فروش تفلون مایع خمیری چفتلون شایان قیمت نمایندگی

چند سالی است که جایگزین نوار تفلون ، خمیر و کنف از تفلون مایع استفاده میشود و کارخانه های بسیار با کیفیت ایتالیایی و ترکیه ای نیز به تولید این محصول ارزشمند مشغول هستند . برای مثال میتوان به تفلون مایع سیم ایتالیا و تفلون مایع فورس اشاره نمود . تفلون خمیری مایع یک ماده نرم و کرم مانند است که به دور رزوه انواع محصولات رزوه دار همچون اتصالات گالوانیزه توپی و اتصالات گالوانیزه جورج فیشر آغشته میشود تا تمام بین رزوه و اتصالی که به این اتصالات گالوانیزه متصل میگردند را پر نموده و آن را آب بندی نمایند .

تفلون مایع چفتلون شایان Cheftlon Shayan نیز یک محصول ایرانی همچون تفلون مایع غفاری و تفلون مایع ادالوک Adalock است که به دو مدل آب بندی فوری و آب بندی خشک تولید شده تا با رقیبان تفلون مایع ایتالیایی و ترک خود رقابت نماید . نمایندگی فروش تفلون مایع چفتلون شایان در بازار لوله و اتصالات ایران ، شرکت گالواپایپ میباشد و میتوانید با بهترین قیمت و کیفیت این نوار تفلون مایع خمیری را از مجموعه ما دریافت نمایید . جهت دریافت قیمت تفلون مایع چفلتون شایان میتوانید با کارشناسان فروش گالواپایپ شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

تفلون مایع چفتلون شایان

مشخصات فنی تفلون مایع چفتلون شایان Shayan Cheftlon

تفلون خمیری چفتلون ، در دو مدل سفید و آبی تولید میگردد . رنگ 2650 این محصول سفید و رنگ 2228 این محصول نیز آبی میباشد . نوار تفلون مایع خمیری چفلون شایان تا 70 بار فشار را تحمل مینماید . بازه دمایی چفلتون شایان از منفی 50 درجه سانتی گراد تا مثبت 150 درجه سانتی گراد میباشد . شرایط نگهداری چفلون شایان به این صورت است که در صورت تماس با دست براحتی میتوانید آن را بشویید .

روش آب بندی شیر پیسوار رهانه بوسیله تفلون مایع چفلتون شایان

از پر فروش ترین محصولات و شیرآلات ساختمانی میتوان شیر پیسوار رهانه را نام برد که لوله و اتصالات گالوانیزه ساختمانی را به شیر روی سینک ظرفشویی و شیر روشویی دستشویی متصل مینماید . پر کاربردترین بخش استفاده از تفلون مایع چفتلون را شاید بتوان در همین زمینه دانست که با آن انواع شیر پیسوار فیلتردار برنجی را به شلنگ 30 سانتی 40 سانتی 50 سانتی دو سر مهره یا یک سر مهره یک سر رزوه متصل مینماید .

برای آب بندی کردن یک شیر پیسوار فیلتردار میتوانید به آسانی دور رزوه این شیر برنجی را تفلون مایع بزنید و به اتصال مربوطه وصل نمایید . زمان آب بندی شدن شیر پیسوار به همراه چفلون شایان در مدل فوری بلافاصله بعد از بستن اتصال به شیر پیسوال انجام میگیرد و در مدل خشک آن سه تا 6 ساعت زمان برای آب بندی کامل نیازمندیم .

آب بندی شیر پیسوار با تفلون خمیری چفلتون شایان

از محصولات مشابه نوار تفلون خمیری میتوان به خمیر پژوهش اشاره نمود میتوانید قیمت خمیر کنف پژوهش را از کارشناسان شرکت دریافت نمایید . نوار تفلون تهران ، نوار تفلون سیتکو و نوار تفلون آسیا نیز از محصولات متعددی هستند که میتوان به عنوان جایگزین اینها از تفلون خمیری چفلتون استفاده بهینه تر و بسیار مقرون به صرفه تر نمود .

آب بندی انواع لوله گالوانیزه با تفلون مایع چفلتون شایان

لوله های گالوانیزه نیز همچون دیگر شیر فلکه کشویی و شیرآلات برنزی دارای رزوه میباشند . از انواع این محصولات آبکاری گرم و سرد میتوان به لوله ساوه ، لوله سپنتا و لوله گلخانه گالوانیزه اشاره نمود . لوله های گالوانیزه در دو مدل سنگین و سبک تولید شده و هر دو سر این لوله ها دارای دنده و رزوه میباشد که نیاز به تفلن مایع آب بندی نیز دارند . توجه کنید که نیپل دو سر رزوه نیز از لوله گالوانیزه سرد تولید میشود که برای متصل نمودن دو شیر فلکه یا دو اتصال گالوانیزه همچون مهره ماسوره گالوانیزه از نیپل استفاده میگردد . برای دریافت قیمت لوله گالوانیزه میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید . همچون شیر پیسوار برنجی ، لوله های آبکاری شده گالوانیزه گرم را نیز باید به نوار تفلن خمیری آغشته کرده و به اتصال ببندید تا آب بندی گردد .

نوار تفلون مایع چفلتون شایان

آب بندی انواع شیر گازی با نوار تفلون خمیری چفتلون شایان

خرید شیرآلات گازی نیز در بورس فروش عمده لوله و اتصالات و لوازم تاسیساتی مجموعه ی ما امکان پذیر است . از چفلون شایان برای آب بندی شیر گازی برنجی نیز میتوان استفاده نمود . از انواع شیرآلات گازی که میتوان تفلون مایع چفتلون را برای آنها استفاده نمود میتوان به شیر گازی امین ، شیر گازی نگین و شیر گازی حقیقی اشاره نمود ، همچنین برای دریافت قیمت شیر گازی میتوانید به شماره تلفن های شرکت مراجعه نمایید . شیر گازی معمولا دو سر داخل رزوه است و اتصالی که میخواهید به آن متصل نمایید همچون نیپل لوله یا مهره ماسوره گالوانیزه و یا حتی روپیچ توپیچ برنجی را با نوار تفلون خمیری به شیرآلات برنجی دسته گازی وصل کنید .

آب بندی شیر گازی با نوار تفلون خمیری چفلتون شایان

در روش های قدیمی و سنتی آب بندی کردن انواع اتصالات ، شیرآلات و مهره ماسوره های گالوانیزه سفید و سیاه و خصوصا اتصالات پلی اتیلن های آبیاری قطره ای ، از نوار تفلون سیتکو تهران یا آسیا استفاده میگردید و در برخی مواقع نیز از خمیر لوله و کنف استفاده میشد . با استفاده از کنف و خمیر برای اتصالاتی که انشعاب جداگانه گرفته میشوند گاهی فضای کافی و مناسب جهت باز و بسته کردن دو اتصال وجود ندارد و نمیتوان استفاده نمود ، همچنین استفاده از خمیر و کنف یا نوار تفلون صنعتی برای اتصالات سایز بزرگ وقت و انرژی زیادی میبرد و نمیتوان به صورت همیشگی از این شیوه های قدیمی استفاده نمود .

در برخی اوقات که از نوار تفلون استفاده میگردد ، نوار تفلون در بالای رزوه لوله و اتصالات جمع شده و به صورت موقت آب بندی میشود که این در آینده مشکلاتی بوجود خواهد آورد . در مواردی نیز ضخامت بوجود آمده به وسیله ی نوار تفلون باعث میشود تا اتصال مادگی ترک خورده و صدمه ببیند . در استفاده از خمیر لوله و کنف آب بندی نیز علاوه بر مشکلات فوق که به آنها اشاره کردیم وقت زیادی برای آب بندی لوله و اتصالات و شیرآلات گرفته میشود زیرا باید صبر کنید تا خمیر خشک شود ، ضمن این که هنگام باز کردن مجدد این اتصالات صدمه دیده و میشکنند .

در موارد دیگر هنگام بستن نوار تفلون به چند اتصال سری و پشت هم ، هنگام بستن و آب بندی کردن اتصالات بعدی ، اتصالات قبلی نیز حرکت کرده و از آب بندی خارج میگردند . البته برخی لوله و اتصالات مانیسمان و لوله و اتصالات گازی جوشی درزدار را نمیتوان با چفتلون شایان آب بندی نمود ، برای مثال لوله مانیسمان رده 40 ، اتصالات مانیسمان ، اتصالات جوشی ایران اتصال و حتی لوله گازی سپاهان از این دست محصولات هستند که بوسیله جوش کاری به فلنج کور آب بندی خواهند شد و با واشر لا به لای اتصالات را آب بندی میکنند که کاملا از بحث رزوه و دنده جداست .

همچنین دیگر محصولاتی که نمیتوان برای آب بندی آنها از تفلون مایع استفاده نمود میتوان به لوله و اتصالات پلیکا اشاره نمود که مشهورترین آنها پلیمر یاس گلپایگان ، لوله گستر گلپایگان و لیست قیمت لوله پلیکا تهران میباشند ، برای دریافت قیمت لوله پلیکا میتوانید با ما در ارتباط باشید ، لازم به ذکر است که لوله و اتصالات پلیکا حتی لوله پلیکا فاضلاب فشارقوی فشار ضعیف معمولی و لوله پلیکا سایز بزرگ نیز بوسیله چسب pvc یا چسب لوله پلیکا در مارک های تانگیت و تارگت رازی به هم متصل و آب بندی میگردند .

برای حل مشکلات مذکور مجتمع تولیدی عرفان با مطالعات فنی مهندسی و دانش بنیان محصول جدیدی را به نام چفلون شایان ، با تکنولوژی روز دنیا و استاندارد های معتبر اروپا به مصرف کنندگان عزیز و متولیان گرامی صنعت کشور عرضه نموده است که دارای مزایای بسیاری می باشد .

قیمت نوار تفلون مایع خمیری چفتلون شایان

کاربرد تفلون مایع چفتلون شایان

مناسب برای تمامی سیالات ، اتصالات آهنی ، فولادی ، چدنی ، تاسیسات آب آشامیدنی ، لوله کشی های گاز ، آب ، بخار ، هوا و خطوط انتقال نفت ، هیدروکربن ها ، قطعات برنجی ، آلومینیومی و پلی اتیلن ها در آبیاری های کشاورزی در همه اندازه ها .

چفتلون شایان برای اتصالات و رزوه های سایز بالا بزرگ و مکان های غیر قابل دسترس که امکان بستن دور تا دور نوار تفلون وجود ندارد به دلیل روانی و سهولت در حرکت اتصالات گالوانیزه بسیار مناسب است .

مطمئن باشید در صورت انجام درست کار و آب بندی اصولی چفلتون شایان از استحکام کافی برخوردار است .

فواید استفاده از چفلتون شایان

 • 100 درصد آب بندی کامل
 • سهولت استفاده و آب بندی انواع لوله و اتصالات
 • حجم کم با پوشش دهی بسیار بالا
 • خشک شدن سریع و سرعت در انجام پروژه های تاسیساتی
 • سازگاری با محیط زیست
 • غیر سمی و غیر آتش زا
 • بسیار مقرون به صرفه
 • قابلیت باز شدن مجدد اتصالات و لوله ها بدون صدمه دیدن هیچکدام

تفلون مایع ایرانی چفلتون شایان

روش اجرای فوری تفلون مایع کد 2228 چفلتون شایان

در این روش بعد از آغشته نمودن قطعه مورد نظر به تفلون مایع بعد از 15 دقیقه عمل اتصال را انجام دهید و بلافاصله بعد از بستن ، آب بندی کامل انجام میشود ( با توجه به دمای محیط 25 درجه سانتی گراد )

روش اجرای خشک تفلون مایع کد 2650 چفتلون شایان

در این روش بعد از آغشته نمودن اتصالات مورد نظر به تفلون مایع جهت عملکرد اولیه 1 تا 2 ساعت و بعد از عمل اتصال ، زمان لازم برای آب بندی کامل 3 تا 6 ساعت خواهد بود . در این روش بعد از آغشته نمودن تفلون مایع Cheftlon Shayan تا چند ماه بعد نیز قابلیت اتصال خواهید داشت .

چفتلون شایان دارای گواهینامه CE اروپا بوده و گروه صنعتی عرفان عضو انجمن مخترعین کشور و همچنین دارای گواهینامه ثبت اختراع میباشد .

Incoming search terms:

 • تفلون مایع ایرانی
 • خمیر کنف یرای گالوانیزه استفاده میشود
 • چفتلون شایان
 • استفاده مجدد از خمير خشك شده برأي كنف جهت آبندي
 • خمیر لوله پلیکا چدنی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *