لیست قیمت نمایندگی شیر آلات گازی حقیقی برنجی

شیر گازی حقیقی از دسته شیر آلات برنجی گازی محسوب میشود که در کیفیت میتوان گفت در بازار لوازم تاسیساتی ساختمان زبان زد و بسیار مرغوب است . گروه تولیدی صنعتی حاذق حقیقی ، با ارائه نمایندگی شیر گازی حقیقی به گالواپایپ شما را در تهیه این شیر گاز استاندارد و با کیفیت یاری کرده است . لیست قیمت شیر گازی حقیقی ، شامل انواع شیر گازی های سایز 1/2 اینچ تا 2 اینچ است و کارخانه شیر گازی حقیقی محصولات خود را در همین بازه سایزی تولید مینماید . جهت خرید شیر گازی حقیقی و اطلاع از لیست قیمت و کیفیت آن میتوانید با کارشناسان گالواپایپ تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

شیر گازی حقیقی

علاوه بر شیرآلات گازی حقیقی که در بازه یک دوم اینچ تا دو اینچ طراحی و ساخت/تولید میگردد کارخانه تولید شیر حقیقی ، به تولید شیر قفلی 1 اینچ حقیقی Haghighi Hazegh نیز میپردازد که در ادامه به تمام اطلاعات و مشخصات فنی شیرآلات برنجی گازی شرکت حقیقی میپردازیم .

نمایندگی فروش شیر گازی حقیقی

قیمت شیر گازی حقیقی

وب سایت و فروشگاه معتبر لوله و اتصالات و لوازم تاسیساتی و موتورخانه گالواپایپ ، مفتخر است که با دریافت نمایندگی فروش شیرآلات گازی حقیقی به ارائه خدمات خرید شیر گازی ، فروش شیر گازی و پخش عمده شیر گازی حقیقی میپردازد و آماده همکاری با پروژه های بزرگ تاسیساتی ساختمانی صنعتی میباشد .

کارشناسان ما با اعلام بهترین قیمت شیر گازی حقیقی در همه حال معامله ای به صرفه برای شما عزیزان رقم خواهند زد . با ما تماس بگیرید .

کارخانه شیر گازی حقیقی

کارخانه شیر گازی حقیقی همواره به تولید شیر آلات گازی ، با آلیاژ برنج مرغوب همانند شیر خودکار یورک ایتالیا که از دسته شیرآلات یکطرفه برنجی است و یا روپیچ تو پیچ برنجی شمش ریابی که آن هم از شمش برنج تولید میشود ، پرداخته و از قدیم الایام محصولات برنجی حقیقی از کیفیت خاص این شرکت بزرگ بهره میبردند .

شیر آلات دسته گازی Haghighi سایزهای متفاوتی دارند که هر کدام مورد مصرف بخصوص خود را داشته و در مصارف شیر آلات گاز کشی ساختمان ، شیر آلات گاز کشی صنعتی و نیمه صنعتی ، شیر آلات گاز کشی سوله ها و کارخانجات استفاده میشوند .

مشخصات فنی و قیمت شیر گازی حقیقی 1/2 اینچ

قیمت شیر گازی 1/2 اینچ حقیقی

شیر گازی یک دوم اینچ حقیقی مانند تمام سایزهای دیگر این شیر آلات برنجی ، در لوله های گازی و مانیسمان بدون درز 1/2 اینچ مورد استفاده قرار میگیرد .

بیشتر به گاز منزل و خانه ها متصل میشود و سایز بازاری آن دو نامیده میشود .

برای مثال شیر گازی 1/2 اینچ حقیقی همان شیر گازی دو حقیقی میباشد .

قیمت شیر گازی 1/2 اینچ حقیقی را میتوانید با تماس با 02166638506 یا شماره های همراه درج شده روی تمام عکس ها استعلام نمایید .

نام انگلیسی شیر گازی یک دوم اینچ حقیقی نیز GAS VALVE 1/2 INCH HAZEGH HAGHIGHI میباشد که در روی دسته گازی این شیر نیز نام گروه صنعتی حاذف حقیقی درج شده است .

ناگفته نماند که شیرآلات گازی حقیقی به صورت ربع گرد تولید گشته و در شش 6 سایز شیر گازی سبک حقیقی میباشند . همچنین شرکت شیر آلات حقیقی به تولید شیر آلات فلکه کشویی حقیقی نیز در 3 سایز پرداخته است .

قیمت شیر گازی 3/4 اینچ حقیقی

قیمت شیر گازی 3/4 اینچ حقیقی

شیر گازی برنجی سه چهارم اینچ حقیقی نیز همانند شیر یک دوم در مسکن ها و لوازم ساختمانی تاسیساتی و برای لوله کشی گاز ساختمان استفاده میشود .

شما دوستان عزیز همچنین میتوانید برای تهیه اتصالات مانیسمان بنکن و انواع اتصالات گالوانیزه مثل اتصالات گالوانیزه برزیلی نیز به کارشناسان گالواپایپ مراجعه نمایید زیرا شرکت گالواپایپ از صفر تا صد لوازم تاسیساتی و بهداشتی ساختمانی را دارا میباشد .

لیست قیمت شیر گازی حقیقی بخصوص قیمت شیر گازی 3/4 اینچ حقیقی که بسیار پر مصرف و برای ساختمان ها مفید و لازم میباشد نیز میتوانید با ارسال پیام به شماره های همراه درج شده روی تصاویر شیرآلات برنجی گازی حقیقی دریافت نمایید .

قیمت شیر گازی 1 اینچ حقیقی

قیمت شیر گازی 1 اینچ حقیقی

شیر گازی 1 اینچ حقیقی ، پر مصرف ترین شیر حقیقی بین شش سایز دیگر میباشد .

شیر حقیقی گازی به صورت شیر گازی کوچک ، شیر گازی سایز متوسط و شیر گازی سایز بزرگ تولید شده تا برای خرید شیر گازی حقیقی در هر سایزی که مهندس تهیه لوازم تاسیساتی شما مد نظر دارد به مشکل برنخورید .

شیر گازی 1 اینچ جزو شیرآلات برنجی سایز متوسط است و در کل سایز یک اینچ سایز پر مصرف برای پمپ آب خانگی ، لوله های گازی مانیسمان و درزدار ، لوله های گالوانیزه با انواع برندها همچون لوله گالوانیزه ساوه و انواع دیگر تجهیزات موتورخانه است .

شیر حقیقی یک اینچ اغلب در ورودی واحدهای ساختمانی استفاده شده و قیمت مناسبی نیز دارد . جهت اطلاع از قیمت فروش شیر گازی حقیقی 1 اینچ با گالواپایپ در ارتباط باشید .

قیمت شیر گازی 1 1/4 اینچ حقیقی

شیر گازی حاذق حقیقی

شیر یک و یک چهارم اینچ حقیقی که برنجی تولید شده و مدل یکطرفه فنری آن هم در شیرآلات یورک ایتالیا مشاهده میشود همانند همان شیر یکطرفه برنجی 1 1.4 INCH ، میتوان این شیر گازی را نیز DN32 نامید .

دی ان سی و دو نام سایز لوله گازی است که به شیر یک و یک چهارم اینچ گازی حقیقی میخورد و میتوان برای خرید لوله گازی در سایز 32 جهت استفاده به همراه این سایز شیر گازی اقدام نمود .

قیمت شیر گازی 1 1/2 اینچ حقیقی

شیر حقیقی

شیر گازی یک و یک دوم اینچ حقیقی نیز لوله مانیسمان بدون درز یا لوله جوشی درزدار سایز 40 را ساپورت میکند که میتوانید قیمت لوله مانیسمان یا لوله جوشی درزدار را نیز از ما بخواهید .

شیر گازی 1 1.2 اینچ به صورت DN40 تولید میگردد و توان تحمل فشار گاز را دارد .

تمام شیرآلات برنجی گازی شرکت حاذق حقیقی دارای استاندارد ایران بوده و به صورت کاملا تست شده و تاییدیه دار از سازمان نفت و گاز کشور ایران میباشند .

قیمت شیر گازی 2 اینچ

قیمت شیر گازی 2 اینچ

شیر گازی 2 اینچ حقیقی ، پر مصرف ترین سایز شیرآلات گازی است . قیمت شیر گازی 2 اینچ از تمام سایز های دیگر بالاتر است و این طبیعتا به سایز شیر گازی 2 اینچ حقیقی مربوط میشود .

شیر گازی حاذق حقیقی و شیر گازی 2 اینچ خود را از همه شیرآلات برنجی دیگر خود سنگین تر طراحی کرده است تا توان تحمل فشار بالای لوله مانیسمان 2 اینچ و لوله جوشی 2 اینچ را داشته باشد که در لوله گازی استفاده فراوان دارند .

معمولا شیرآلات گازی 2 اینچ در ورودی گاز ساختمان بسته میشود و شیر فلکه اصلی گاز ساختمان محسوب میگردند . دسته گازی تمام شیر های حقیقی قرمز است . جهت اطلاع از لیست قیمت شیر گازی حقیقی با ما تماس بگیرید .

قیمت شیر قفلی حقیقی

خرید فروش قیمت شیر قفلی حقیقی

شیر قفلی حقیقی نیز در دسته شیرآلات گازی قفلی شرکت حاذق حقیقی محسوب میشود . این شیر قفلی تنها در سایز 1 اینچ تولید گشته و برای لوله گازی یک اینچ ورودی هر واحد ساختمان بسیار مفید میباشند .

علت نامگذاری این شیر گازی به شیر قفلی این است که در زمان بسته بودن شیر قفلی یک اینچ حقیقی شما عزیزان میتوانید با استفاده از یک قفل مانع از باز شدن آن توسط افراد دیگر شوید و به نوعی در نوع خود حرف ندارد زیرا در ورودی مغازه ها و مکان های عمومی شیر قفلی حقیقی بسیار مورد مصرف لوازم تاسیسات قرار میگیرد .

قیمت شیر قفلی حقیقی داخل لیست قیمت شیر آلات برنجی گازی حقیقی موجود میباشد با این حال جهت استعلام تمام اقلام مورد خرید خود میتوانید با کارشناسان فروس گالواپایپ با شماره های 02166638506 ، 09125081351 و 09125151294 تماس حاصل فرمایید .

Incoming search terms:

  • قیمت شیر گازی 3/4
  • شیر گازی
  • لیست قیمت شیرگازی ایران
  • شیر یک دوم کشابی چینی
  • قیمت شیر فلکه گازی
  • لیست قیمت شیر گازی حقیقی
  • شیر حقیقی
  • قیمت شیرگازی آذر1و1/2
  • شیرآلات گازی
  • شیر گازی ایتالیا سایز 1 ، 1/4

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *