وزن لوله و قیمت روز لوله گالوانیزه 1 اینچ ساوه سپنتا 98/06/26

قیمت روز هر شاخه لوله گالوانیزه با توجه به نوسانات بازار و وزن لوله گالوانیزه تعیین میگردد و طبیعتا افزایش قیمت و کاهش قیمت بسیاری را در این شرایط بازار لوله و اتصالات ایران تجربه خواهد کرد . با این وجود امروز در تاریخ 26 شهریور 98 قیمت روز لوله گالوانیزه 1 اینچ ساوه و قیمت روز هر شاخه لوله گالوانیزه 1 اینچ سپنتا را به همراه مشخصات فنی آنها در اختیار شما قرار خواهیم داد تا به بهترین شکل از لیست قیمت محصولات گالوانیزه همچون اتصالات گالوانیزه برزیلی اطلاع داشته باشید .

گالواپایپ یکی از بزرگترین فروشگاه های آنلاین لوله و اتصالات گالوانیزه و جوشی درزدار و بدون درز رده 40 میباشد . این مجموعه در راستای رضایت بیشتر شما عزیزان از امروز به ارائه قیمت روز محصولات در سایز های متفاوت میپردازد و شما دوستان عزیز میتوانید برای اطلاع از لیست قیمت کامل محصولات و دریافت پیش فاکتور تاسیساتی با کارشناسان فروش گالواپایپ تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

قیمت روز لوله گالوانیزه 1 اینچ 26 شهریور 98

وزن لوله گالوانیزه 1 اینچ ساوه

ضخامت لوله گالوانیزه سایز 1 اینچ سنگین 3 میلی متر میباشد . این لوله به عنوان لوله گالوانیزه آب ساختمان استفاده میگردد و لوله کشی بسیاری از ساختمان ها توسط لوله گالوانیزه انجام میشود . معمولا برای انشعابات فرعی از سایز 1 اینچ ساوه استفاده میگردد . لوله گالوانیزه ساوه در سه مدل سنگین ، فوق سنگین و سبک تولید و به بازار لوله و اتصالات تهران عرضه میگردد . وزن لوله گالوانیزه سنگین ساوه 14 کیلوگرم میباشد .

مدل سبک لوله گالوانیزه 1 اینچ ساوه با ضخامت 2.5 میلی متر تولید و عرضه میگردد . آبکاری لوله ساوه آبکاری گرم بوده و در دمای بسیار بالا با روی زینک zinc آبکاری گالوانیزه هر شاخه از این لوله انجام میشود . وزن لوله سبک ساوه 1 اینچ نیز 12.5 کیلوگرم بوده و 1.5 کیلوگرم از مدل سنگین آن سبک تر است . تفاوت وزن این دو لوله در اختلاف فشار آب لوله کشی شهری است که توانایی تحمل آن را دارند .

قیمت روز لوله گالوانیزه 1 اینچ ساوه

قیمت لوله گالوانیزه ساوه در سایز یک اینچ در دو مدل سبک و سنگین به صورت متفاوت ارائه میگردد . در تاریخ 26 شهریور 98 قیمت روز هر ساخه لوله سبک ساوه 1 اینچ 135000 تومان میباشد و مدل سنگین آن نیز با اختلاف 20000 تومان ، 155000 تومان تقدیم حضور شما مشتریان عزیز میگردد . لیست قیمت روز هر شاخه لوله گالوانیزه در گالواپایپ به صورت روزانه تغییر میکند با این حال برای دریافت آنلاین قیمت میتوانید با دفتر فروش محصولات تاسیساتی تماس حاصل فرمایید .

وزن لوله گالوانیزه 1 اینچ سپنتا

مشخصات فنی لوله گالوانیزه سبک و سنگین سپنتا نیز به شما به صورت روزانه به همراه قیمت لوله ارائه میشود تا در تصمیم گیری خود برای خرید لوله گالوانیزه به مشکل بر نخورید . استفاده از لوله سپنتا سبک و سنگین آبکاری گرم به همراه اتصالات گالوانیزه مک میتواند گزینه های خوبی برای اجرای انواع پروژه های تاسیساتی در تهران و سراسر ایران باشد . وزن لوله گالوانیزه سبک 1 اینچ سپنتا همچون لوله سبک ساوه 12.5 کیلوگرم بوده و ضخامت لوله سپنتا نیز 2.5 میلیمتر است .

وزن لوله گالوانیزه سنگین سپنتا سایز 1 اینچ نیز با لوله ساوه تفاوتی ندارد و 14 کیلوگرم است . ضخامت لوله سپنتا 1 اینچ نیز 3 میلیمتر است و این دو مدل لوله با مارکهای متفاوت تنها در قیمت متفاوت هستند . لوله های گالوانیزه با نوار تفلون به اتصالات گالوانیزه آب بندی میشود که قیمت عمده نوار تفلون را نیز میتوانید از کارشناسان فروش مجموعه ما دریافت نمایید .

قیمت روز لوله گالوانیزه 1 اینچ سپنتا

قیمت آنلاین لوله گالوانیزه آب سپنتا 1 اینچ سنگین از ساوه ارزان تر بوده ولی تقریبا در کیفیت برابری میکنند . قیمت لوله سنگین یک اینچ سپنتا 148000 تومان است که هفت هزار تومان از سنگین ساوه ارزان تر میباشد . اختلاف قیمت لوله 1 اینچ سپنتا با لوله 1 اینچ ساوه در حد 3 هزار تومان بوده و قیمت روز هر شاخه لوله گالوانیزه 1 اینچ سپنتا نیز 132000 تومان به بازار عرضه میگردد .

Incoming search terms:

  • وزن لوله گالوانیزه ساوه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *