این اتصالات برنجی جای آچار آلن تعبیه شده تا برای سفت و محکم کردن آن به مشکلی دچار نشوید و این یک ایده ی خوب برای طراحی و تولید اینگونه اتصالات برنجی است . همچنین انواع دیگر اتصالات برنجی نیز تولید میشود که به روپیچ توپیچ آلن خور آبکاری کروم مشهور هستند . آلیاژ آنها برنج است اما برای مقاومت بیشتر و یا به صورت تزئینی آنرا آبکاری کروم میکنند .

روپیچ توپیچ برنجی شمش چهار و نیم سانتی متری ریابی Riabi

روپیچ توپیچ برنجی قیمت روپیچ توپیچ برنجی ریابی

به روپیچ توپیچ ریابی در این سه سایز ، روپیچ توپیچ کوتاه ، روپیچ توپیچ متوسط و روپیچ توپیچ بلند شمش ریابی نیز گفته میشود که مدل چهار و نیم 4.5 سانتی متری آن را در مقابل مشاهده مینمایید .

از این روپیچ تو پیچ برنجی بلند ، در جاهایی که لوله خیلی داخل دیوار باشد و نیاز به افزایش زیاد طول برای بستن شیر رادیاتور یا انواع شیر کلکتوری گرم و سرد که زیر سینک دستشویی بسته میشود ، استقاده میگردد .

روپیچ توپیچ برنجی بلند 4.5 سانتی متری ریابی ، نزدیک به 2 سانتی متر روپیچ یا رزوه از رو دارد و 2 سانتی متر دیگر هم در سر دیگر آن نصب به دیوار میشود .

این مدل مرغوب نیست از تراشکاری شمش برنج استفاده شده و به همین جهت آنرا روپیچ توپیچ بلند شمش برنجی مینامند .

قیمت روپیچ توپیچ برنجی در هر سه سایز متفاوت است اما مناسب ترین قیمت نسبت به بهترین کیفیت را شرکت و اتصالات برنجی ریابی در میان اکثر رقبا دارد زیرا خرید اتصالات برنجی استاندارد ، برای استفاده در لوله کشی رادیاتور ساختمان بسیار مقرون به صرفه و لازم است .

انواع ریخته گری شده روپیچ توپیچ های برنجی داخل بازار برخی از کیفیت مرغوبی برخوردار نیستند و حتی با یک آچار میشکنند اما ریابی در این زمینه ها برند ثابت شده و خوبی است که میتوانید به آن نهایت اعتماد را داشته باشید .

Incoming search terms:

  • قیمت روپیچ توپیچ برنجی
  • انواع روپیچ توپیچ
  • قیمت روپیچ تو پیچ برنجی
  • روپیچ توپیچ برنجی
  • قیمت روپیچ توپیچ
  • قیمت روز روپیچ توپیچ برنجی سایز 1/2
  • روپیچ توپیچ
  • توپچ روپیچ برنجی
  • تولیدی برنجی ناب
  • قیمت روپیچ توپیچ گالوانیزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *