لیست قیمت فروش نیپل گالوانیزه لوله گاز دو سر رزوه لوله کشی

نیپل گالوانیزه لوله ، یا نیپل لوله کشی گاز ، یک قطعه کوتاه از لوله گالوانیزه یا لوله مانیسمان جوشی است که در دو سر آن رزوه نر یا رو رزوه شده و به اصطلاح به آن نیپل دو سر دنده یا نیپل یک سر دنده گفته میشود . سایز استاندارد یک نیپل لوله گالوانیزه 1/2 اینچ ، 3/4 اینچ ، 1 اینچ ، 1 1/2 اینچ ، 1 1/4 اینچ ، 2 اینچ ، 2 1/2 اینچ ، 3 اینچ و چهار اینچ است .

عملکرد نیپل لوله کشی گالوانیزه یا لوله گاز به این صورت است که از دو سر رزوه ی آن برای اتصال انواع دیگر اتصالات با رزوه ماده استفاده میگردد و به نوعی یک رابط بین دو اتصال محسوب میگردد . گالواپایپ ، مرکز فروش عمده لوله و اتصالات ، علاوه بر عرضه ی انواع محصولات صفر تا صد تاسیسات همچون لوله مانیسمان رده 40 ، انواع مارک های لوله گلپایگان ، لوله و اتصالات پلیکا و شیر فلکه کشویی کیز ایران به عرضه ی سایز های مختلف از نیپل لوله نیز میپردازد . جهت اطلاع از لیست قیمت اتصالات لوله نیپل گالوانیزه و جوشی میتوانید با کارشناسان فروش گالواپایپ ارتباط برقرار نمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

نیپل گالوانیزه دو سر رزوه

نیپل لوله چیست

نیپل لوله معمولا در سه مدل لوله گالوانیزه گرم ، لوله گالوانیزه سرد و لوله جوشی سیاه تولید میگردد و در دو سر آن حالت بوشن یعنی رزوه میباشد . نیپل لوله به صورت گرم آبکاری گالوانیزه میشود . برخی نیپل ها همچون نیپل فنری برای رادیاتور در لوله کشی آب گرم خانه استفاده میگردند و برخی دیگر همچون نیپل هایی که در تصاویر مشاهده میکنید برای دو اتصال مصرف میگردند . موارد کلی مصرف نیپل گالوانیزه در زمان هایی است که بین دو اتصال مادگی همچون اتصالات گالوانیزه برزیلی ، یا انواع مهره ماسوره گالوانیزه فاصله ای وجود داشته باشد که نتوان این فاصله را کم نمود .

با استفاده از نیپل های 6 سانتی متری ، 8 سانتی متری ، 10 سانتی متری و یا 12 سانتی متری میتوان این فاصله را بدون هیچ مشکلی برطرف کرد . از اجناس مشابه نیپل میتوان به روپیچ توپیچ برنجی ریابی اشاره نمود که به صورت آلن خور تولید شده و فاصله بین دو اتصال را کاهش میدهد . تنها تفاوت روپیچ توپیچ با نیپل این است که نیپل گالوانیزه دو سر رزوه است اما روپیچ توپیچ یک سر داخل رزوه و سر دیگر آن بیرون رزوه میباشد .

قیمت اتصالات لوله نیپل

استفاده از نیپل گالوانیزه لوله در اتصالات گالوانیزه برزیلی توپی

اتصالات گالوانیزه توپی ساخت برزیل ، از بهترین اتصالات گالوانیزه و با کیفیت ترین آنها در دنیا شناخته شده است و کمپانی بسیار بزرگی دارد . اتصالات لوله نیپل را میتوان همراه با اتصالات برزیلی در لوله کشی آب خانه استفاده نمود و در انواع پروژه هایی که نیاز به اتصالات برزیلی همچون بوشن گالوانیزه برزیلی و انواع لیست قیمت مهره ماسوره گالوانیزه برزیلی باشد میتوان از این دست لوله نیپل ها استفاده نمود چون قطعا در کارهای تاسیساتی فاصله هایی بین دو اتصالات گالوانیزه بوجود خواهد آمد که این فاصله را با یک نیپل شش سانتی تا 12 سانتی میتوان برطرف نمود . از دیگر اتصالات گالوانیزه میتوان به اتصالات گالوانیزه مک و اتصالات گالوانیزه چینی و اتصالات گالوانیزه جورج فیشر نیز اشاره نمود که در کنار لوله نیپل کار تاسیساتی شما را آسان خواهند کرد .

اتصالات گالوانیزه برزیلی و نیپل لوله

با توجه به این که گالواپایپ بورس فروش عمده لوله و اتصالات گالوانیزه است ، قادر است که با انواع پروژه های لوله و اتصالات به صورت فروش عمده همکاری نموده و همچنین نیپل لوله نیز در طول ها و سایز های متفاوت 6 سانتی 8 سانتی 10 سانتی 12 سانتی و… تولید و عرضه نماید . جهت خرید اتصالات نیپل لوله با کارشناسان فروش گالواپایپ تماس حاصل فرمایید .

https://en.wikipedia.org/wiki/Nipple_(plumbing)

Incoming search terms:

  • خرید لوله نیپل
  • نیپل لوله چیست
  • لوله نیپل
  • نیپل در لوله کشی گاز
  • لوله دوسر دنده
  • لوله دو سر رزوه گالوانیزه
  • قیمت واسطه ۲۰ سانتی دو سر دنده گالوانیزه
  • فروش نیپل
  • نیپل گاز
  • دنده لوله

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *