لیست قیمت لوله گالوانیزه ساوه گرم سبک و سنگین

لوله گالوانیزه ساوه ، در بین انواع لوله گالوانیزه در ایران ، جزو برترین برندهای گالوانیزه گرم محسوب میگردد که در سه نوع لوله گالوانیزه سبک ساوه ، لوله گالوانیزه سنگین ساوه و لوله گالوانیزه فوق سنگین ساوه تولید میگردد . Saveh Galvanized Pipe لوله ساوه در سایزهای 1/2 تا 4 اینچ تولید میشود و کارخانه لوله گالوانیزه ساوه از آبکاری گرم گالوانیزه جهت تولید محصولات گالوانیزه خود استفاده مینماید . جهت دریافت لیست قیمت لوله گالوانیزه ساوه ، گالوانیزه سبک ساوه ، گالوانیزه سنگین ساوه و انواع لوله و اتصالات گالوانیزه برزیلی ، مک ، چینی و … با کارشناسان فروش گالواپایپ تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

لوله گالوانیزه ساوه

نمایندگی فروش لوله گالوانیزه ساوه در تهران ، گالواپایپ و کارشناسان فروش کارخانه لوله گالوانیزه ساوه هستند . جهت دریافت لیست قیمت اقلام و لوازم تاسیساتی خود میتوانید از نمایندگی لوله ساوه استعلام دریافت نمایید و در اسرع وقت پیش فاکتور محصولات مورد نیاز خود را با بهترین قیمت ها دریافت نمایید .

لوله گالوانیزه سبک ساوه و لوله گالوانیزه سنگین ساوه در انواع سایز لوله گالوانیزه کوچک ، لوله گالوانیزه متوسط و لوله گالوانیزه بزرگ تولید شده و میتوان سایزهای آن را به شرح لوله گالوانیزه 1/2 اینچ ساوه ، لوله گالوانیزه 3/4 ساوه ، لوله گالوانیزه 1 اینچ ساوه ، لوله گالوانیزه 1 1/2 اینچ ساوه ، لوله گالوانیزه 1 1/4 اینچ ساوه ، لوله گالوانیزه 2 اینچ ساوه ، لوله گالوانیزه 2 1/2 اینچ ساوه ، لوله گالوانیزه 3 اینچ ساوه و لوله گالوانیزه 4 اینچ ساوه میباشد .

لوله ساوه

موارد مصرف لوله های گالوانیزه ساوه

لوله گالوانیزه گرم ساوه ، در سه مدل سبک سنگین فوق سنگین موارد مصرف بسیاری دارد . لوله گالوانیزه ساوه سنگین را اغلب در لوازم موتورخانه و در لیست تجهیزات موتورخانه مشاهده مینمایید . زیرا این مدل تولیدی شرکت لوله گالوانیزه ساوه ، از توان و تحمل فشار بالایی برخوردار است و در لیست لوازم موتورخانه بهترین انتخاب به شمار میرود .

کارخانه لوله گالوانیزه ساوه تولیدات سبک گالوانیزه خود را در جهت استفاده در لوله کشی ساختمانی بکار میبرد . آبکاری گرم و وزن لوله گالوانیزه ساوه ، جزو فاکتورهای انتخاب بهترین لوله گالوانیزه برای هر مورد مصرفی میباشد که در ادامه به آن میپردازیم .

سایت شرکت لوله گالوانیزه ساوه Galvapipe.com ، سعی دارد تا اطلاعات و مشخصات فنی لوله گالوانیزه ساوه به بهترین و کامل ترین صورت به شما عزیزان ارائه نماید . شرکت لوله سازی ساوه ، انواع لوله های سایز بزرگ گالوانیزه خود را در جهت لوله کشی صنعتی به خط تولید میرساند . سایز لوله ساوه در موارد صنعتی اغلب 2 اینچ به بالا میباشد و این بسته به نظر مهندس لوله کشی صنعتی متفاوت است . لوله سفید ساوه و لوله سیاه ساوه هر دو در موارد و لوازم صنعتی ساختمانی استفاده میگردند . ناگفته نماند لوازم صنعتی معمولا باید از تحمل فشار بالایی بهره ببرند که لوله ساوه سنگین این پوئن مثبت را نیز دارا میباشد .

آب آشامیدنی ، از مهمترین فاکتورهای رژیم غذایی هر موجود زنده بخصوص انسان ها محسوب میگردد و گالوانیزه گرم ساوه برای لوله کشی آب ساختمان در اقصی نقاط کشور استفاده میگردد که موردهای ارسال لوله گالوانیزه گرم به شهرستان را به شرح روبرو است : لوله گالوانیزه گرم تهران ، لوله گالوانیزه گرم مشهد ، لوله گالوانیزه گرم اصفهان ، لوله گالوانیزه گرم اراک ، لوله گالوانیزه گرم کرج ، لوله گالوانیزه گرم در تبریز ، لوله گالوانیزه گرم مرکید ، لوله گالوانیزه گرم اهواز ، لوله گالوانیزه گرم شیراز و…

لوله گالوانیزه گرم ساوه

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 1/2 اینچ

لوله گالوانیزه سبک گرم یک دوم اینچ ساوه ، از تولیدات پر مصرف شرکت لوله سازی ساوه میباشد که اکثرا به عنوان لوله گالوانیزه برق ساوه مورد مصرف قرار میگیرد و انواع کابلهای برق را از این سایز لوله رد میکنند نام دیگر این مدل لوله ها لوله گالوانیزه برقی نیز میباشد و قیمت آن با توجه به نوسانات رو به تغییر است که لیست قیمت بروز آنلاین امروز گالوانیزه ساوه را میتوانید از کارشناسان لوله و اتصالات گالواپایپ دریافت کنید . لوله ساوه یک دوم اینچ با ضخامت 2 میلی متر و وزن 6 کیلوگرم ساخته میشود و اندازه شاخه لوله گالوانیزه 1.2 اینچ 6 متر است .

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز 1/2 اینچ

لوله گالوانیزه سنگین گرم یک دوم اینچ ساوه نیز موارد مصرف خاص خود را دارد . لوله ساوه سنگین یک دوم inch نیز با ضخامت 2.5 میلی متر که از مدل لوله سبک ساوه در همین سایز 0.5 میلی متر بیشتر میباشد و وزن لوله گالوانیزه ساوه سنگین 1/2 اینچ نیز 7.8 کیلوگرم میباشد . همانند تمام لوله های گالوانیزه ساوه ، شاخه های سایز 1/2 اینچ سنگین ساوه نیز 6 متری است . جهت استعلام قیمت خرید لوله گالوانیزه سبک و سنگین ساوه یک دوم اینچ با ما تماس حاصل فرمایید .

لیست قیمت لوله گالوانیزه ساوه

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 3/4 اینچ

تفاوت لوله گالوانیزه سبک و سنگین در ضخامت و وزن لوله سبک گالوانیزه یا لوله سنگین گالوانیزه است ، طبیعتا قیمت لوله ساوه گالوانیزه نیز در مدل سبک خود کمتر از مدل سنگین گالوانیزه است . لوله سه چهارم اینچ گالوانیزه گرم ساوه سبک نیز از این قاعده مستثنی نیست . ضخامت لوله گالوانیزه ساوه سبک سه چهارم اینچ ، 2 میلی متر است و وزن لوله گالوانیزه ساوه در این سایز پر مصرف 8 کیلوگرم میباشد . مطابق استاندارد تمام شاخه های سه چهارم اینچ ساوه 6 متر است . جهت اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 3/4 اینچ با ما تماس حاصل فرمایید .

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز 3/4 اینچ

لوله ساوه سه چهارم سنگین ، لوله ای با ضخامت 2.5 میلی متر است . 0.5 میلی متر بالاتر بودن ضخامت لوله گالوانیزه باعث شده تا وزن لوله گالوانیزه ساوه 1.5 کیلوگرم بیشتر ، یعنی 9.5 کیلوگرم باشد . این سایز لوله ساوه ، لوله گالوانیزه گرم ، با آبکاری گرم میباشد و دو سر آن رزوه است . لیست قیمت انواع لوله گالوانیزه ساوه را از کارشناسان ما استعلام نمایید .

لیست قیمت لوله گالوانیزه گرم

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 1 اینچ

گالوانیزه ساوه ، سایز یک اینچ لوله های گالوانیزه گرم خود را در ضخامت 2.5 میلی متر در کارخانه لوله گالوانیزه ساوه به خط تولید و پخش میرساند . وزن لوله گالوانیزه ساوه 12.2 کیلوگرم است و هر شاخه از این لوله ساوه شش متر با آبکاری گرم و دو سر آن رزوه پیچ است . قیمت لوله گالوانیزه 1 اینچ ساوه را با تماس با شماره 02166638506 استعلام نمایید .

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز 1 اینچ

میتوان گفت پر مصرف ترین لوله گالوانیزه سنگین ساوه ، سایز یک اینچ آن است ، از آنجایی که سایز 1 اینچ در لوله کشی آب ساختمان ، لوله کشی تجهیزات لوازم موتورخانه و لوله کشی های صنعتی استفاده میگردد توان تحمل فشار بالایی را دارد و ضخامت سایز یک اینچ این لوله گالوانیزه سنگین ، 3 میلی متر است . وزن لوله گالوانیزه یک اینچ ساوه در مدل سنگین خود 14.5 کیلوگرم یعنی 2.3 کیلوگرم بیشتر از لوله سبک ساوه است . طبیعتا قیمت لوله سنگین ساوه از مدل سبک آن بیشتر خواهد بود که جهت دریافت لیست قیمت لوله گالوانیزه و صدور پیش فاکتور فروش انواع لوازم ساختمانی تاسیساتی میتوانید با ما تماس بگیرید .

لوله گالوانیزه ساوه قیمت

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 1.1/4 اینچ

لوله گالوانیزه سبک ساوه 1.1/4 اینچ ، همانند لوله یک اینچ ساوه ، ضخامتی معادل 2.5 میلی متر با وزن لوله 15 کیلوگرم میباشد . شاخه شش متری و دو سر پیچ بودن این مدل لوله گالوانیزه از دیگر خصوصیات لوله ساوه یک و یک چهارم اینچ است و نسبت به مدل سنگین و لوله گالوانیزه فوق سنگین ساوه از قیمت کمتری برخوردار است .

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز 1.1/4 اینچ

همانطور که در تصاویر مشاهده مینمایید درپوش لوله گالوانیزه سنگین ساوه ، به رنگ آبی است که مفصل تر در آخر این مطلب به آن خواهیم پرداخت . ضخامت تعریفی برای لوله سنگین ساوه سایز 1.1/4 اینچ 3 میلی متر یعنی 0.5 میل از لوله ساوه سبک ، ضخیم تر است و وزن لوله گالوانیزه سنگین ساوه نیز در این سایز یک و یکچهارم اینچ 18.5 کیلوگرم است . انواع قیمت لوله گرم ساوه را در سال جدید 97 از ما دریافت کنید .

لوله گالوانیزه سنگین ساوه

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 1.1/2 اینچ

یک و یک دوم اینچ یا سایز تخصصی آن در انواع شیرآلات برنجی همانند شیر خودکار یورک ایتالیا که DN40 نامیده میشود با ضخامت لوله گالوانیزه 2.5 میلی متر و وزن لوله 18 کیلوگرم عرضه میگردد . لوله گالوانیزه سبک ساوه اغلب در لوله کشی آب آشامیدنی ساختمان استفاده میگردد که فشار 4 تا 6 بار آب فاضلاب شهری را به لوله ها و انواع شیرآلات ساختمانی انتقال میدهد . قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 1.1/2 اینچ در لیست قیمت آن قید شده که جهت دریافت آن میتوانید با شماره های درج شده روی تصاویر تماس حاصل فرمایید .

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز 1.1/2 اینچ

وزن لوله گالوانیزه سنگین 1.1/2 اینچ ساوه Saveh Pipe ، بیست کیلوگرم است و با ضخامت 3 میلی متر و طول 6 متر شاخه یک و یک دوم inch این لوله آبکاری گرم عرضه و به مرحله تولید میرسد .

لوله گالوانیزه سبک ساوه

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 2 اینچ

وقتی صحبت از سایز 2 اینچ لوله به بالا میاید همه تاسیسات کارها و فروشندگان لوازم تاسیساتی در تهران و سراسر کشور به یاد لوله کشی اصلی آب ساختمان و انواع لوله کشی های صنعتی سوله های عظیم الجثه و پروژه های تاسیساتی کارخانه ها میوفتند . بله سایز 2 اینچ به بالا بیشتر اینگونه مصارف را شامل میگردد . ضخامت مدل سبک لوله ساوه 2.8 میلی متر و وزن لوله ساوه 2 اینچ 24.8 کیلوگرم میباشد .

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز 2 اینچ

ضخامت لوله گالوانیزه سنگین 2 اینچ ساوه ، با اختلاف 0.2 میلی متر بیشتر از لوله سبک ساوه در همین سایز یعنی 3 میلی متر ارائه میگردد و وزن آن نیز قاعدتا بیشتر خواهد بود . وزن لوله گالوانیزه 2 اینچ سنگین Heavy Galvanized Pipe 2 Inch Saveh ، بیست و شش و شش دهم کیلوگرم 26.6 است . قیمت لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز 2 اینچ را از فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات و لوازم تاسیساتی گالواپایپ استعلام نمایید .

نمایندگی فروش لوله گالوانیزه ساوه

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 2.1/2 اینچ

DN65 یا دو و یک دوم اینچ ساوه ، از لوله های گالوانیزه سایز بزرگ کارخانه لوله سازی ساوه محسوب میگرد . محصولات گالوانیزه ساوه سه نوع تحمل بار را در هر سایز دارا میباشند که در سایز بزرگ 2.1/2 اینچ این لوله های سبک ساوه ، 3 میلیمتر ضخامت و 32 کیلوگرم وزن لوله سبک ساوه محاسبه میگردد . قیمت لوله گالوانیزه سبک سایز بزرگ ساوه را با تماس با شماره های 09125081351 یا 09125151294 تماس حاصل فرمایید .

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز 2.1/2 اینچ

سایز سنگین 2.1/2 اینچ ، با افزایش 1 میلیمتری به ضخامت این لوله ، لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز دو و یک دوم اینچ را به 4 میلیمتر رسانده و وزن آن نیز مطابق استانداردهای لوله گالوانیزه سنگین در جهان محاسبه شده و 44 کیلوگرم میباشد . این مدل لوله ها در مصارف صنعتی و موتورخانه شوفاژ استفاده میگردند همچنین لوازم موتورخانه استخرها نیز از سایز دو و یک دوم بسیار بهره میگیرند که برای اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز 2.1/2 اینچ کافیست تنها با ما ارتباط برقرار کنید .

لوله گالوانیزه برق ساوه

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 3 اینچ

لوله گالوانیزه سبک ساوه ، سایز 3 اینچ در مصارف و لوله کشی های صنعتی زیاد به چشم میخورد . قیمت لوله گالوانیزه 3 اینچ ساوه سبک ، در لیست قیمتی که از کارشناسان گالواپایپ دریافت میکنید موجود است . ضخامت لوله گالوانیزه 3 اینچ ساوه ، 3 میلی متر و وزن آن 39 کیلوگرم است .

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز 3 اینچ

لوله گالوانیزه 3 اینچ سنگین ساوه ، ضخامتی معادل 4 میلی متر و وزن لوله 52.2 کیلوگرم میباشد . همانند مدل سبک خود در لوله کشی صنعتی و پروژه های لوازم تجهیزات موتورخانه های عظیم به چشم میخورد و معمولا این سایز لوله را با شیر فلکه های چدنی همین سایز جهت استفاده در موتورخانه بکار میبرند .

قیمت لوله گالوانیزه 3 اینچ

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سبک ساوه سایز 4 اینچ

تا اینجا 8 سایز از 9 سایز مورد تولید سایت شرکت لوله گالوانیزه ساوه را با مشخصات فنی به شما دوستان عزیز ارائه کردیم . ناگفته نماند لوله گالوانیزه 5 اینچ ساوه و لوله گالوانیزه 6 اینچ ساوه نیز از تولیدات جدید لوله سازی ساوه به شمار میرود که آنها هم همانند 3 و 4 اینچ لوله های گالوانیزه مصارف صنعتی و در پروژه های بزرگ لوله کشی مجتمع ها و برج های ساختمانی بکار میروند . قیمت لوله گالوانیزه 4 اینچ گرم ساوه را از کارشناسان ما دریافت نمایید و مشخصات فنی آن نیز به این شرح میباشد که این لوله گالوانیزه سایز بزرگ ، وزنی معادل 50 کیلوگرم و ضخامتی نظیر 3 میلیمتر را داراست .

مشخصات فنی و قیمت لوله گالوانیزه سنگین ساوه سایز 4 اینچ

لوله گالوانیزه سنگین 4 اینچ گرم ساوه ، ضخامتی معادل 4 میلیمتر و وزن لوله گالوانیزه نیز 67.2 کیلوگرم است . شاخه شش متری این لوله گالوانیزه و دو سر رزوه آن نیز از دیگر شاخصه های لوله های گالوانیزه ساوه است . جهت دانلود لیست قیمت لوله گالوانیزه ساوه مدلهای سبک سنگین فوق سنگین و انواع لوله پلیکا گلپایگان و حتی انواع اتصالات گالوانیزه نظیر اتصالات گالوانیزه برزیلی و تمام لوازم مورد نیاز تاسیساتی بهداشتی ساختمانی خود با شماره های درج شده روی تصاویر تماس حاصل فرمایید .

قیمت لوله گالوانیزه 4 اینچ

رنگ درپوش لوله گالوانیزه گرم ساوه بیانگر چیست ؟

هر کارخانه لوله سازی و تولید کننده لوله گالوانیزه برای خود از اصول و قواعدی بهره میگیرد . لوله گالوانیزه گرم ساوه نیز از این قاعده مستثنی نیست و رنگ درپوش هر مدل از لوله های سبک سنگین و فوق سنگین خود را متفاوت تولید میکند که در زیر به شرح آن پرداخته ایم :

 • لوله گالوانیزه سبک ساوه : رنگ درپوش قهوه ای
 • لوله گالوانیزه سنگین ساوه : رنگ درپوش آبی
 • لوله گالوانیزه فوق سنگین ساوه : رنگ درپوش قرمز

Incoming search terms:

 • لوله گالوانیزه ساوه
 • قیمت لوله ساوه
 • قیمت لوله گالوانیزه 4 اینچ
 • لیست قیمت لوله ساوه
 • لوله ساوه
 • قیمت لوله گالوانیزه ساوه
 • جدول وزن لوله گالوانیزه ساوه
 • قیمت استخر گالوانیزه
 • ضخامت لوله گالوانیزه یک اینچ
 • ضخامت لوله گالوانیزه سه اینچ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *