قیمت فروش نوار تفلون پهن صنعتی بزرگ دی ان DN

همانطور که در عکس نوار تفلون صنعتی دی ان مشاهده میشود ، این نوار چسب تفلون ، جزو نوار های آب بندی لوله و اتصالات صنعتی در سایز های بزرگ محسوب میشود . نوار تفلون بزرگ دی ان ، با متراژ بالا تولید میشود تا برای اتصالات و لوله گاز سایز بزرگ بتوان به خوبی استفاده نمود . کاربرد نوار تفلون پهن دی ان ، بیشتر در سایزهای 2 اینچ اتصالات گالوانیزه و سیاه گازی ، انواع اتصالات برنجی سایز بزرگ و همچنین اتصالات فشار قوی سایز بزرگ دیده میشود . برای آب بندی لوله و اتصالات پلیکا نظیر لوله پلیکا پلیمر یاس گلپایگان و انواع دیگر لوله گلپایگان از چسب پلیکا استفاده میکنیم که جزء محصولات تارگت و تانگیت هستند .

دی ان ، یک شرکت تولید نوار تفلون است که نوار تفلون جدید صنعتی خود را در ابعاد بزرگ با وزن بالا و کیفیت رقابتی تولید نموده است . پخش نوار تفلون گالواپایپ ، علاوه بر این نوار تفلون صنعتی انواع دیگری از نوارهای آب بندی کوچک و تفلون مایع همچنین خمیر و کنف لوله را به شما عزیزان ارائه میدهد . جهت اطلاع از قیمت فروش نوار تفلون پهن DN با کارشناسان فروش گالواپایپ تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

نوار تفلون پهن دی ان

مشخصات نوار تفلون صنعتی دی ان DN

نوار تفلون ها مشخصات فنی متفاوتی دارند ، متراژ و وزن آنها مهم است و کیفیت مواد خام آن که پلی تترافلوئوراتیلن P.T.F.E است از اهمین دو چندانی برخوردار است . نوار تفلون های کوچک نظیر نوار تفلون آسیا طلایی یا نوار تفلون تهران ایرانی یا نوار تفلون خارجی ماسترو دی روسا ایتالیایی در ضخامت 0.075 میلی متر و عرض 12 میلی متر و همچنین متراژ 10 متر تولید میشوند . انواع دیگر نوار تفلون گروه صنعتی دی ان نیز نوار تفلون بنفش دی ان و نوار تفلون سفید دی ان است . نوار تفلون آبی پهن دی ان نیز با مشخصات فنی زیر تولید میشود :

  • ضخامت نوار تفلون صنعتی دی ان : 0.10 میلی متر
  • عرض نوار تفلون پهن دی ان : 25 میلی متر
  • متراژ نوار تفلون بزرگ دی ان آبی : 50 متر

نوار تفلون صنعتی در متراژ 25 متری و 50 متری تولید میشود که شرکت گروه صنعتی دی ان ، نوار تفلون خود را با متراژ پنجاه متری تولید میکند . از دیگر محصولات نمایندگی فروش نوار تفلون صنعتی دی ان ، شیر فلکه کشویی و سوزنی کیتز ژاپن Kitz است .

نوار تفلون صنعتی دی ان

نحوه بستن و پیچیدن نوار تفلون پهن دی ان

نوار تفلون پهن دی ان یک نوار تفلون های دنسیتی High Density تراکم بالا میباشد و دارای گواهینامه PTFE TAPE ISO 9001 است . نحوه بستن و پیچیدن نوار تفلون صنعتی دی ان به این صورت است که اتصال خود مانند انواع مهره ماسوره همانند مهره ماسوره برزیلی و دیگر اتصالات گالوانیزه سایز بزرگ نظیر اتصالات گالوانیزه برزیلی یا اتصالات گالوانیزه مک و اتصالات گالوانیزه جورج فیشر را در دست چپ گرفته و نوار تفلون بزرگ دی ان را در دست راست میگیریم . سپس نوار آب بندی لوله را در دست راست و در زیر دست چپ رزوه های اتصال و به سمت عقربه های ساعت میپیچیم .

تعداد دور نوار تفلون که به صورت استاندارد و کاملا آب بند شده است باید به قدری باشد که رزوه های اتصالی که در دست داریم دیده نشود و تفلون به صورت صاف روی رزوه ها دیده شود . نگران بسته شدن سخت اتصال نباشید . جنس نوار تفلون ها به گونه ای طراحی شده اند که پس از پیچیدن آنها به اتصالی دیگر فشرده میشوند و کاملا بین رزوه ها را میپوشاند و از عبور انواع سیالات جلوگیری میکند .

نوار تفلون بزرگ دی ان

جایگزین نوار تفلون پهن دی ان از انواع تفلون مایع میتوان استفاده نمود که در زیر به سه مدل از این تفلون های خمیری میپردازیم :

تفلون مایع ممنتو اسپانیا جایگزین نوار تفلون پهن دی ان

تفلون مایع ممنتو یا مومنتو Momento یک تفلون مایع شصت میلی لیتری اسپانیایی است که میتوان به سادگی جایگزین نوار تفلون صنعتی دی ان از آن استفاده نمود . قیمت تفلون مایع ممنتو نسبت به انواع نوار تفلون مقرون به صرفه تر است چون میتوان از آن جای چندین حلقه نوار تفلون صنعتی استفاده نمود .

تفلون مایع ممنتو جایگزین نوار تفلون پهن دی ان

تفلون مایع سیم ایتالیا جایگزین نوار تفلون صنعتی دی ان

محصولات سیم ایتالیا که همگی آن را میشناسند به تولید بسیاری از شیرآلات برنجی فوق العاده مرغوب و اجناسی نظیر شیر بالانس و سختی گیرهای مغناطیسی و انواع شیرآلات گازی میپردازد که قابل رقابت با شیر گازی حقیقی ، شیر گازی امین و شیر گازی نگین است . شرکت چیمبریو که در ایتالیا به تولید این اجناس میپردازد و نمایندگی رسمی سیم ایتالیا در ایران فروشگاه گالواپایپ است ، به تولید جایگزین بسیار مرغوبی برای انواع نوار تفلون نیز پرداخته است و نام آن را تفلون مایع cim ایتالیا گذاشته که در حجم 100 میلی لیتری تولید میشود . تفلون مایع سیم ایتالیا PTFE Threadsealing ، جایگزین 100 حلقه نوار تفلون کوچک است و همچنین برای سایز های بزرگ صنعتی و آب بندی انواع لوازم موتورخانه نیز به جای نوار تفلون پهن استفاده میشود و بازخورد بسیار خوبی نیز دریافت میکند .

تفلون مایع سیم ایتالیا جایگزین نوار تفلون صنعتی دی ان

تفلون مایع فورس ترکیه جایگزی نوار تفلون پهن DN

نوار تفلون خمیری فورس ساخته شرکت متسان Metsan ترکیه است . تفلون مایع فورس Force نیز در حجم 50 میلی لیتر و 250 میلی لیتر تولید شده و از کیفیت مرغوبی برخوردار است ، تفلون مایع فورس به تفلون مایع لوله Pipe Sealant نیز مشهور است و جایگزین خوبی برای نوار تفلون پهن دی ان است . طرز استفاده از تفلون مایع فورس ترکیه نیز در صفحه محصول موجود است با این حال همانند انواع دیگر تفلون مایع ، تا 3 رزوه اول تفلون مایع را میریزیم و به اتصال دیگری میبندیم تا پس از 20 دقیقه آب بند شود . جهت خرید نوار تفلون صنعتی پهن دی ان و یا جایگزین های آن و اطلا از قیمت انواع نوار تفلون با کارشناسان Galvapipe تماس حاصل فرمایید .

تفلون مایع فورس ترکیه جایگزی نوار تفلون پهن DN

Incoming search terms:

  • جایگزین نوار تفلون دور لوله
  • نوار تفلون پخن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *