لیست قیمت شیر فلوتر برنجی رهانه کنترل سطح آب مخازن

شیر فلوتر رهانه ، از دیگر محصولات رهانه است که به عنوان یک شیر برنجی کنترل سطح مایعات در منبع آب را بر عهده میگیرد . فلوتر برنجی رهانه ، شامل یک شیر واشر دار که به مخزن آب نصب میگردد ، یک میله فلوتر برنجی و توپی پلاستیکی شناور میباشد . این شیر شناور تانکر آب مکانیکی عمل کرده و با بالا آمدن سطح آب در مخازن سه لایه نگهداری آب ، شیر ورودی آب را قطع میکند و همچنین با پایین رفتن سطح آب باعث باز شدن جریان مایعات به داخل منابع آب میگردد و بدین به شیر کنترل سطح مخازن نیز معروف و مشهور است .

قیمت محصولات رهانه ، از جمله قیمت فلوتر برنجی رهانه به نسبت کیفیت بسیار بالای آنها ، کاملا مقرون به صرفه و اقتصادی هستند و همچنین شرکت و کارخانه تولید کننده شیرآلات برنجی رهانه همواره سعی در تولید فلوتر های برنجی بسیار مرغوب و با کیفیت داشته است . فلوتر برنجی رهانه دارای نماد و گواهینامه استاندارد ایران است و یکی از بهترین روش های کنترل سطح آب در انواع مخازن سه لایه آب به شمار میرود . معمولا فلوتر برنجی را بوسیله فیتینگ برنجی که در بالای مخزن آب و با دریل گرد بر نصب میگردد به منبع آب متصل میکنند . انواع سایز فلوتر برنجی رهانه در مرکز فروش شیرآلات برنجی گالواپایپ موجود است . جهت اطلاعات بیشتر راجع به کیفیت ، خرید فلوتر برنجی و دریافت لیست قیمت شیر فلوتر رهانه با کارشناسان گالواپایپ در ارتباط باشید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

شیر فلوتر برنجی رهانه

شیر فلوتر برنجی رهانه

فلوتر ها همچنین در فلاش تانک نیز مدل فلوتر پلاستیکی کاربرد دارد و حتی در مخزن پشت توالت فرنگی نیز استفاده میشوند . فلوتر برنجی Ballcock در سال 1797 برای استفاده در موتورهای بخار توسط ادومود کارتریت اختراع شد . شیر فلوتر برنجی شامل یک دریچه متصل به یک شناور پلاستیکی توخالی ( و یا برای منبع انبساط فلوتر و توپی کاملا برنجی ) با استفاده از یک اهرم میله فلوتر ، در نزدیکی بالای مخزن آب نصب میگردد . شیر فلوتر رهانه به آب ورودی متصل است و توسط اهرم که دارای شناور است باز و بسته شدن آب را کنترل میکند . هنگامی که سطح آب افزایش میابد ارتفاع شناور تانکر نیز از کف مخزن افزایش میابد و این مکانیزم باعث میگردد تا فلوتر شناور مکانیکی ، ورودی آب را بسته و سطح میزان آب داخل مخزن را مدیریت و کنترل نماید .

فلوتر رهانه

شیرآلات رهانه ، از انواع محصولات برنجی هستند که میتوان از دیگر شیرآلات برنجی در حوزه های تاسیساتی مختلف به شیر گازی حقیقی ، شیر گازی امین ، شیر گازی نگین اشاره نمود که برای باز و بسته کردن گاز و به عنوان شیرآلات گازی نصب و استفاده میگردند ، همچنین شیر فلکه کشویی آب نیز با آلیاژ برنج ساخته میشود که شیر فلکه کشویی کیز ایران و یا انواع شیر سیم ایتالیا را میتوان نام برد که از آنها شیر فلکه کشویی سیم ایتالیا از این دست محصولات به شمار میروند . انواع دیگر نیز از اتصالات برنجی را میتوانید در سایت گالواپایپ مشاهده و خرید نمایید ضمن این که در کنار فلوتر رهانه ، قطعا برای مدیریت بهتر پمپ آب خانگی خود که به مخزن و فلوتر متصل خواهد شد میتوانید از شیر خودکار یورک ایتالیا که یک شیر یکطرفه برنجی نیز هست استفاده کنید .

فلوتر کنترل سطح مخازن آب رهانه

ویژگی و انواع سایز فلوتر برنجی رهانه Rahaneh

شیر فلوتر برنجی رهانه از سایز 1/2 اینچ تا 2 اینچ به شرح زیر از محصولات رهانه هستند :

 • شیر فلوتر برنجی رهانه سایز 1/2 اینچ توپی پلاستیکی
 • شیر فلوتر برنجی رهانه سایز 3/4 اینچ توپی پلاستیکی
 • شیر فلوتر برنجی رهانه سایز 1 اینچ توپی پلاستیکی
 • شیر فلوتر برنجی رهانه سایز 1 1/4 اینچ توپی پلاستیکی
 • شیر فلوتر برنجی رهانه سایز 1 1/2 اینچ توپی پلاستیکی
 • شیر فلوتر برنجی رهانه سایز 2 اینچ توپی پلاستیکی

توپی فلوتر رهانه

شرکت تولیدی و تحقیقاتی رهانه R.P.R.C ، تولید کننده انواع شیر اطمینان و شیرآلات ساختمانی نظیر شیر پیسوار فیلتردار رهانه ، توپی فلوتر برنجی برند رهانه خود را با ویژگی های زیر عرضه میدارد :

رنگ توپی فلوتر برنجی رهانه ، فقط نارنجی و طرح پیگلر انگلیسی میباشد . در موقع خرید فلوتر برنجی رهانه به این موضوع دقت نمایید . فلوتر های رهانه در برابر آب جوش مقاوم هستند در نتیجه فلوتر برنجی منبع انبساط نیز هستند و قابل نصب در مخازن انبساط و سرویس های بهداشتی و منابع هوایی آب سرد و گرم میباشد . حجم و بزرگی وزن توپی رهانه ، متناسب با طرح و مکانیزم شیر شناور فلوتر فلزی شرکت رهانه محاسبه و طراحی و تولید میشود .

شیر شناور برنجی رهانه در بسته های 50 عددی و 200 عددی بسته بندی میگردد . فلوتر رهانه در جهت آلاینده های تولید و با سیاست استقرار مدیریت محیط زیست و استاندارد ISO 14000 و حذف آلودگی های ناشی از تولید تهیه شده است و تمام مواد اولیه در مصرف قابل بازیافت میباشند . در ضمن کلیه محصولات و شیرآلات رهانه تحت نظام مدیریت کیفیت استاندارد نظارت ، کنترل ، بازرسی تولید و یکسال ضمانت دارد . گالواپایپ ، نمایندگی فروش محصولات رهانه و نمایندگی فروش انواع شیرآلات برنجی رهانه در بورس فروش شیرآلات ساختمانی تهران میباشد . فلوتر ها از سایز های کوچک که به فلوتر کوچک تا سایز های درشت با دبی عبوری بالا که به فلوتر صنعتی بزرگ معروف هستند ساخته و تولید میشوند . همچنین انواع فلوتر صنعتی ، فلوتر برقی نیز میباشند که به پمپ کف کش ته چاه و انواع دیگر پمپ آب متصل میگردند .

شناور منبع آب رهانه

Incoming search terms:

 • قیمت فلوتر مخزن آب
 • قیمت انواع شناور مخزن آب
 • شناور تانکر آب
 • قیمت شناور تانکر آب
 • انواع فلوتر
 • قیمت فلوتر
 • فلوتر کوچک
 • فلوتر مخزن آب
 • خرید شیر توپی مخزن
 • شناور مخزن آب خانگی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *