لیست قیمت فروش لوله مانیسمان رده 40 بدون درز فولادی گازی

لوله مانیسمان فولادی به صورت بدون درز تولید شده و در رده های 20 ، 40 ، 80 و 160 تولید میگردد . این لوله های فشار قوی گازی در چین و در کشور عزیزمان ایران اهواز کارخانه های تولیدی دارند . نمایندگی فروش انواع لوله های مانیسمان در سایز های 1/2 ، 3/4 ، 1 ، 1 1/4 ، 1 1/2 ، 2 ، 2 1/2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 ، 8 ، 9 ، 10 الی 25 ، 30 ، 40 ، 50 اینچ در تهران ایران ، شرکت گالواپایپ GalvaPipe میباشد ضمن این که گالواپایپ بورس فروش انواع لوله و اتصالات پلیکا و گالوانیزه نیز هست . از دیگر محصولات گالواپایپ میتوان به لوله گالوانیزه ساوه و لوله پلیکا گلپایگان اشاره نمود که مدل های فشار قوی محصولات پی وی سی و گالوانیزه گرم هستند .

علاوه بر اینها ، گالواپایپ در محصولات لوله و اتصالات خود به فروش انواع اتصالات گالوانیزه برزیلی فشار قوی و اتصالات مانیسمان بنکن نیز میپردازد . جهت اطلاع از لیست قیمت فروش لوله فولادی بدون درز رده 40 و خرید لوله مانیسمان میتوانید با کارشناسان فروش شرکت GalvaPipe ارتباط برقرار نمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

لیست قیمت لوله مانیسمان رده 40 بدون درز

لیست قیمت لوله مانیسمان رده چهل

لوله مانیسمان رده 40 از مدل معمولی این لوله های فولادی فشار قوی تر است و برای مصارف آتش نشانی و گازی استفاده میگردد . این لوله های فولادی از آلیاژ کربن استیل ساخته شده اند و کاملا بدون درز میباشند . بدون درز بودن این لوله ها از تفاوت های لوله جوشی درزدار و بدون درز است که توان تحمل فشار این لوله های مانیسمان را بسیار بیشتر از دیگر اجناس هم جنس خود کرده است . لوله رده 40 از رده 20 نیز توان بیشتری در تحمل بار فشار گاز دارد و به آن لوله Schedule 40 نیز گفته میشود . در انگلیسی این لوله ها را Mannesmann Steel Pipes نیز مینامند . از دیگر تفاوت های لوله مانیسمان معمولی با رده 40 ، وزن لوله است که در مدل معمولی سبک تر و در مدل رده چهل آن سنگین تر در کارخانه تولید میگردد .

از پر مصرف ترین لوله های رده چهل ، لوله مانیسمان چینی و لوله مانیسمانی اهواز را میتوان نام برد که یکی جزو محصولات وارداتی و دیگری از محصولات تولیدی کشور عزیزمان ایران است . هم رده های این لوله ها در محصولات دیگر شرکت گالواپایپ ، اتصالات فشار قوی کربن استیل و لوله پلیکا فشار قوی در صنف لوله پی وی سی یو هستند .

همچنین شرکت های تولیدی لوله و اتصالات پلیکا نیز به تولید لوله upvc فشار قوی میپردازند از بهترین لوله های پلیکا برای لوله کشی ساختمان میتوان به لوله پلیکا پلیمر یاس گلپایگان و لوله پلیکا لوله گستر گلپایگان اشاره نمود . مارک این لوله های فشار قوی آبرسانی ساختمان نانو پلیمر یاس نیز هست که سایز های 63 90 110 125 160 ساختمانی دارند .

لوله مانیسمان رده 40

لوله مانیسمان چیست ؟

مانیسمان Mannesmann یک کارخانه صنعتی در آلمان بود که در ابتدا به عنوان تولید کننده لوله های فولادی فشار قوی در سال 1890 تحت نام Deutsch Werke AG تاسیس گردید . در قرن بیستم ، انواع محصولات بدون درز گازی این شرکت گسترش یافت و به بخش های مختلفی از محصولات فولاد روی آورد که از آن دسته میتوان به لوله درزدار جوشی فولادی ، لوله بدون درز رده 20 مانیسمان ، لوله بدون درز رده چهل مانیسمان و لوله گازی بدون درز رده 80 اشاره نمود . همچنین شرکت مانیسمان به تجارت مهندسی مکانیک و برق ، خودرو و ارتباطات راه دور نیز پرداخت . از سال 1955 ، مدیریت کنگلومرا که دارای یک محدوده ی اصلی در دوسلدورف بود به نام Mannesmann AG نامگذاری شد .

موفقیت خاص فعالیت کارخانه تولیدی لوله مانیسمان در زمینه ارتباطات راه دور از سال 1990 آغاز شد ، دلیل عمده برای جذب شرکت ارتباطات بریتانیا ودافون Vodafone در سال 2000 بود که این شرکت هنوز هم یکی از بزرگترین اپراتور های ارتباطات در سراسر جهان است . در سال 2000 کارخانه اصلی تولید لوله و اتصالات مانیسمان بدون درز حدود 130 الی 860 کارمند در سراسر جهان داشت و درآمد این شرکت 23.27 میلیارد بورو بود .

شرکت لوله رده چهل Mannesmann در بخش مهندسی ، خودرو و ارتباطات از راه دور متوقف شد و پس از مدتی Vodafone فعالیت های شرکت مانیسمان را در این زمینه ها ادامه داد و سهام آن را خریداری نمود . همانطور که سازنده فولاد کشور آلمان Salzgitter AG بخش تولید لوله مانیسمان نیز در خط تولید خود راه اندازی نمود در حال حاضر در صنعت فولاد تمام سهام لوله فولادی بدون درز با برند مانیسمان تحت تسلط این شرکت بوده و انواع لوله های فولادی را به خط تولید و عرضه در تمام جهان میرسانند .

لوله مانیسمان چیست

تاریخچه لوله مانیسمان بدون درز فولادی

رشد و توسعه به عنوان یک تولید کننده بین المللی لوله فولادی در دنیا : در سال 1886 برادران آلمانی راینهارد ( 1856 – 1922 ) و مکس منسمان ( 1857 – 1915 ) نخستین اخترع خود را برای تولید لوله های فولادی بدون درز ( فرآیند مانیسمان Mannesmann ) ثبت کردند . بین سالهای 1887 و 1889 میلادی آنها چندین شرکت تجاری مختلف در بووز ، آلمان در کموتو / بوهمیا ، در لندور / ولز و در شهر خودشان تاسیس نمودند . در سال 1890 ، با توجه به مشکلات فنی و مالی شروع و لوله های گازی موجود در شرکت Werke AG را ادامه دادند و خط تولید این کارخانه عظیم را به راه انداختند . این شرکت تولید لوله فولادی در برلین دارای دفتر مرکزی میباشد . راینهارد و مکس مانسمان اولین هیئت مدیره را در کارخانه تشکیل دادند اما در سال 1893 این کارخانه مانسمان را ترک کردند . در آن سال دفتر مرکزی شرکت به دوسلدورف نقل مکان کرد که در آن زمان بورس فروش لوله و اتصالات کشور آلمان در دوسلدورف بود . این شرکت در سال 1908 به Mannesmannrhhren-Werke AG تغییر نام یافت .

در سال های بعد ، موقعیت شرکت در تجارت صادراتی مهم تر بود که با کسب و تولید لوله کربن استیل فولادی در Wales / Landore صادرات لوله و اتصالات به سراسر جهان را شروع نمودند و در ابتدا محصولات خود را به دالمین شهری در ایتالیا صادر کردند تا به مرور صادرات شرکت تقویت و گسترش یافت . شعبه های شرکت لوله مانیسمان در سراسر جهان به ویژه در آمریکای جنوبی ، آسیا و آفریقای جنوبی راه اندازی شد تا در تعامل با پردازشگران لوله و همکاری با شرکت های معتبر در دنیا باشند . سپس شرکت Werke AG تولید لوله های درزدار جوشی ، لوله فولادی ضد زنگ گالوانیزه و دیگر انواع لوله ها و اتصالات جوشی را آغاز نمود و به عنوان تولید کننده برتر لوله و اتصالات فولادی در دنیا شناخته شد .

فروش لوله مانیسمان بدون درز رده چهل

گسترش شرکت لوله مانیسمان به یک کنگلومراسیون ذغال سنگ و فولاد

در دهه اول عمر شرکت مانسمان Manesman یک تولید کننده خالص فولاد بود و بنابراین بسیار وابسته به فروشنده های مواد خام ذغال سنگ و تحویل های شخص ثالث مواد اولیه بود . برای کاهش ریسک های مرتبط ، این شرکت در نیمه اول قرن بیستم شروع به گسترش یک گروه آهن و فولادی به صورت مداوم نمود . این گروه دارای تولیدات سنگ آهن و ذغال سنگ در محصولات خود بود و تولید کنندگان و پردازشگران فولاد و همچنین بخش فروش تجاری این محصولات با گروه همکاری میکردند . در دهه 1950 ، شرکت مانیسمان ، کارخانه تولیدات میلگرد در برزیل ، کانادا و ترکیه تاسیس نمود .

توسعه بیشتر شرکت فولاد بدون درز

در سال 1955 ، مدیریت شرکت AG Mannesmann تغییر کاربری و نام یافت . بخش های بزرگی از شرکت در گروه مهندسی و صنایع خودرویی در اواخر دهه 1960 تاسیس گردید که شامل شرکت های معروف همچون ، Kienzle ، Boge ، VDO ، Sachs ، Dematic , Demag , Rexroth و Tally شدند . در گروه مانیسمان ، تعدادی از این کارخانه ها به رهبران بازار جهانی در بخش های مربوط به کسب و کار خود تبدیل شدند و این نتیجه یک برنامه ریزی دقیق اقتصادی بود .

در طول جنگ جهانی دوم ، زمانی که شرکت توسط ویلهلم زانگن فعال حزب نازی هدایت شد ، نیروی کار برده در نیروگاه های نوردی لوله کار میکرد . زنگن برای مخالفت با سیاست های شرکت لوله فولادی چهار ماه در زندان بوده است هرچند که تا سال 1966 بازنشسته شد .

تا سال 2000 شرکت مانیسمان توسط ودافون خریداری شد زیرا تا آن زمان در آلمان یک شرکت بزرگ و موفق بدست نیامده بود و این شرکت یک شرکت جذاب و بحث برانگیز بود . جهت خرید لوله مانیسمان رده 40 بدون درز با کارشناسان شرکت گالواپایپ ارتباط برقرار نمایید .

رفرنس :
https://en.wikipedia.org/wiki/Mannesmann

Incoming search terms:

  • تولید لوله درزدار گازی
  • قیمت اتصالات جوشی ایرانی بدون درز

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *