لوله مانیسمان گالوانیزه

لوله مانیسمان گالوانیزه که از آن در صنایع نفت، گاز، غذایی، شیمیایی، گلخانه ای، نیروگاهی و همچنین ساختمانی استفاده می کنند همان لوله سیاه است که آبکاری آن توسط گالوانیزه صورت می گیرد و کاربردهای فراوانی دارد. در این مقاله به بررسی اطلاعاتی درباره لوله مانیسمان گالوانیزه  و قیمت لوله مانیسمان خواهیم پرداخت تا آگاهی کافی در مورد آن را داشته باشید.

لوله مانیسمان جنس گالوانیزه

لوله مانیسمان گالوانیزه را جزء مواد بسیار مهم می دانند زیرا در هزینه های مربوط به تاسیسات انتقال مایعات، گاز و بخار قسمت بزرگی را به خود اختصاص داده است.

گالوانیزه که روی این لوله های سیاه به کار گرفته می شود موجب محافظت آنها از خوردگی می شود و به شکل لایه ای از آهن و روی بر آنها کشیده می شود، آهن به کار رفته موجب استحکام بیشتر آن شده است.

انواع این لوله های بدون درز در صنعت کاربردهای فراوان دارند. مانیسمان نام فردی است که این روش را اختراع کرده است که به قرن 19 برمی گردد. برای تولید این لوله ها روش های مختلفی ایجاد شده که همراه با هم رشد کرده اند و پیشرفت داشته اند. برای اطلاع دقیق از قیمت لوله گالوانیزه، قیمت لوله مانیسمان رده 40، اتصالات گالوانیزه و اندازه های این لوله ها از طریق مجموعه گالوا پایپ اقدام کنید و اطلاعات لازم را کسب کنید.

لوله مانیسمان گالوانیزه

کاربرد لوله مانیسمان گالوانیزه

لوله مانیسمان گالوانیزه یکی از انواع لوله های فولادی است که از آن استفاده های فراوانی می شود و ایمن کردن خطوط لوله انتقال سیالات از جمله کاربردهای آن است. کاربرد این لوله ها در خطوط انتقال آب و همچنین آتش نشانی می باشد. این لوله ها بیشتر با ضخامت پایین تولید می شوند که بر اساس کاربرد آنها می باشد و نوع گالوانیزه آن به شکل سفارشی تولید خواهد شد.

گالواپایپ در صورت نیاز مشتری برای ساخت این لوله ها خدمات لازم را ارائه می دهد و هدفی جز کسب رضایت مشتری ندارد. موارد استفاده لوله مانیسمان گالوانیزه بسیار زیاد است و رده های گوناگونی از آن وجود دارد. بیشترین استفاده آنها در خطوط فشار قوی، خطوط هیدرولیک، خطوط نفت و گاز و … است و نوع استیل آن در صنایع غذایی و دارویی استفاده می شود. لوله مانیسمان در رده های 20، 40 و 80 سایزی به اندازه 24-2.1 اینچ دارند که توسط روش های سرد و گرم ایجاد شده و قیمت را تحت تاثیر قرار می دهند.

همچنین بخوانید: قیمت لوله مانیسمان، قیمت لوله مانیسمان رده 40، قیمت لوله گاز

لوله مانیسمان گالوانیزه

دلیل قابلیت بالای لوله مانیسمان

این لوله های فولادی از آنجا که آهن زیادی دارند ممکن است دچار خوردگی شوند از این رو برای اینکه بتوان بهره وری آنها را افزایش داد و ماندگاری بیشتری داشته باشند گالوانیزاسیون گرم و سرد روی آنها انجام می شود، اینگونه است که در برابر خوردگی مقاومت بالایی پیدا می کنند و در صنایع مختلف قابل استفاده می شوند.

قیمت لوله مانیسمان گالوانیزه

لوله مانیسمان گالوانیزه با توجه به اینکه از چه برندی باشد و کدام کشور سازنده آن باشد قیمت متفاوتی دارد که در سایت مشخص شده است. سایزها و رده های مختلفی از این لوله ها تولید می شود که در قیمت آن تاثیرگذار هستند. برای اطلاع از قیمت و صدور پیش فاکتور این لوله ها با شماره تماس های موجود در سایت گالواپایپ از طریق صفحه تماس با ما، ارتباط حاصل فرمایید و یا از طریق تلگرام در ارتباط باشید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

این مجموعه لوله های مانیسمان گالوانیزه را با بهترین قیمت در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد و تمام تلاش خود را برای کسب رضایت مشتری انجام می دهد.

مشخصات لوله های مانیسمان

روکش روی (zn)، که بر روی این لوله ها کشیده شده این نوع از لوله ها را در برابر رطوبت و اکسیداسیون محافظت می کند. این لوله ها برای فشار و دماهای نسبتا پایین بسیار مناسب هستند و ساخت آنها به دو شکل صورت می گیرد. گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم از انواع آن هستند که نوع گرم ماندگاری بیشتری نسبت به گالوانیزه نوع سرد دارد. مکانیسمی که روکش فلز را روی لوله ایجاد می کند سبب این تقسیم بندی ها شده است.

برای روکش لوله ها از مواد مختلفی استفاده می شود که دو نوع هستند. نوع اول آنها موجب تغییر شیمیایی سطح لوله نمی شوند اما نوع دوم تاثیرات شیمیایی دارند.

نوع اول خود دارای تقسیم بندی های مختلفی است که شامل فلزی و غیر فلزی می باشد. نوع دوم نیز دارای روکش هایی با تغییر شیمیایی و روکش هایی با تغییر فیزیو شیمیایی می باشد. در فرایند ساخت لوله های مانیسمان از جوش فلزات استفاده نمی شود و ماده اولیه ای که در آن به کار می رود با دیگر لوله های فولادی متفاوت است.

لوله مانیسمان گالوانیزه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *