لیست قیمت شیر پیسوار رهانه فیلتردار برنجی

محصولات رهانه از بهترین شیرآلات برنجی و انواع فلوتر و شیر اطمینان و… تشکیل شده است که کارخانه شرکت رهانه را تبدیل به یک کارخانه قدرتمند که منطبق با استاندارد ایران به تولید شیرآلات میپردازد تبدیل کرده است . شیر پیسوار رهانه ، یکی از این شیرآلات مرغوب و با کیفیت بسیار عالی است که توسط شرکت رهانه Rahane ، در دو سایز مختلف طراحی میشود .

شیر پیسوار به انگلیسی Brass Angle Ball Valve نامیده میشود . قیمت انواع شیر پیسوار رهانه بسیار نسبت به کیفیت آن مناسب است . شیر پیسوار رهانه ، از برنج تولید میگردد و روی آن آبکاری کروم میشود .

جهت خرید شیر پیسوار فیلتردار رهانه و اطلاع از کیفیت و لیست قیمت شیر پیسوار رهانه با نمایندگی فروش محصولات رهانه در بازار شیرآلات ایران تهران ، کارشناسان گالواپایپ تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

شیر پیسوار رهانه

موارد مصرف شیر پیسوار توپی رهانه

شیر پیسوار رهانه برنجی در سایز های زیر تولید میگردد :

 • شیر پیسوار رهانه سایز 1/2 اینچ در 1/2 اینچ
 • شیر پیسوار رهانه سایز 1/2 اینچ در 3/8 اینچ

شیر پیسوار رهانه جهت نصب در زیر سینک ظرفشویی ، برای آب آشامیدنی گرم و سرد و در زیر شیر دستشویی و شیر پیسوار توالت فرنگی استفاده میگردد . کارتن کوچک شیر پیسوار رهانه شامل دو عدد شیر پیسوار آب گرم رهانه و شیر پیسوار آب سرد رهانه است . تحمل فشار شیر پیسوار رهانه به مقدار فشار آب ساختمان یعنی 4 بار فشار است . شیر پیسوار رهانه قابلیت نصب بر روی کلیه لوله آب سرد و لوله آب گرم و لوله های پلاستیکی از جنس پلی پروپیلن را دارد . از ویژگی های شیر پیسوار فیلتردار رهانه ، قطع و وصل کردن سریع آب جهت هر گونه تعمیرات در زیر سینک ظرفشویی و دستشویی است .

برای مثال در زمان نصب دستگاه تصفیه آب خانگی زیر پیسوار آب سرد زیر سینک باید بسته شود . شیر پیسوار رهانه از اولین تولید کنندگان شیرآلات برنجی در ایران و منطبق با فرهنگ ایران طراحی و تولید شده است . داخل شیر پیسوار ساچمه توپی مانند موجود است که از جنس برنج است و در برابر سائیده شدن در مقابل شن های موجود در آب گرم و سرد مقاومت میکند . اندازه اسمی شیر پیسوار رهانه 20 است .

قیمت شیر پیسوار رهانه

جنس قطعات شیر پیسوار رهانه برنجی

جنس پیچ شیر پیسوار ، آهن آبکاری شده با نیکل است . دسته شیر پیسوار رهانه ، آلومینیوم با رنگ کوره ای مقاوم است . مهره برنجی داخل شیر پیسوار از شمش برنج CuZn39pb3 تولید شده و ساق شیر پیسوار نیز از همین جنس برنج است . اورینگ شیر پیسوار رهانه از N.B.R تشکیل شده ، گوی و مهره ریگلاژ شیر پیسوار رهانه نیز از شمش برنج میباشد . توری شیر پیسوار نیز مش استیل است . بدنه شیر پیسوار نیز همانطور که میدانید شمش برنج آبکاری شده کروم است . از بهترین اتصالات برنجی پر مصرف که در کنار شیر پیسوار استفاده میگردد روپیچ توپیچ برنجی ریابی است که مقاومت بسیار بالایی دارد و معمولا وقتی زیر سینک جای دست برای بستن و نصب شیر پیسوار رهانه نباشد از روپیچ توپیچ استفاده میکنیم . از دیگر محصولات آبکاری کروم شده میتوان به روپیچ توپیچ آلن خور اشاره نمود .

شیر پیسوار فیلتردار رهانه

نحوه آب بندی شیرآلات پیسوار رهانه با نوار تفلون

شیرآلات پیسوار همگی در زیر سینک نصب شده و نیاز به آب بندی دارند . آب بندی کردن یک شیر پیسوار برنجی ، نیاز به آچار فرانسه و انواع نوار تفلون دارد . طبیعتا جایگزین نوار تفلون میتوان از تفلون مایع سیم ایتالیا یا تفلون مایع فورس ترکیه نیز استفاده نمود . جهت آب بندی شیر پیسوار رهانه ، از نوار تفلون تهران یا نوار تفلون آسیا طلایی استفاده نمایید . کافیست نوار تفلون را دور تا دور رزوه های شیر برنجی پیسوار بتابید . 10 الی 15 دور برای شیر پیسوار بهترین تعداد دور است . سپس برای بستن و نصب شیر از آچار فرانسه استفاده نمایید . توجه کنید که در سر دنده های شیر پیسوار رهانه به حالت 5 پره طراحی و تولید شده تا با استفاده از آچار فرانسه یا آچار مهره بتوان آن را از لوله باز و بسته نمود .

محصولات رهانه Brass Angle Ball Valve Rahaneh

Incoming search terms:

 • قیمت شیر پیسوار
 • شیر پیسوار
 • انواع شیر پیسوار
 • قیمت شیرآلاتشیر پیسوار
 • شرکت شیر پیسوار
 • شیراطمینان رهانه قیمت
 • قیمت شیر پیسوار رهانه
 • قیمت شیر پیس وار20
 • شیر پیسوار به انگلیسی
 • قیمت شیر پیسوار 34

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *