مروری بر کیفیت و تکنولوژی تولید اتصالات گالوانیزه برزیلی

وقتی صحبت از کیفیت اتصالات گالوانیزه در بازار لوله و اتصالات تهران و ایران میاید همه میدانیم که چه مارکی بهترین اتصالات گالوانیزه را تولید مینماید . به طور کلی این نوع اتصالات فولادی دنده ای که با آبکاری گرم گالوانیزه آمیخته شده اند از تنوع بسیاری برخوردارند اما کسی که به دنبال جنس و کیفیت خوب از اتصالات گالوانیزه باشد نام توپی را به خوبی میشناسد . توپی در اتصالات مثل اپل و سامسونگ در گوشی موبایل شناخته شده و ثابت شده از نظر کیفی هستند و گواهینامه ها و استانداردهای بین المللی تست کیفیت که این کمپانی بزرگ دریافت کرده گواه راه دشوار خود در تولید اتصالات گالوانیزه بوده است .

بورس اتصالات تهران به طور کلی به 5 دسته تقسیم میگردد که عبارت اند از :

  1. اتصالات گالوانیزه توپی برزیل
  2. اتصالات گالوانیزه مک
  3. اتصالات گالوانیزه چینی
  4. اتصالات گالوانیزه سیتکو
  5. اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

که نمایندگی فروش اتصالات گالوانیزه در هر برند و مارکی گالواپایپ است چون ما توانایی فراهم کردن انواع لوازم لوله و اتصالات بزرگترین پروژه های تاسیساتی ساختمانی را در سال 96 و 97 و همچنین سالهای قبل تر از آن داشته و خواهیم داشت . امروز به بررسی شرکت تولید کننده اتصالات توپی میپردازیم و کمی این مارک محبوب در بازار لوازم تاسیساتی ساختمانی در تهران را محک میزنیم .

تکنولوژی تولید اتصالات گالوانیزه برزیلی

تکنولوژی تولید اتصالات گالوانیزه برزیلی

یکی از بهترین و برجسته ترین ریخته گری اتصالات گالوانیزه در جهان ، مدل تولیدی شرکت tupy است که فقط متخصصان این شرکت میتوانند روز به روز به کیفیت و توان تحمل فشار و ماندگاری این محصول ارزش و اعتبار دهند . کارشناسان فنی توپی شبانه روز در زمینه توسعه محصول ، افزایش کیفیت و سرعت بخشیدن به فرآیند خط تولید فعالیت مینمایند .

مهندسی توسعه محصولات توپی برزیل

توپی برزیل چندین سال قبل از تولید به دنبال دانش خواص مواد چدن در طراحی محصولات مکانیکی و تاسیساتی با ساختارهای پیچیده بوده است . بنا بر این ، مدتها قبل از رسیدن اتصالات گالوانیزه برزیلی به مرحله تولید ، کارشناسان توپی خود را به چالش کشیدند تا بهترین راه حل ها را برای تولید بهترین محصول برای مشتریان خود پیدا کنند و این دانش مهندسان و تکنسین هایی که در شرکت توپی کار میکنند است که میتوانند محصول خود را در درون کارخانه توسعه داده و به مشتریان ارائه دهند . این اوامر زنجیره ای دست به دست هم میدهند تا بهترین محصول به دست مشتری تاسیساتی برسد .

مهندسی توسعه محصولات توپی برزیل

مهندسی متالورژی اتصالات توپی

در توسعه جدید اتصالات توپی ، دانش پردازش محصولات جدید به صورت زنجیره ای در جریان است و زمانی که فناوری به واقعیت تحقق پیدا میکند صلاحیت علمی مهندسان متالورژی شرکت توپی تایید میشود تا به این کارشناسان دانش ریخته گری آموزش داده شود .

علاوه بر مهندسی متالورژی ، تیم تکنسین ها و متخصصان توپی برزیل بر همکاری با چندین آزمایشگاه خصوصی ، همکاری با دانشگاهها و مراکز تحقیقاتی تاکید خاصی دارند و این موضوع فقط به جهت ایجاد مسئولیت برای تولید محصولات جدید و استفاده کارآمدتر از مواد خام موجود برای تولید لوله گالوانیزه و اتصالات و شیرآلات چدنی است .

مهندسی متالورژی اتصالات توپی

مهندسی کیفیت اتصالات گالوانیزه برزیل

کیفیت محصولات توپی همه روزه در حال برنامه ریزی است و متخصصات بهبود کیفیت در هر لحظه با تجزیه و تحلیل آمارهای کیفی و بررسی از شروع خط تولید ، در زمان تولید و در پایان تولید محصولات شروع به بررسی میکنند برای اطمینان از این که تمام فرآیند تولید محصولات توپی برزیل طبق استانداردها پیش میرود . همچنین سیستم کنترل کیفیت مسئولیت بررسی و حسابرسی تست فشار و انواع تست ها جهت رعایت الزامات و گواهینامه های بین المللی tupy را برعهده دارد . شرکت توپی علاوه بر اینها با تامین کنندگان مواد خام جلسه های بیشمار علمی جهت گسترش دانش درونی تکنسین ها برای افزایش کیفیت محصولات و همچنین آموزش به متخصصان و مهندسان جدید و تازه کار برای جلوگیری و حل مشکلات احتمالی در کارخانه برگذار میکند .

با یک نتیجه گیری کلی به این موضوع دست میابیم که اتصالات گالوانیزه توپی جزو بهترین شرکت های تولیدی تاسیساتی در جهان میباشد و رمز موفقیت این کمپانی برزیلی بروز بودن متخصصان آن در هر برهه زمانی بوده است . همچنین قیمت اتصالات گالوانیزه برزیلی از دیگر برندها و مارکهایی مانند اتصالات گالوانیزه مک و جورج فیشر نسبت به کیفیت این محصولات بسیار مقرون به صرفه تر و معقول تر است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *