لیست قیمت شیر فلکه کشویی دنده ای کیز ایران برنجی

شیر فلکه کشویی برنجی کیز ایران KIZZ IRAN از برندهای معتبر در میان شیرآلات کشویی و شیرآلات فلکه ای سوزنی بشمار میرود . شیر فلکه کشویی کیز ایران Gate Valve Kizz Iran ، محصولات منحصر به فرد خود را تولید مینماید . انواع سایز شیر کشویی برنجی کیز ایران را میتوان از 1/2 اینچ تا 3 اینچ رده بندی نمود که در ادامه به آن میپردازیم . جهت دریافت لیست قیمت شیر فلکه کشویی کیز ایران با کارشناسان فروش گالواپایپ تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

شیر فلکه کشویی کیز ایران

قیمت شیر فلکه کشویی کیز ایران

قیمت شیر فلکه کشویی برنجی کیز ایران ، در سایز های 1/2 اینچ تا 2 اینچ متفاوت است که اطلاع از لیست قیمت کیز ایران در سال جدید 97 بروز امروز را با توجه به نوسانات ارزی میتوانید از کارشناسان گالواپایپ استعلام نمایید . توجه داشته باشید خرید شیر فلکه کشویی کیز ایران از نمایندگی شیر فلکه کیز ایران در تهران که وبسایت و فروشگاه galvapipe است امکان پذیر است . انواع سایز محصولات شیر فلکه کشویی کیز ایران به شرح زیر است :

 • شیر فلکه کشویی کیز ایران سایز 1/2 اینچ
 • شیر فلکه برنجی کیز ایران سایز 3/4 اینچ
 • شیر فلکه کشویی برنجی کیز ایران سایز 1 اینچ
 • شیر کشویی برنجی کیز ایران سایز 1 1/4 اینچ
 • شیر فلکه کیز ایران سایز 1 1/2 اینچ
 • شیر فلکه کشویی کیز ایران سایز 2 اینچ
 • شیر فلکه کشویی کیز ایران سایز 2 1/2 اینچ
 • شیرفلکه برنجی کشویی کیز ایران سایز 3 اینچ

محصولات کیز ایران هر قسمت از یک مدل جنس بهره میبرد . به تازگی شیر فلکه کشویی سنگین کیز ایران نیز در سایز 2 1/2 و 3 اینچ تولید میگردد .

شرکت تولیدی و صنعتی کیز ایران در ادامه روند بهینه سازی محصولات خویش و در راستای ارتقای سطح رضایتمندی مشتریان گرامی ، مبادرت به ارائه خدمات زیر نموده است :

جهت ممانعت از ورود خاک ریزه ، شن و ماسه به درون شیر فلکه کشویی کیز ایران برنجی ، و ایجاد مشکل در هنگام نصب و آب بندی مطلوب ، محل اتصال شیر با لوله توسط درپوش پلاستیکی پوشش داده شده است .

ارائه محصولات با کیفیت همواره اصلی ترین هدف مجموعه تولیدی و صنعتی کیز ایران می باشد ، با عدم خرید محصولات بی کیفیت تحت اسامی مشابه ، ما را در استمرار بخشیدن به این هدف یاری نمایید .

لیست قیمت شیر فلکه کشویی کیز ایران

شرکت تولیدی و صنعتی کیز ایران در ادامه روند بهینه سازی شیر فلکه کشویی کیز ایران ، با هدف جلب رضایت بیشتر مشتریان عزیز ، به منظور استحکام بخشی دستگیره شیر فلکه کشویی برنجی ، و جلوگیری از آسیب پذیری در مقابل ضربات و فشارها ، جنس این دستگیره ها از آلومینیوم به آلیاژ زاماک 3 با پوشش رنگ الکترواستاتیک تغییر یافته است .

لیست قیمت شیر فلکه کشویی کیز ایران

کیز ایران در محصولات خود شیر فلکه کشویی دنده ای از آلیاژ برنج تولید مینماید و این شیرآلات کیز ایران برنجی در سطح کشور و در رقابت با سایر محصولات کارخانه های تولید کننده شیر فلکه کشویی برنجی ، پیشتاز هم در قیمت و هم در کیفیت هستند . شیر آلات کشویی دنده ای کیز ایران به تازگی با در پوش پلاستیکی بسته میشوند که از خدمات جالب و ایده های خوب شرکت کیز ایران است .

لیست قیمت شیر فلکه کشویی دنده ای کیز ایران

انواع سایز شیر آلات دنده ای کشویی کیز ایران

کاربرد شیر فلکه کشویی چیست

شیر فلکه کشویی از دسته شیرآلات برنجی محسوب میگردد که موارد مصرف بیشماری دارد . اولین مورد مصرف شیر فلکه کشویی دنده ای در مصارف ساختمانی صنعتی است که در مهم ترین مورد مصرف آنها ، شیر فلکه کشویی برای پتروشیمی ، شیر فلکه کشویی برای بخار و شیر فلکه ای کشویی برای آب داغ که دسته بندی نصب شیر فلکه کشویی اینگونه است : شیر آلات فلکه ای کشویی کیز ایران به جهت ورودی آب شاختمان استفاده میگردند . شیر آلات کشویی برای قطع و وصل کردن آب و ورودی انشعاب ها مورد استفاده قرار میگیرند و همچنین شیر فلکه کشویی کیز ایران جزوی از تجهیزات و لوازم موتورخانه است .

شیر فلکه کشویی چیست

شیر فلکه کشویی در مدلهای مختلف و با جنس های مختلف برای مصارف متفاوت تولید میگردد . شیر فلکه کشویی چدنی برای سایز های بزرگ تولید میشود و اکثرا در پتروشیمی استفاده میشود که شیر فلکه کشویی فلنچ دار نیز نامیده میشود . شیر فلکه کشویی استنلس استیل و شیر فلکه کشویی سیم ایتالیا ، کیتز ژاپن و کیز ایران تولید میکنند . انواع مدلهایی که شیرآلات برنجی در آن قرار میگیرند نیز میتوان به شیر خودکار یورک ایتالیا و شیر آلات گازی برنجی نیز اشاره نمود که از بهترین آنها شیر گازی حقیقی و شیر گازی نگین را نام میبریم . ناگفته نماند که تفاوت شیر فلکه کشویی و کف فلزی این است که شیر فلکه کف فلزی همان شیر فلکه سوزنی میباشد که مدل معروف آن شیر فلکه سوزنی سیم ایتالیا است .

شیر فلکه کشویی برنجی کیز ایران

مشخصات فنی شیر فلکه کشویی کیز ایران

انواع سایز شیر فلکه کشویی ایرانی کیز ایران از سایز 1/2 اینچ تا 2 اینچ ، توان تحمل 16 بار فشار را دارند و شیر فلکه کشویی سبک کیز ایران 2 1/2 و 3 اینچ و همچنین مدل شیر فلکه کشویی سنگین کیز ایران 2 1/2 و 3 اینچ تا 20 بار فشار را تحمل مینمایند . دمای کار شیر فلکه کشویی کیز ایران تا 200 درجه سانتی گراد است این یعنی در داغ ترین و گرمترین پروژه های تاسیساتی صنعتی امکان استفاده از این مدل شیر آلات کشویی هست و میتوان آن را در لیست تجهیزات موتورخانه شوفاژ استفاده نمود .

لیست زیر که مشاهده مینمایید مشخصات فنی هر سایز شیر فلکه آب پروانه ای برنجی در مقابل سایز آن قرار دارد . برای مشاهده عکس بزرگ روی تصویر کلیک کنید .

مشخصات فنی شیر فلکه کشویی کیز ایران

جنس شیر فلکه کشویی کیز ایران

شیر کشویی کیز ایران از اجزای مختلفی تولید شده که هر جزء آن جنس مختص به خود را دارد که به شرح زیر است :

 1. بدنه اصلی شیر فلکه کشویی کیز ایران : برنج فورج پذیر
 2. درپوش شیر فلکه کشویی کیز ایران : برنج فورج پذیر
 3. فلکه شیر فلکه کشویی کیز ایران : زاماک 3 با پوشش رنگ الکترواستاتیک
 4. مارک شیر فلکه کشویی کیز ایران : آلومینیوم
 5. مهره شش پر شیر فلکه کشویی کیز ایران : برنج MS58
 6. مهره چاکدار شیر فلکه کشویی کیز ایران : برنج MS58
 7. مهره شیر فلکه کشویی کیز ایران : کاسه نمدار
 8. میل شیر فلکه کشویی کیز ایران : برنج MS58
 9. گیت شیر فلکه کشویی کیز ایران GATE VALVE : برنج فورج پذیر
 10. واشر آب بندی شیر فلکه کشویی کیز ایران : پلاستیک هوستافورم
 11. واشر لاستیکی شیر فلکه کشویی کیز ایران : PVC
 12. اورینگ آب بندی شیر فلکه کشویی کیز ایران : لاستیک NBR

فروش شیر فلکه برنجی کیز ایران

شیر فلکه کشویی دنده ای

جهت خرید اینترنتی لوازم تاسیساتی ساختمانی میتوانید از محصولات دیگر گالواپایپ نیز دیدن فرمایید . گالواپایپ با ارائه بهترین لوازم تاسیساتی و بهترین تجهیزات موتورخانه شما را در پیشرفت پروژه های تاسیساتی یاری مینماید پس جهت دریافت لیست قیمت شیر فلکه کشویی دنده ای از نمایندگی فروش شیر فلکه کشویی کیز میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید .

شیر فلکه کشویی دنده ای کیز ایران

Incoming search terms:

 • قیمت شیر فلکه ایران شیر
 • لیست قیمت شیر فلکه کیتز
 • شیر فلکه کشویی
 • تفاوت شیر فلکه کشویی و کف فلزی
 • قیمت شیرفلکه آب
 • قیمت فلکه اب کشاورزی
 • شیر فلکه ۳ اینج /kitz
 • شیر فلکه 160اینچ کشاورزی
 • نمایش شکل شیر فلکه جوشی 2 اینچ
 • تلگرام شیرفلکه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *