لیست قیمت شیر خودکار یورک ایتالیا برنجی یکطرفه فنری

شیر خودکار یورک ایتالیا ، بدون شک بهترین شیر خودکار یکطرفه در جهان شناخته شده است و با کیفیتی غیر قابل رقابت ساخته شده است . یورک ایتالیا York Italy ، تولیدکننده انواع شیر یکطرفه برنجی در جهان شناخته میشود و طراحی منحصر به فردی دارد که به آن شیر خودکار فنری یورک ایتالیا نیز گفته میشود . لیست قیمت شیر خودکار یورک ایتالیا و انواع محصولات یورک ایتالیا را میتوانید از کارشناسان گالواپایپ دریافت نمایید و ما بهترین پخش کننده جهت فروش عمده محصولات یورک ایتالیا York Italy با مقرون به صرفه ترین قیمت ها در لوازم تاسیساتی ساختمان هستیم :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

موارد استفاده از شیر خودکار برنجی یورک ایتالیا

شیر خودکار یورک ایتالیا ، در جهت استفاده برای خدمات لوله کشی آب ساختمان در انواع پمپ آب خانگی استفاده میگردد . این شیر یکطرفه فنری ایتالیایی ، بین مخزن تحت فشار پمپ آب خانگی و ست کنترل پمپ آب خانگی نصب میگردد تا از بازگشت آب به صورت کوبشی به پمپ آب جلوگیری کند و به صورت یکطرفه فنری به پمپ آب در جهت افزایش فشار آب ساختمان کمک نماید .

در صورتی که این اصول در نصب انواع پمپ آب خانگی رعایت نشود ، موتور پمپ آب خانگی در هر حالت نیم اسب ، یک اسب بشقابی ، یک اسب جتی ، یک و نیم اسب دو پروانه ، دو اسب دو پروانه به مشکل برمیخورد زیرا با برگشت آب به صورت کوبشی اصطلاحا میگوییم عمل کله قوچی شکل گرفته و پروانه ها و سیم پیچی پمپ آب آسیب میبیند . ضمن این که نام دیگر شیر خودکار ، شیر فشارشکن یورک ایتالیا نیز میباشد و در جهت جلوگیری از ایجاد فشار زیاد در سر راه لوله های گالوانیزه و اتصالات گالوانیزه لوله کشی آب ساختمان نیز قرار میگیرند .

همچنین در سیستمهای گرمایش از کف و لوازم گرمایش ساختمان نیز شیر یطرفه فنری یورک ایتالیا YORK ITALY کاربرد فراوانی دارد .

در تهویه مطبوع و سیستم های هوای فشرده نیز که مورد مشابه مخزن تحت فشار پمپ آب ساختمان است استفاده میگردد .

جنس اجزای شیر خودکار یکطرفه یورک ایتالیا چیست ؟

شیر خودکار یورک ایتالیا ، در انواع مکان های مختلف قابلیت نصب و استفاده را دارد . باید بدانید که این شیر یکطرفه آب برنجی را میتوان به صورت عمودی ، به صورت افقی و حتی به صورت مورب نصب نمود و این از قابلیت های برجسته انواع شیر یکطرفه هوا و آب که به شیر یکطرفه سوپاپی نیز معروف اند است .

بدنه ی انواع شیر خودکار یورک ایتالیا York Italy ، ساخته شده از برنج است .

صفحات پلاستیکی آن از پلیمر تولید شده ، واشر استفاده شده در شیرآلات یکطرفه یورک ایتالیا از جنس NBR است یعنی لاستیک نیتریل بوتادین Nitrile butadiene rubber و همچنین فنر بکار رفته در هر سایزی از این شیر یکطرفه فنری یورک ، ساخته شده از فولاد ضد زنگ استیل است .

حداقل دمایی که شیر خودکار برنجی یورک تحمل مینماید ، -20 درجه سانتی گراد و حداکثر دمایی که زیر فشار آن به خوبی کار میکند 100 درجه سانتی گراد است .

از استانداردهای کسب شده توسط شرکت یورک ایتالیا ، میتوان به ISO228 ، DIN EN ISO 228 و BS EN ISO 228 اشاره نمود که گواهینامه های بین المللی لوازم مرغوب تاسیساتی و تجهیزات موتورخانه به شمار میروند .

سایزهای مورد تولید شیر خودکار برنجی یورک ایتالیا ، از 3/8 تا 4 اینچ هستند که به طور مفصل و دقیق به بررسی اطلاعات فنی هر یک میپردازیم .

شیر خودکار یورک ایتالیا سایز سه هشتم اینچ 3/8”(DN10)

شیر خودکار فنری یورک ایتالیا سایز 3/8” اینچ ، DN10 تولید میگردد . توانایی تحمل تا 12 بار فشار 12bar و 174 پی اس آی 174psi را دارا میباشد . تعداد در بچه کارتن های سایز 3/8 اینچ شیر یورک فنری ، 10 عدد و در کارتن بزرگ این شیر برنجی 200 عدد است . جهت دریافت لیست قیمت شیر خودکار یکطرفه یورک ایتالیا در سایز سه هشتم اینچ با کارشناسان گالواپایپ تماس حاصل فرمایید .

لیست قیمت شیر خودکار یورک ایتالیا سه هشتم اینچ

شیر خودکار برنجی یورک ایتالیا سایز یک دوم اینچ 1/2”(DN15)

شیر خودکار برنجی یورک ایتالیا در سایز 1/2” اینچ ، DN15 تولید میشود و توانایی تحمل تا 12 بار فشار 12bar و 174 پی اس آی 174psi را داراست . تعداد در بچه کارتن شیر یک دوم اینچ یکطرفه فنری یورک ایتالیا 10 عدد و در کارتن اصلی 200 عدد است . فروش و خرید عمده شیر خودکار یورک ایتالیا از طریق نمایندگی یورک ایتالیا ، گالواپایپ امکانپذیر است و برای دریافت قیمت شیر یکطرفه یک دوم اینچ میتوانید با ما ارتباط برقرار نمایید .

لیست قیمت شیرآلات برنجی یورک ایتالیا یک دوم اینچ

شیر خودکار فنری یورک ایتالیا سایز سه چهارم اینچ 3/4”(DN20)

شیر خودکار یکطرفه یورک ایتالیا ، که به صورت یکطرفه تولید شده ، در سایز 3/4” و DN15 تولید میگردد . سایز سه چهارم شیر یورک ایتالیا ، توانایی تحمل 12 بار فشار 12bar و 174 پی اس آی 174psi را دارا میباشد که این تحمل فشار با دو سایز کوچکتر آن و چند سایز بزرگتر از سه چهارم نیز برابری مینماید . تعداد در بچه کارتن شیر فنری یورک ایتالیا سایز 3/4 اینچ ، 8 عدد و در کارتن اصلی آن 128 عدد میباشد . شیر خودکار یورک سه چهارم اینچ در مخازن تحت فشار پمپ آب خانگی نیم اسب پر مصرف است و در مقایسه از قیمت شیر خودکار برنجی در بازار و برندهای دیگر مناسب تر است .

لیست قیمت شیر خودکار دریچه ای یورک ایتالیا سه چهارم اینچ

شیر یک طرفه پمپ آب خانگی یورک ایتالیا سایز یک اینچ 1”(DN25)

شیر خودکار فنری YORK ITALY ، در سایز یک اینچ پر مصرف ترین سایز مورد استفاده برای انواع افرادی که در خدمات فروش پمپ خانگی ساختمانی و نصاب های پمپ آب ساختمان فعالیت مینمایند است . سایز یک اینچ یورک ایتالیا به صورت دی ان 25 DN25 ، تولید شده و همچنین توانایی تحمل 12bar/174psi بار فشار را دارد . تعداد در کارتن کوچک شیر یک اینچ فنری یورک ، هشت عدد و در کارتن اصلی شیر خودکار یک اینچ یورک ایتالیا ، 88 عدد تعبیه شده است . فروش شیر خودکار یورک ایتالیا در سایز یک اینچ نسبت به سایزهای دیگر بیشتر است و خرید شیر خودکار یورک ایتالیا از نمایندگی یورک ایتالیا ، گالواپایپ فقط با یک تماس امکانپذیر است .

لیست قیمت شیر خودکار یکطرفه فنری یورک ایتالیا یک اینچ

شیر یکطرفه یورک ایتالیا سایز یک و یک چهارم اینچ 1”1/4(DN32)

شیر یکطرفه فنری یورک ایتالیا ، در سایز 1”1/4 یک و یک چهارم اینچ نیز موردی بسیار پر مصرف برای نصب پمپ آب دو اسب و پمپ آب یک و نیم اسب میباشد زیرا این دو مدل پمپ ایتالیایی ، فقط در سایز یک و یک چهارم اینچ تولید میگردند . توانایی تحمل فشار شیر یک و یک چهارم اینچ یورک ایتالیا ، 10bar/145psi بار فشار است و تعداد در کارتن کوچک آن 6 عدد میباشد . در کارتن اصلی و بزرگ شیر یورک 1 1/4 ، پنجاه و چهار 54 عدد شیر یکطرفه با این سایز قرار گرفته است .

لیست قیمت شیر فنری یکطرفه یورک ایتالیا یک و یک چهارم اینچ

شیر خودکار فنری یورک ایتالیا سایز یک و یک دوم اینچ 1”1/2(DN40)

شیر سوپاپی یورک ایتالیا ، در سایز یک و یک دوم اینچ ، جزو پر مصرف ترین شیرآلات برنجی یکطرفه محسوب میشود و بعضا برای پمپ آب ایتالیایی ساختمان نیز استفاده میگردد . تمامی لوازم و تجهیزات موتورخانه و پمپ آب ساختمانی را میتوانید از گالواپایپ استعلام نمایید همچون پمپ آب خانگی ، شیلنگ تست دو سر مهره ، یک سر مهره ، شیر یکطرفه یورک ایتالیا و همچنین مدل جدید شیر یورک که به شیر یکطرفه یورک بلاک معروف شده است ، مخزن تحت فشار 24 60 80 100 200 300 400 لیتری پمپ آب خانگی ایتالیایی و همه و همه را از ما بخواهید . کافیست با ما تماس بگیرید و لیست اقلام مدنظر خود را ارسال نمایید تا پیش فاکتور در اسرع وقت صادر گردد .

شیر یورک یک و یک دوم در مدل DN40 تولید میگردد و تا 10 بار توان تحمل فشار بار را دارد 10bar/145psi . همچنین کارتن های کوچک شیر یک و یک دوم اینچ فنری یورک ایتالیا شامل 4 عدد شیر برنجی یکطرفه یک و یک دوم و کارتن کامل بزرگ این شیرها شامل 36 عدد شیر فنری یورک ایتالیا میباشند .

لیست قیمت شیر خودکار فنری برنجی یورک YORK ایتالیا یک و یک دوم اینچ

شیر یک طرفه خودکار برنجی یورک ایتالیا سایز دو اینچ 2”(DN50)

سایز دو اینچ شیر یکطرفه خودکار ، ساخته شده از برنج که به شیرآلات برنجی یورک ایتالیا مشهور است . شیر دو اینچ برنجی یورک ایتالیا در مدل دی ان 50 (DN50) ساخته میشود و وارد کننده شیر خودکار یورک ایتالیا کارتن کوچک شیر دو اینچ را با 2 عدد شیر یورک و کارتن بزرگ آن را به همراه 28 عدد شیر یکطرفه برنجی YORK ITALY ارائه میدهد . گفتنی است توان تحمل فشار 10 بار و 145 پی اس آی را نیز دارد .

لیست قیمت شیر خودکار برنجی یورک ایتالیا دو اینچ

شیر خودکار چک ولو Check Valve یورک ایتالیا سایز دو و یک دوم اینچ 2”1/2(DN65)

شیر خودکار یا چک ولو ، دو نام از شیرآلات یکطرفه فنری یورک ایتالیا هستند . چک ولو یورک ایتالیا سایز دو و یک دوم اینچ مدل دی ان 65 تولید میشود و هر کارتن کوچک آن شامل 1 عدد شیر دو و یک دوم چک ولو یا شیر دو و یک دوم یورک ایتالیا میشود . کارتن های بزرگ این شیرآلات برنجی شامل 16 عدد شیر خودکار یکطرفه فنری میباشند که جهت دریافت لیست قیمت شیر خودکار یورک ایتالیا میتوانید با شماره های درج شده روی عکس ها تماس حاصل نمایید . لازم به ذکر است که تحمل فشار شیر دو و یک دوم اینچ فنری یورک ، 8 بار فشار است .

لیست قیمت شیر یکطرفه فنری یورک ایتالیا دو یک دوم اینچ

شیر یورک ایتالیا YORK ITALY سایز سه اینچ 3”(DN80)

یکی مانده با آخر ، سایز سه اینچ یورک ایتالیا میباشد که طیف وسیع و مورد استفاده های فراوان به خاطر سایز پر مصرف خود دارد . شیر یورک ایتالیا در سایز سه اینچ به صورت دی ان 80 (DN80) و با توان تحمل هشت بار فشار همانند سایز دو و یک دوم اینج و سایز بعدی همین شیر یعنی شیر چهار اینچ را دارد . بچه کارتن های شیر خودکار یورک ایتالیا سایز یه اینچ ، یک عدد از این شیر سنگین یکطرفه فنری سوپاپی را حمل میکند و کارت بزرگ شیر سه اینچ ، شامل 12 عدد شیر خودکار یورک میگردد .

لیست قیمت شیر یکطرفه برنجی یورک ایتالیا سه اینچ

شیر یکطرفه سوپاپی فنر دار یورک ایتالیا سایز چهار اینچ 4”(DN100)

و اما نوبتی هم باشد ، میرسیم به مرحله آخر شیر آلات یک طرفه فنری یورک ایتالیا ! شیر خودکار یورک چهار اینچ آخرین سایز و سایز بزرگ این شیرآلات یکطرفه فنری میباشد از آنجایی که یورک ایتالیا شیر خودکار یکطرفه کوچک در سایزهایی نظیر سه هشتم و یک دوم و سه چهارم اینچ را تولید میکند ، قاعدتا باید شیرآلات برنجی سایز بزرگ نیز همانند چهار اینچ را تولید و برای استفاده های مختلف ارائه دهد . شیرآلات برنجی یورک ایتالیا در سایز یک اینچ شامل بچه کارتن یا کارتن کوچک به همراه یک عدد شیر یورک ایتالیا 4 اینچ هستند و کارتن اصلی و بزرگ این سایز از شیر ایتالیایی یورک شامل 7 عدد از شیر خودکار فنری چهار اینچ میگردد .

لیست قیمت شیر خودکار یورک ایتالیا چهار اینچ

نقشه ساخت شیر خودکار برنجی یورک ایتالیا

نقشه ساخت شیر یورک ایتالیا را میتوانید از فایل زیر دانلود نمایید . برای مشاهده تصویر در سایز بزرگتر روی عکس ها کلیک نمایید :

نقشه ساخت تولید شیر خودکار یورک ایتالیا

نمودار حداقل فشار برای باز کردن دریچه های شیر یورک ایتالیا

نمودار حداقل فشار برای باز کردن دریچه های شیر خودکار یورک ایتالیا

متریال شیر یکطرفه برنجی یورک ایتالیا

متریال شیر یکطرفه برنجی یورک ایتالیا

آموزش نصب و راه اندازی شیر خودکار یورک ایتالیا

آموزش نصب و راه اندازی شیر خودکار یورک ایتالیا

نمودار افت فشار انواع شیر یکطرفه برنجی یورک ایتالیا

نمودار افت فشار انواع شیر یکطرفه برنجی یورک ایتالیا

گواهینامه ها و استاندارد های شیرآلات برنجی یورک ایتالیا

یورک ایتالیا York Italy ، با احترام به تمام استانداردهای بین المللی صنعت ، تمام شیرآلات چک ولو و دریچه ای خود را مطابق مشخصات فنی که در کاتالوگ های خود ارائه نموده است تولید میکند و همچنین تمامی این شیرآلات برنجی مطابق استاندارد صنعت اروپا EN 1717: 2000 میباشد . لازم به ذکر است که شیر یورک ایتالیا یک شیر غیر قابل کنترل non-controllable است و به صورت اتوماتیک عمل میکند . جهت خرید شیر خودکار یورک ایتالیا ، استعلام قیمت انواع لوازم تاسیساتی ، موتورخانه و لیست قیمت جدید سال 97 شیر خودکار برنجی یورک ایتالیا ، با واحد فروش گالواپایپ تماس حاصل فرمایید .

گواهینامه استاندارد صنعتی شیرآلات یورک ایتالیا

Incoming search terms:

  • قیمت شیر یکطرفه آب
  • قیمت شیر یکطرفه پمپ آب
  • قیمت شیر یکطرفه
  • شیر یکطرفه یورک
  • قیمت شیر یکطرفه 1 اینچ
  • لیست قیمت شیر یورک ایتالیا
  • شیر یکطرفه آب
  • خرید شیر یکطرفه
  • قیمت شیر یکطرفه یک اینج یورک ایتالیا
  • قیمت‌ شیر یکطرفه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *