لیست قیمت فروش لوله گالوانیزه گلخانه ای

لوله گلخانه ای گالوانیزه ( گل خانه ای ) ، در دو مدل آبکاری گالوانیزه گرم و آبکاری گالوانیزه سرد تولید میشود . عمر مفید لوله گالوانیزه گرم گلخانه ای طبیعتا به دلیل شرایط آبکاری بسیار بیشتر از لوله گالوانیزه سرد خواهد بود اما از لوله سرد گالوانیزه نیز در سازه گلخانه و به جهت ساخت گلخانه ها استفاده میشود . لوله گالوانیزه گلخانه ای از سایز 1/2 تا 4 اینچ تولید و آبکاری میشود با این حال سایز لوله گلخانه ای به صورت اصولی و پر مصرف سایز 3/4 اینچ ، 1 اینچ و 1 1/2 اینچ است .

لوله گالوانیزه گلخانه ای در شاخه های شش متری تولید میشود . جهت استعلام لیست قیمت لوله گالوانیزه گلخانه ای سال 97 بروز میتوانید با نمایندگی فروش گالواپایپ تماس حال فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

لوله گالوانیزه گلخانه ای

لوله گالوانیزه گلخانه ای

لوله های فولادی که در شاخه های شش متری و به صورت دو سر رزوه یا بدون رزوه تولید و آبکاری گرم یا سرد گالوانیزه میشوند و میتوان جهت سازه های گلخانه از این گونه لوله گالوانیزه استفاده بخصوصی نمود . پر مصرف ترین سایز لوله گالوانیزه گلخانه ای 1 1/2 اینچ آن است و این لوله ها در گلخانه و برای ساخت سازه کلی گلخانه استفاده میشوند پس نیاز به لوله ای داریم که در برابر رطوبت مقاوت داشته باشد . لوله گالوانیزه گرم گلخانه ای به جهت آبکاری در دمای 420 درجه سانتی گراد و با بهره گیری از پوشش روی zinc ، که با مولکولهای لوله سیاه فولادی ادغام شده است در برابر رطوبت توان تحمل بسیار بالایی دارد و زنگ نمیزند . عمر مفید لوله گالوانیزه گلخانه ای با آبکاری گرم بین 25 تا 30 سال است .

لوله گالوانیزه سرد گلخانه ای نیز جزوی از لوازم گلخانه محسوب میشود با این تفاوت که لوله گالوانیزه سرد فقط 7 درصد از وزن لوله گالوانیزه گلخانه ای سرد 2 میلیمتری را تشکیل میدهد و روکش روی آن با دمای کمتری آبکاری شده پس طبعا مقاومت کمتری دارد . عمر مفید لوله گالوانیزه سرد گلخانه ای نهایتا 5 سال است .

فروش لوله گالوانیزه گلخانه ای با ضخامت های 2 میلیمتر ، 2.5 میلی متر و 3 میلی متر انجام میگیرد . در برخی فروشگاه ها لوله گالوانیزه گلخانه ای دست دوم نیز خرید و فروش میشود . فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات ، گالواپایپ ، فروش عمده لوله گالوانیزه گلخانه ای با بهترین کیفیت و مرغوب ترین آبکاری ارائه میشود . شما عزیزان میتوانید جهت تهیه لوله گالوانیزه گلخانه ای سبک و یا سنگین گرم از مارک ها و برندهایی نظیر لوله گالوانیزه ساوه گلخانه ای یا لوله گالوانیزه سپنتا گلخانه ای انتخاب و خرید نمایید .

گلخانه چیست ؟

گلخانه به انگلیسی Greenhouse یا Glasshouse نامیده میشود . یک گلخانه ( که همچنین خانه شیشه ای نیز نامیده میشود ) ساختار با دیوار و سقف ساخته شده عمدتا از مواد شفاف که مانند شیشه باشند دارد و در آن گیاهان نیاز به شرایط آب و هوایی تنظیم شده و خاصی دارند . تعریف علمی گلخانه را میتوان چنین گفت ” گلخانه یک ساختار پوشیده شده است که گیاهان را از شرایط محیطی و بیماری های بالقوه گسترده ای محافظت میکند ، محیط رشد مطلوب گیاه را ایجاد میکند و یک راه حل انعطاف پذیر برای کشت پایدار و کارآمد در تمام طول سال با تغییر شرایط آب و هوایی در فواصل زمانی مختلف ارائه میدهد .

یک گلخانه مدرن از سیستم های کشاورزی محیط زیست کنترل شده ( CEA ) ، سیستم کنترل تولید محیط زیست ( CEPPS ) و سیستم فیتوماتیک استفاده میکند .

بسیاری از گلخانه های شیشه ای تجاری یا گلخانه خانگی ، مجهز به تجهیزات پیشرفته ای برای تولید انواع سبزیجات یا گل های خاص هستند . گلخانه های شیشه ای با تجهیزاتی همانند لوله گلخانه ای ، قوطی گالوانیزه گلخانه ای ، اتصالات گالوانیزه گلخانه ای ، تجهیزات نصب و راه اندازی غربالگری ، گرمایش ، سرمایش خنک کننده ، نورپردازی مناسب گیاه مثل اشعه ماورا بنفش یو وی ساخته و تجهیز میشوند و میتوانند به صورت اینترنتی آنلاین توسط یک رایانه کنترل شوند تا شرایط رشد گیاه را بهینه سازند . سپس روش های متفاوتی برای ارزیابی درجه بهینه بودن شرایط گلخانه برای رشد گیاه و میزان میکروآلودگی گلخانه ای ( به عنوان مثال دمای هوا ، فشار بخار و… ) برای کاهش خطر تولید قبل از کشت یک محصول خاص مورد استفاده قرار میگیرد .

گلخانه چیست

تاریخچه ساخت گلخانه

ایده ایجاد فضای مناسب محیط زیستی جهت کنترل شرایط مطلوب رشد سریعتر گیاهان از زمان روم باستان وجود داشته است . امپراطور روم ، تبرئوس ، هر روز یک گیاه خاص مثل خیار را میخورد که در تمام فواصل سال شرایط مطلوب کشت آن وجود نداشت . باغبان رومی از روش های مصنوعی ( شبیه به سیستم گلخانه ای ) استفاده میکرد که بتواند گیاه مورد علاقه امپراطور در تمام روز سال در دسترس باشد . خیارها با یک چرخ دستی زیر نور آفتاب و به صورت گردان آفتاب میخوردند و در شب در داخل گلخانه از آنها زیر پارچه های مرطوب نگهداری میشد تا از بین نروند .

گلخانه ای که دمای آن به صورت دستی قابل دستکاری باشد و جهت ساخت گلخانه از لوله گالوانیزه گلخانه ای ساخته شده بود در قرن 15 میلادی برای اولین بار به نمایش در آمد . در قرن 15 میلادی ، Sanga Yorok ، یک فرد کره ای بود که گلخانه ای طراحی کرد که توسط آن میتوانست درجه حرارت محیط گلخانه را تنظیم و رطوبت مورد نیاز گیاهان و محصولات کشت شده را فراهم آورد . یکی از اولین رکوردهای موفق ثبت شده در تاریخ در سال 1438 ، رشد درختان نارنگی ماندارین در یک گلخانه سنتی کره ای در فصل زمستان و نصب سیستم تنظیم حرارت بود .

مفهوم گلخانه ها همچنین در کشور هلند و سپس بریتانیا انگلستان در قرن هفدهم همراه با گیاهان ظاهر شد . برخی از گیاهان شرایط بسیار سختی برای رشد اولیه دارند و در شب ها و زمستان برای مراقبت از این نوع گیاهان باید بسیار تلاش کرد . گلخانه های ساخت اولیه مشکلاتی نظیر گرمای کافی و متعادل داشتند . امروزه هلند دارای بسیاری از بزرگترین گلخانه های جهان است ، برخی از آنها بسیار بزرگ و وسیع از که هر سال میتوانند میلیون ها سبزی و گیاه را تولید کنند .

تاریخچه ساخت گلخانه

کار آفرین فرانسوی ، چارلز لوسیان بناپارت در ساخت اولین گلخانه مدرن در لیدن هلند در طول دهه 1800 برای تولید گیاهان دارویی استوایی اقدام کرد . در اصل ثروتمندان ، برای رشد علم گیاه شناسی زمین های خود را در اختیار دانشجو ها میدادن و باعث گسترش تولید گلخانه ها شدند . در فرانسه اولین گیاه تولید شده در گلخانه را زیتون نامیدند و برای محافظت از این گیاهان از روش انجماد استفاده میکردند . زمانی که آناناس به میوه ای محبوب تبدیل شد ، چاله های آناناس را در گلخانه ها تعبیه کردند .

آزمایشات طراحی انواع مدل های گلخانه های صنعتی در طول قرن هفدهم در اروپا ادامه یافت ، زیرا تکنولوژی توسعه یافته بود و شیشه های مناسب گلخانه و همچنین لوله های گالوانیزه گلخانه ای در تاسیسات ساختمانی پدیدار شده بودند که به گسترش و تولید گلخانه ها به روش های ساده تر کمک شایانی نمود . گلخانه ای در کاخ ورسالیز Versailles نمونه ای از ساخت بزرگترین گلخانه در آن سال ها بود که بیش از 150 متر طول ، 13 متر عرض و 14 متر ارتفاع داشت .

لوله گلخانه ای

دوران طلایی ساخت گل خانه در انگلستان و در دوران ویکتوریا ، جایی که بزرگترین گلخانه تا آن زمان ساخته شده بود . همانطور که متخصصان با تجربه برتر و متقابلا برای احداث ساختمان های پیچیده تر رقابت کردند گل خانه ها نیز گسترش و توسعه یافتند . دیگر گلخانه های بزرگ ساخته شده با لوله گالوانیزه گلخانه ای در قرن 19 شامل کاخ کریستان نیویورک ، گلس پالست مونیخ و گلخانه های سلطنتی لاکن ( 1874-1895 ) برای پادشاه لئوپولد دوم بلژیک بودند . در ژاپن اولین گلخانه در سال 1880 توسط ساموئل کوکینگ ، یک بازرگان انگلیسی که صادرکننده گیاهان بود ساخته شد .

در قرن بیستم ، گنبد ژئودزی به انواع مختلف گلخانه افزوده شد و گلخانه هایی به صورت نیم دایره ساخته شدند . نمونه های قابل توجه گلخانه گنبدی پروژه Eden در کورنوال ، موسسه رودال در پنسیلوانیا ، Climatron در باف گیاه شناسی میسوری در سنت لوئیس ، میسوری و تویوتا موتور تولید کنتاکی است . ساختار های گلخانه ای که در دهه 1960 اقتباس شده بود ، زمانی که ورق های پلی اتیلن گسترده تر در دسترس قرار گرفت . گلخانه های تولید هویج توسط چند شرکت و همچنین اغلب توسط تولید کنندگان و کشاورزان زبده ساخته شده بودند .

فروش لوله گالوانیزه گلخانه

لوازمی که برای ساخت گلخانه در آن سالها استفاده میشد اکستروژن آلومینیوم ، لوله فولادی گالوانیزه گلخانه ای و یا حتی لوله های pvc بودند که هزینه های ساخت و ساز گلخانه را به شدت کاهش دادند . این مقرون به صرفه بودن تولید گل خانه باعث شد که بسیاری از گلخانه های کوچک و حتی گلخانه خانگی در مزارع کوچک و مراکز باغ مانند ساخته شوند . هنگامی که لامپ یو وی uv اشعه ماورا بنفش تولید شد به لیست تجهیزات موتورخانه در دهه 1970 اضافه شد ، علاوه بر آن دوام پلاستیک پلی اتیلن افزایش یافت ، این عمر قابل استفاده از لوله های گلخانه ای را از یک تا دو سال به 4 سال یا بیشتر افزایش داد .

گلخانه های متصل به گریدر در دهه های 1980 و 1990 بیشتر شایع بودند . این گل خانه ها دارای دو یا چند بیل هستند که توسط یک دیوار معمولی یا ردیف پشت به پشت متصل میشوند . ورودی های گرمایش از کف گلخانه به دلیل نسبت سطح زمین به سطح دیوار گلخانه به طور قابل توجهی افزایش یافت . گلخانه های متصل به گرید در حال حاضر معمولا در شرایط مطلوب ساخته شده و به مردم نیز فروخته میشوند . گلخانه های متصل به سیستم کنترل گرما معمولا با مواد پلی کربنات ساختاری پوشیده شده و یا یک لایه دو لایه از پلی اتیلن آن را میپوشانند تا هوا به میزان لازم نفوذ کند و کنترل گرما بهتر انجام گردد .

در حال حاضر و در سال 2018 و با توسعه علم و فناوری ساخت انواع گلخانه بوسیله لوله گلخانه ای گالوانیزه گرم گلخانه هیدروپونیک توت فرنگی ، گلخانه اسپانیایی ، گلخانه گل رز و گلخانه کاکتوس بسیار مورد توجه عموم قرار گرفته است .

جهت خرید لوله گالوانیزه گلخانه ای و اطلاع از لیست قیمت لوله گالوانیزه گلخانه ای با کارشناسان گالواپایپ تماس حاصل فرمایید .

رفرنس : https://en.wikipedia.org/wiki/Greenhouse

Incoming search terms:

  • قیمت لوله گالوانیزه گلخانه
  • قیمت لوله گلخانه
  • لوله گلخانه
  • قیمت لوله گالوانیزه برای ساخت گلخانه
  • قیمت روز لوله گالوانیزه گلخانه
  • قیمت لوله گالوانیزه گرم گلخانه
  • لوله و اتصالات گلخانه
  • قیمت لوله pvc برای گلخانه
  • قیمت لوله گالوانیزه گلخانه ای
  • قیمت لوله های گالوانیزه گلخانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *