قیمت فروش چسب تفلون مایع سیم ایتالیا cim

چسب تفلون مایع ساخته شرکت سیم ایتالیا که به نام Cimberio 70-10 مشهور شده است بهترین جایگزین نوار تفلون ، کنف و خمیر لوله برای آب بندی لوله و اتصالات گالوانیزه و برنجی و حتی استیل است . تفلون مایع Cim موارد مصرف زیادی دارد و همچنین در مقایسه با انواع نوار تفلون بسیار مقرون به صرفه تر ، تمیز تر و با کیفیت تر است .

قیمت تفلون مایع سیم ایتالیا نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب است زیرا این تفلون خمیری ، به میزان تیوب 100 میلی لیتر تولید میگردد که میتوان به جای 100 عدد نوار تفلون از آن استفاده نمود . تفلون مایع سیم ایتالیا برای استفاده در گاز ، هوا ، آب ، هیدروکربن ، روغن و بسیاری از محصولات شیمیایی دیگر به کار میرود . جهت اطلاع از قیمت فروش تفلون مایع سیم ایتالیا با کارشناسان فروش گالواپایپ تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

تفلون مایع سیم ایتالیا cim

تفلون مایع cim

نوار تفلون مایع cim ، دارای گواهینامه ها و تاییدیه های بین المللی معتبری میباشد که در زیر به آن میپردازیم :

 • دارای تاییدیه تاسیسات گازی و تجهیزات موتورخانه (DVGW، DIN-EN 751-1) توان تحمل حداکثر تا 20 بار فشار
 • دارای تاییدیه برای هوا (BAM 1432 / 954-755) توان تحمل حداکثر تا 10 بار فشار هوا و 60 درجه سانتی گراد
 • دارای تاییدیه برای تاسیسات لوله کشی آبرسانی (WRAS N 1310555)

طرز استفاده از تفلون مایع سیم ایتالیا

قبل از استفاده هر گونه سطحی را از روغن پاکسازی کنید . میزان لازم تا سه رزوه اول اتصالات یا شیرآلات که نیاز به آب بندی دارید تفلون مایع سیم استفاده نمایید و به محل مورد نظر نصب نمایید . تفلون مایع سیم ایتالیا توان تحمل فشار ، ارتعاشات و لرزه ها و همچنین تحمل درجه حرارت منفی 55 درجه سانتی گراد تا 150 درجه سانتی گراد را داراست . بر خلاف تصور عموم چسب تفلون مایع به اتصالات نمیچسبد و علاوه بر اینکه کاملا آب بندی میکند میتوانید هر زمان در صورت لزوم اتصال مورد نظر را باز کنید .

موارد ایمنی استفاده از تفلون مایع سیم

 1. قبل از استفاده و حین استفاده از دستکش استفاده نمایید
 2. از تماس تفلون مایع سیم با پوست خود اجتناب نمایید
 3. در صورتی که با چشم های شما تماس داشت سریعا با آب زیاد بشویید
 4. بعد از مصرف چسب تفلون مایع سیم ایتالیا دست ها را کاملا بشویید

روش استفاده از تفلون مایع سیم ایتالیا برای آب بندی اتصالات گالوانیزه برزیلی

تفلون مایع سیم ایتالیا بهترین وسیله آب بندی اتصالات گالوانیزه برزیلی به شمار می آید . زیرا اتصالات گالوانیزه برای استفاده در لوله کشی انتقال آب ساختمان استفاده میگردد و تاسیسات ساختمان نیازمند انجام و نصب سریع میباشد . تفلون مایع از یک دقیقه پس از نصب در اتصالات گالوانیزه برزیلی توان تحمل تا 20 بار فشار آب را داراست که این امری بسیار فنی و مهم است که انجام پروژه های تاسیساتی را سریع تر پیش میبرد . برخی از اتصالات برزیلی که میتوان از تفلون مایع برای آب بندی آنها استفاده نمود عبارت اند از : چپقی گالوانیزه برزیلی ، مغزی گالوانیزه برزیلی ، درپوش گالوانیزه برزیلی ، روپیچ توپیچ گالوانیزه برزیلی و دیگر محصولات شرکت توپی .

تفلون مایع سیم ایتالیا برای آب بندی اتصالات گالوانیزه برزیلی

تفلون مایع سیم ایتالیا برای آب بندی اتصالات برنجی

اتصالات برنجی از مهم ترین اتصالاتی به شمار میروند که اغلب بیرون رزوه میباشند و برای آب بندی آنها نیاز به نوار تفلون و کنف یا خمیر لوله بوده است اما با وجود تفلون مایع سیم ایتالیا بجای نوار تفلون میتوان برای اینگونه اتصالات برنجی نظیر روپیچ توپیچ برنجی از تفلون خمیری مایع cim استفاده خوبی کرد .

تفلون مایع سیم ایتالیا برای آب بندی روپیچ توپیچ برنجی ریابی

انواع تفلون مایع

طبیعتا هر محصول باکیفیتی رقیبان سر سخت و بیشماری دارد . تفلون مایع چیمبریو Cimberio نیز از این قاعده مستثنی نیست و شرکت های دیگری نیز اقدام به تولید تفلون مایع در دنیا کرده اند که از مرغوب ترین این شرکت ها میتوان به تفلون مایع فورس ترکیه ، تفلون مایع ایتاپ ایتالیا و تفلون مایع مومنتو اسپانیا اشاره نمود .

انواع تفلون مایع سیم فورس ایتاپ مومنتو

Incoming search terms:

 • چسب تفلون
 • مایع آب بند شیرآلات
 • تفلن مایع سیم
 • چسب تفلون مایع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *