لیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا پلیمر یاس گلپایگان

شرکت لوله و اتصالات پلیکا پلیمر یاس گلپایگان به دلیل آدرس کارخانه پلیمر یاس گلپایگان که در شهر خمین میباشد به نام پلیمر یاس خمین نیز مشهور و معروف است و جزو بهترین ها در رده بندی تولید کنندگان لوله پی وی سی فاضلابی در ایران محسوب میشوند . نمایندگی پلیمر یاس گلپایگان در تهران ، فروشگاه لوله و اتصالات گالواپایپ Galvapipe.com است و ما مفتخریم با بهترین قیمت ها ، لوله پلیمر یاس گلپایگان را ارائه دهیم .

شرکت پلیمر یاس گلپایگان در سال هزار و سیصد و هشتاد و پنج هجری شمسی ، تولیدات خود را در دسته بندی تولید لوله و اتصالات PVC شروع کرده و آن را در صنایع تاسیسات لوله فاضلابی پلیکا و لوله کشی آب ساختمان مورد استفاده قرار میدهد . موارد استفاده لوله پلیکا پلیمر یاس گلپایگان در موضوعات : لوله پلیکا فاضلابی ، لوله پلیکا برقی گلپایگان ، لوله پلیکا ناودانی ، لوله پلیکا معمولی ، لوله پلیکا نیمه قوی ، لوله پلیکا فشار قوی گلپایگان و لوله پلیکا هواکشی میباشد . پلیمر یاس گلپایگان و نانو پلیمر یاس گلپایگان که به تازگی به تولیدات جدید این شرکت بزرگ اضافه شده است از نشان ملی استاندارد ایران و استاندارد های بین المللی بهره میبرند که این موضوع نشانه ای از رقابت در کیفیت محصولات پلیمر یاس گلپایگان میباشد .

داخل کارخانه تولید لوله و اتصالات پلیکا Polymer Yas Golpayegan ، آزمایشگاه تست کیفیت محصولات پی وی سی موجود است که به مدرن ترین لوازم آزمایشگاهی مجهز است و در پایان هر خط تولید لوله پلیکا با کنترل انواع فاکتورهای کیفی و بررسی های شیمیایی ، نماد استاندارد ایران را رعایت نموده تا محصولی بسیار مرغوب و مقاوم روانه بورس فروش لوله و اتصالات پلیکا ایران و تهران نماید .

پلیمر یاس گلپایگان به مانند بسیاری شرکت ها و کارخانجات خارجی همانند اتصالات گالوانیزه برزیلی که شرکت توپی به تولید آن میپردازد ، هر روز در پی تولید محصولات جدیدتر و توسعه علم و فناوری محصولات پلیکا است که از جدیدترین این دستاورد ها میتوان به لوله و اتصالات پلیکا نانو پلیمر یاس گلپایگان اشاره نمود . لیست قیمت پلیمر یاس گلپایگان در ادامه قرار داده شده ، جهت خرید لوله و اتصالات پلیمر یاس گلپایگان ، دریافت پیش فاکتور و اطلاع از درصد تخفیف ها با کارشناسان گالواپایپ تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

لوله و اتصالات پلیمر یاس گلپایگان

لیست قیمت پلیمر یاس گلپایگان

لیست قیمت اتصالات و لوله پلیکا پلیمر یاس و همچنین کاتالوگ محصولات لوله و اتصالات پلیمر یاس گلپایگان که در سایت شرکت پلیمر یاس گلپایگان نیز موجود است و شامل مشخصات فنی لوله ها و اتصالات پی وی سی این شرکت میشوند را میتوانید از فایل های پی دی اف زیر دانلود نمایید :

لیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا پلیمر یاس گلپایگان ، جدید و بروز میباشد و مربوط به سال 96 مورخ 1396/12/08 میباشد و تا سال 97 همین لیست قیمت معتبر میباشد و این آخرین قیمت های پلیمر یاس است . با این حال جهت اطلاع از قیمت ها و درصد تخفیف ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید . لیست قیمت پلیمر یاس گلپایگان شامل موارد زیر است :

 • لیست قیمت لوله های فاضلابی چسبی نیمه قوی پلیکا پلیمر یاس گلپایگان طبق استاندارد EN1329 و ISIRI استاندارد ایران
 • لیست قیمت لوله های فاضلابی چسبی نانو یاس گلپایگان طبق استاندارد EN1329 و ISIRI استاندارد ایران
 • لوله پلیکا برقی گلپایگان بر اساس استاندارد EN 12200 و ISIRI 12142-1 استاندارد ایران
 • لوله پلیکا ناودانی پلیمر یاس گلپایگان بر اساس استاندارد EN 12200 و ISIRI 12142-1 استاندارد ایران
 • لوله پلیکا فشار قوی پلیمر یاس گلپایگان بر اساس استاندارد EN 12200 و ISIRI 12142-1 استاندارد ایران
 • اتصالات پلیکا پلیمر یاس گلپایگان
 • اتصالات پلیکا نانو پلیمر یاس گلپایگان

همچنین جهت مشاهده لیست قیمت لوله و اتصالات پلیمر یاس گلپایگان و نانو پلیمر یاس گلپایگان Nano Polymer Yas ( که از تولیدات پی وی سی به صورت نانو و با تحمل فشار بسیار بیشتر است ) در ابعاد بزرگتر روی تصاویر زیر کلیک نمایید :

لیست قیمت لوله پلیکا پلیمر یاس گلپایگان
لیست قیمت اتصالات پلیکا پلیمر یاس گلپایگان

مشخصات فنی و ضخامت انواع لوله پلیکا پلیمر یاس گلپایگان

انواع لوله پلیکا پلیمر یاس گلپایگان در مدل های بسیار متفاوت با تحمل فشار های مختلف و همچنین برای مصارف انتقال آب ، برقی ، هواکش و فشار قوی طراحی و تولید شده اند که به صورت مفصل به آن میپردازیم :

انواع سایز و ضخامت لوله فاضلابی چسبی پلیکا نیمه قوی پلیمر یاس گلپایگان

این لوله های پلیکا نیمه قوی پلیمر یاس گلپایگان ، در لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان و مصارف صنعتی ، همچنین لوله کشی های آب و فاضلاب شهری اجرای پروژه میشوند و سایز لوله پلیکا نیمه قوی پلیمر یاس به شرح زیر است :

لوله پلیکا سایز 40 پلیمر یاس گلپایگان : لوله 40 پلیمر یاس در قطر چهل میلیمتر و با ضخامت 3 میلی متر تولید میشود و کاربرد آن تنها برای لوله کشی روی کار پلیکا میباشد .

لوله پلیکا سایز 50 پلیمر یاس گلپایگان : لوله 50 پلیمر یاس در قطر پنجاه میلی متر و با ضخامت 3 میلی متر تولید شده و همانند سایز 40 روی کار استفاده و کاربرد دارد .

لوله پلیکا سایز 63 پلیمر یاس گلپایگان : سایز 63 لوله پلیمر یاس نیز با قطر شصت و سه میلی متر و با ضخامت 3 میلی متر به خط تولید و فروش میرسد . لوله پلیکا سایز 63 یا شش ، در شاخه های شش متری تولید شده و جزو پر مصرف ترین لوله پلیکا گلپایگان محسوب میشود . این سایز لوله های پی وی سی نیز روی کار مورد استفاده قرار میگیرد .

لوله پلیکا سایز 63 پلیمر یاس گلپایگان

لوله پلیکا سایز 75 پلیمر یاس گلپایگان : لوله پلیکا نیمه قوی سایز 75 در قطر هفتاد و پنج میلی متر تولید شده و ضخامت آن 3 میلی متر است . لوله پلیمر یاس 75 میلی متری هم روی کار و هم زیر کار کاربرد نصب و انشعاب گیری جهت آب رسانی لوله کشی ساختمان و لوله فاضلابی پی وی سی pvc-u دارند .

لوله پلیکا سایز 90 پلیمر یاس گلپایگان : لوله پلیمر یاس سایز 90 در قطر نود میلی متر یعنی 9 سانتی متر تولید میشود . با این حال نام بازاری این لوله ، لوله پلیکا هشت میباشد و ضخامت لوله 90 پلیمر یاس نیز همانند سایز 75 ، 3 میلی متر است . از پر مصرف ترین لوله های فاضلابی پلیکا سایز 90 آن است که هم زیر کار و هم روی کار نصب و لوله کشی میشود .

لوله پلیکا سایز 90 پلیمر یاس گلپایگان

لوله پلیکا سایز 110 پلیمر یاس گلپایگان : لوله ده پلیکا یا سایز 110 پلیمر یاس گلپایگان نیز همانند سایز 90 آن هم زیر و هم روی کار لوله کشی و جزء انشعابات اصلی لوله کشی فاضلاب ساختمان محسوب میشود . از پر مصرف ترین سایز های لوله پلیکا ، لوله پلیکا سایز 110 پلیمر یاس است که جزوی از لوله پلیکا سایز بزرگ محسوب میشوند . ضخامت لوله ده نیمه قوی نیز 3/2 میلی متر است .

لوله پلیکا سایز 110 پلیمر یاس گلپایگان

لوله پلیکا سایز 125 پلیمر یاس گلپایگان : لوله پلیکا سایز 125 نیز با قطر 12.5 سانتی متر و با ضخامت 3/2 میلی متر تولید شده و انشعاب اصلی لوله کشی فاضلاب ساختمان است . نام بازاری این لوله ، لوله دوازده و در دو حوزه کاربردی زیر کار و روی کار نصب میگردد .

لوله پلیکا سایز 160 پلیمر یاس گلپایگان : لوله شانزده پلیمر یاس ، با قطر 16 سانتی متر و در دو ضخامت تولید میگردد . لوله پلیکا سایز بزرگ 160 پلیمر یاس در ضخامت 3/2 میلی متر به صورت معمولی و فقط روی کار نصب میشود ، سایز 160 با ضخامت 4 میلی متر پلیکا نیمه قوی ، هم در زیر کار و هم روی کار در فاضلاب ساختمان مصرف میشود .

لوله پلیکا سایز 200 پلیمر یاس گلپایگان : لوله دویست پلیمر یاس ، سایز بزرگ و با قطر 20 سانتی متر یا دویست میلی متر و در دو ضخامت تولید میشود . ضخامت 4 میلی متر پلیکا سایز 200 ، روی کار لوله کشی شده و ضخامت 4/9 میلی متر نیمه قوی آن هم زیر کار و هم روی کار مقاومت دارد .

لوله پلیکا سایز 250 پلیمر یاس گلپایگان : پلیمر یاس سایز 250 ، جزو لوله های سایز بزرگ پی وی سی یو محسوب شده و در لوله کشی پروژه های بزرگ ساختمانی صنعتی استفاده میشود . ضخامت های تولیدی شرکت پلیمر یاس گلپایگان در این سایز 4/9 میلی متر و 6/2 میلی متر است که ضخامت 4/9 میلی متر آن لوله پلیکا فشار ضعیف ، روی کار و ضخامت 6/2 میلی متر سایز 250 ، در رده لوله های پلیکا نیمه قوی و در دو صورت زیر و روی کار استفاده میشود .

لوله پلیکا سایز 315 پلیمر یاس گلپایگان : آخرین سایز لوله های فاضلابی چسبی پلیمر یاس گلپایگان سایز سیصد و پانزده 315 آن است و بزرگترین سایز لوله پلیکا پلیمر یاس است . البته در صورت نیاز سایز های بزرگتر همانند سایز 400 ، 450 ، 500 ، 600 ، 700 ، 800 و… نیز تولید میشود . سایز 315 پلیمر یاس در قطر 31.5 سانتی متر به خط تولید رسیده و ضخامت های تولیدی این لوله پی وی سی 6/2 mm و 7/7 mm است . همانند سایز های 160 ، 200 و 250 این سایز نیز در ضخامت کوچکتر روی کار و در ضخامت بزرگ تر هم زیر و هم روی کار لوله کشی میگردد .

لوله پلیکا فشار قوی پلیمر یاس گلپایگان

لوله پلیکا تحت فشار قوی چسبی فاضلابی پلیمر یاس گلپایگان ، فقط در سایز های زیر تولید میشود . جهت اطلاع از لیست قیمت لوله پلیکا فشار قوی پلیمر یاس گلپایگان میتوانید از بالای این مطلب دانلود نموده یا با نمایندگی پلیمر یاس گلپایگان ، متخصصین فروش گالواپایپ جهت دریافت پیش فاکتور لوله و اتصالات ارتباط برقرار نمایید :

 • لوله پلیکا فشار قوی سایز 90 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 4/3 و 6/7 میلی متر
 • لوله پلیکا فشار قوی سایز 110 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 4/2 و 5/3 میلی متر
 • لوله پلیکا فشار قوی سایز 125 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 6 میلی متر

که هر پنج ضخامت لوله پلیکا فشار قوی پلیمر یاس به صورت B D ، یعنی هم زیر و هم روی کار لوله کشی و کاربرد دارند .

لوله پلیکا هواکشی پلیمر یاس گلپایگان / لوله پلیکا ناودانی پلیمر یاس گلپایگان

لوله پلیکا برای هواکشی و لوله پلیکا برای ناودانی پلیمر یاس گلپایگان در سایز ها و ضخامت های زیر تولید میشوند این لوله ها مقاومت کمتری نسبت به لوله پلیکا نیمه قوی پلیمر یاس گلپایگان دارند و اکثرا لوله پلیکا فشار ضعیف نامیده میشوند . جهت دریافت لیست قیمت لوله پلیکا هواکشی ناودانی پلیمر یاس گلپایگان با کارشناسان گالواپایپ تماس حاصل فرمایید :

 • لوله پلیکا هواکشی ناودانی سایز 50 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 1/8 میلی متر
 • لوله پلیکا هواکشی ناودانی سایز 63 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 1/8 میلی متر
 • لوله پلیکا هواکشی ناودانی سایز 75 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 1/8 میلی متر
 • لوله پلیکا هواکشی ناودانی سایز 90 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 1/8 میلی متر
 • لوله پلیکا هواکشی ناودانی سایز 110 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 2/2 میلی متر
 • لوله پلیکا هواکشی ناودانی سایز 125 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 2/5 میلی متر

لوله پلیکا برقی پلیمر یاس گلپایگان

مشخصات لوله های پی وی سی PVC-U پلیمر یاس گلپایگان که لوله پلیکا برقی هستند و جهت عبور کابلهای الکتریکی لوله کشی میشوند به شرح زیر است . لیست قیمت لوله پلیکا برقی گلپایگان پلیمر یاس Polyyas Golpayegan در بالای همین صفحه موجود است . برای دریافت پیش فاکتور فروش لوله و اتصالات پلیمر یاس و اطلاع از درصد تخفیف لوله پلیکا برقی با ما تماس حاصل فرمایید :

 • لوله پلیکا برقی سایز 20 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 1/5 میلی متر
 • لوله پلیکا برقی سایز 25 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 1/5 میلی متر
 • لوله پلیکا برقی سایز 32 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 1/5 میلی متر
 • لوله پلیکا برقی سایز 40 پلیمر یاس گلپایگان با ضخامت 1/5 میلی متر

مشخصات فنی و انواع سایز اتصالات پلیکا پلیمر یاس گلپایگان

اتصالات پلیکا پلیمر یاس گلپایگان در 19 مدل مختلف و کوچکترین سایز آن 63 و بزرگ ترین سایز اتصالات پلیمر یاس گلپایگان 160 میباشد . تمامی این اتصالات در زیر و روی کار لوله کشی فاضلاب ساختمان کاربرد دارند . جهت خرید لوله و اتصالات پلیمر یاس گلپایگان و دریافت لیست قیمت اتصالات پلیمر یاس گلپایگان میتوانید از بالای سایت گالواپایپ اقدام کنید یا با کارشناسان فروش محصولات پلیمر یاس ارتباط برقرار نمایید . در زیر به بررسی مشخصات هر کدام از اتصالات PVC-U پلیکا فاضلابی میپردازیم .

اتصالات پلیکا پلیمر یاس گلپایگان

زانو پلیکا 45 درجه سایلنت پلیمر یاس گلپایگان : زانو پلیکا 45 درجه به صورت سایلنت و در سایزهای 63 ، 90 ، 110 ، 125 ، 160 موجود است . ضخامت زانو پلیکا 45 درجه سایز 63 و 90 پلیمر یاس 3 میلی متر است و سایز 110 ، 125 و 160 این اتصال پی وی سی با ضخامت 3/2 میلی متر تولید میشود .

زانو پلیکا 90 درجه سایلنت پلیمر یاس گلپایگان : زانو پلیکا 90 درجه نیز سایلنت و در سایز های 63 ، 90 ، 110 ، 125 و 160 به خط تولید میرسد . از زانو 90 درجه سایز 110 پلیمر یاس دو مدل تولید میشود ، یک مدل زانو پلیکا هواکشی و مدل دیگر در لوله کشی فاضلاب ساختمان مصرف میگردد . ضخامت سایز 63 و 90 سه میلی متر و ضخامت زانو نود درجه پلیکا سایز 110 ، 125 و 160 ، 3/2 میلی متر است .

زانو پلیکا دو سر کوپله 45 درجه پلیمر یاس گلپایگان : در سایز 63 با ضخامت 3 میلی متر و سایز 110 با ضخامت 3/2 میلی متر تولید میشود .

زانو خم پلیکا 87/5 درجه پلیمر یاس گلپایگان : این زانو پلیکا که از تولیدات جدید شرکت پلیمر یاس گلپایگان نیز هست در سایز 110 و با ضخامت 3/2 میلی متر تولید میگردد .

سراهی پلیکا 45 درجه سایلنت پلیمر یاس گلپایگان : این سراهی پلیکا در سایز 63 و 90 با ضخامت 3 میلی متر و در سایز 110 و 125 با ضخامت 3/2 میلی متر در خط تولید کارخانه پلیمر یاس گلپایگان قرار میگیرد .

سراهی پلیکا 90 درجه سایلنت پلیمر یاس گلپایگان : سراهی 90 درجه پلیکا پلیمر یاس ، در سایز های 63 و 90 با ضخامت سه میلی متر و سراهی 90 درجه 110 پلیمر یاس با ضخامت 3/2 میلی متر موجود است .

سراهی تبدیلی پلیکا 45 درجه سایلنت پلیمر یاس گلپایگان : سراهی تبدیلی 45 درجه پلیمر یاس در سایز 63/90 با ضخامت 3 میلی متر و در سایز های 110/63 ، 110/90 و 125/110 ، 160/110 در ضخامت 3/2 میلی متری تولید میگردند .

سه راهی تبدیلی پلیکا 90 درجه سایلنت پلیمر یاس گلپایگان : سراهی تبدیلی 90 درجه پلیمر یاس در سایز 90/63 با ضخامت 3 میلی متر و با ضخامت 110/63 پلیمر یاس با ضخامت 3/2 میلی متر تولید و لوله کشی میشود .

سراهی خم پلیکا 87/5 درجه پلیمر یاس گلپایگان : اتصال پلیکا سراهی خم پلیمر یاس گلپایگان سایز 63 ضخامت 3 میلی متر و سایز 110 با ضخامت 3/2 میلی متر است .

سراهی پلیکا سه سر کوپله 45 درجه پلیمر یاس گلپایگان : این سراهی سایز 63 و 110 از سراهی پلیکا سه سر کوپله و به ترتیب با ضخامت 3 و 3/2 میلی متر موجود است . شرکت پلیمر یاس به تازگی این اتصال را به انواع اتصالات پلیکا خود اضافه نموده است .

تبدیل غیر هم مرکز پلیکا پلیمر یاس گلپایگان : سایز 90/63 تبدیل غیر هم مرکز پلیکا با ضخامت 3 میلی متر تولید شده و تبدیلات غیر هم مرکز سایز 110/63 ، سایز 110/90 و سایز 125/110 پلیکا ضخامت 3/2 میلی متری را شامل میشوند .

سراهی دریچه بازدید 90 درجه سایلنت پلیکا پلیمر یاس گلپایگان : به صورت برابر و تبدیلی در سایز های 110 و 110/90 تولید شده که هر دو سایز ضخامت 3/2 میلی متر دارند .

رابط دریچه بازدید پلیکا پلیمر یاس گلپایگان : تنها در سایز 110 و با ضخامت 3/2 موجود است .

سراهی خم دریچه بازدید 87/5 درجه پلیکا پلیمر یاس گلپایگان نیز با سایز 110 و ضخامت 3/2 میلی متر از تولیدات جدید شرکت پلیمر یاس گلپایگان است .

کوپلینگ ترمز دار پلیکا پلیمر یاس گلپایگان : کوپلینگ ترمز دار پلیکا سایز 63 و 90 ضخامت 3 میلیمتری و کوپلینگ ترمز دار پلیکا سایز 110 و 125 ضخامت 3/2 میلی متر دارند . کوپلینگ بدون ترمز پلیکا سایز 125 پلیمر یاس نیز تولید میشود که ضخامت آن 3/2 میلیمتر است و هم در زیر و روی کار حوزه کاربرد دارند .

سیفون پلیکا پایه دار سایلنت پلیمر یاس گلپایگان : سیفون پلیکا از پر مصرف ترین اتصالات پلیکا پلیمر یاس گلپایگان محسوب میشود . سیفون پلیکا سایز 63 و سیفون پلیکا سایز 90 با ضخامت 3 میلیمتر و سیفون پلیکا سایز 110 و سیفون پلیکا  تبدیلی سایز 125/110 پلیمر یاس با ضخامت 3/2 میلی متر به خط تولید میرسند .

درپوش پلیکا پلیمر یاس گلپایگان : درپوش پلیکا ، همانند فلنج کور ، آخر خط لوله کشی فاضلابی و هواکشی استفاده میشود . درپوش پلیکا سایز 63 و 90 پلیمر یاس ضخامت 3 میلیمتری دارند و درپوش سایز 110 و 125 پلیکا نیز با 3/2 میلیمتر ضخامت تولید میگردد .

کپ مسدود کننده پلیکا پلیمر یاس گلپایگان ( گپ پلیکا ) : کپ پلیکا سایز 63 و سایز 90 ، سه میلیمتری موجود است و سایز 110 سه و دو 3/2 میلی متری است . کپ مسدود کننده لوله پلیکا نیز از تولیدات جدید پلیمر یاس است .

کلاهک سه کاره پلیکا پلیمر یاس گلپایگان در لوله کشی ناودانی و هواکشی نیز بسیار کاربرد دارد و بیشتر این کلاهک پلیکا را بالای پشت بام مشاهده میکنیم . اکثرا در جاهایی تعبیه میشود که نیازمند آن باشیم جلوی لوله بدون بسته شدن راه هوا گرفته شده باشد تا از ورود پرندگان یا آشغال و هرگونه گرد و خاک به لوله پلیکا جلوگیری کنیم . کلاهک پلیکا سایزهای 90 ، 110 و 125 دارند که هر سه از ضخامت 3/2 میلیمتر بهره میبرند .

استاندارد و گواهینامه های لوله و اتصالات پلیکا پلیمر یاس گلپایگان

شرکت پلیمر یاس گلپایگان با بهره گیری از تکنسین های متخصص و مهندسین خبره توانایی دریافت گواهینامه های زیر را داشته است :

 1. دارای گواهینامه فنی ساختمان از مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی
 2. گواهینامه استاندارد CE اروپا که روی لوله های پلیکا درج شده است
 3. گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 9119 برای لوله های فاضلابی
 4. گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 12142-1 برای لوله های ناودانی
 5. گواهینامه بین المللی ISO 9001:2008
 6. گواهینامه SGS
 7. گواهینامه بین المللی ISO 14001:2004
 8. پروانه بهره برداری از وزارت صنعت ، معدن و تجارت
 9. عضو انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات پلیکا پی وی سی PVC
 10. مجهز به آزمایشگاه کنترل کیفیت لوله و اتصالات پلیکا

Incoming search terms:

 • لوله پلیکا
 • لوله پلیکا گلپایگان
 • لوله یاس گلپایگان
 • قیمت پولیکا
 • لیست قیمت لوله پلیکا یاس گلپایگان
 • قیمت لوله پلیکا نیمه قوی
 • لیست قیمت لوله پلیکا گلپایگان
 • ادرس کارخانه پلیکاسایز 250
 • لوله پولیکا
 • قیمت لوله پلیکا شماره 6

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *