قیمت روپیچ توپیچ آلن خور آبکاری کروم

روپیچ توپیچ آلن خور یک اتصال ساخته شده از گالوانیزه ، شمش برنج و یا آبکاری شده کروم است که در لوله کشی آبرسانی ساختمان بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . بسیاری از روپیچ توپیچ های برنجی را آبکاری کروم مینمایند و این زمانی استفاده میشود که از برنج استاندارد با رنگ اصلی اتصالات برنجی نتوان استفاده نمود .

این نوع تبدیل روپیچ توپیچ و اتصالاتی که به صورت یک سر داخل دنده و یک سر بیرون دنده تولید میگردند برای مثال به این صورت نصب میشوند که یک سر داخل دنده آن به سر دیگر لوله ای مانند لوله گالوانیزه انتقال آب ساختمان وصل شده و سر بیرون دنده آن یا روپیچ بنا به نظر کارشناس به شیرآلات یا اتصالات دیگری وصل میگردد .

جهت اطلاع از قیمت روپیچ توپیچ آلن خور کروم و هر گونه اتصالات برنجی با کارشناسان گالواپایپ ارتباط برقرار نمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

روپیچ توپیچ آلن خور

روپیچ توپیچ آلن خور به اتصالی گفته میشود توسط آچار آلن بسته و باز میگردد . پر مصرف ترین آچار آلن برای استفاده از روپیچ توپیچ آلن خور ، آچار آلن سایز 12 و سایز 16 میباشد . روپیچ توپیچ برنجی و یا روپیچ توپیچ آلن خور آبکاری کروم در سایز 2.5 سانتی متر ، 3 سانتی متر و 5 سانتی متر تولید میگردد .

روپیچ توپیچ برنجی ریابی نیز مورد مشابه ساخته شده با شمش برنج است که آن هم آچار آلن خور طراحی شده و ادامه لوله شوفاژ برای نصب شیرآلات رادیاتور شیر پایین و شیر بالای رادیاتور مورد استفاده و پر مصرف است .

روش بستن روپیچ توپیچ برای نصب شیرآلات رادیاتور

طبیعتا هر اتصالی نحوه نصب و استفاده دارد . روپیچ توپیچ آلن خور آبکاری کروم و یا روپیچ توپیچ برنجی ریابی خود را میتوانید برای نصب به صورت زیر عمل نمایید :

 1. ابتدا یک سر روپیچ اتصال برنجی کروم را با نوار تفلون هایی نظیر نوار تفلون آسیا طلایی یا نوار تفلون تهران بپیچید . جهت آب بندی بهتر میتوانید از تفلون مایع هایی نظیر تفلون مایع فورس ساخت کشور ترکیه یا تفلون مایع cim ایتالیا نیز استفاده نمایید که جایگزین نوار تفلون محسوب میگردند . لازم به ذکر است آب بندی با تفلون مایع مقرون به صرفه تر و تمیز تر انجام میگیرد .
 2. سر دیگر توپیچ اتصال نیاز به اتصال به لوله آب دارد . لوله های گالوانیزه آب ساختمان همانند لوله گالوانیزه ساوه یا لوله گالوانیزه سپنتا که رزوه دارند را همانند مرحله اول نوار تفلون یا تفلون مایع ببندید و به سر توپیچ اتصال وصل کنید .
 3. هر گونه شیر مانند شیر رادیاتور پایین گرما یا شیر رادیاتور بالای گرما را به سر بیرون رزوه یا روپیچ اتصال متصل نمایید . نحوه نصب روپیچ توپیچ ها بسیار راحت است .

اتصالات دنده ای کروم روپیچ توپیچ برنجی آبکاری کروم

قیمت روپیچ توپیچ آلن خور آبکاری کروم و روپیچ توپیچ برنجی ریابی در بازار لوله و اتصالات تهران نسبت به کیفیت آنها بسیار مناسب است .

Incoming search terms:

 • اتصالات برنجی
 • انواع توپیچ روپیچ
 • روپیچ تو پیچ چوب
 • اتسالات لوله برنجي صا
 • روپیچ توپیچ چوب
 • فروش اتصالات برنجی
 • قیمت انواع توپیچ
 • قیمت پیچ نول اتصال برنجی
 • پیچ آلن مخصوص رادیاتور

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *