قیمت فروش تفلون مایع آدالوک ترکیه Adalock

تفلون مایع ادالوک Adalock از دیگر انواع تفلون مایع موجود در مرکز پخش و فروش لوله و اتصالات تهران ایران است که جایگزین بسیار مناسب نوار تفلون ها به شمار می آید . هر چند انواع نوار تفلون همچون نوار تفلون دنا ، نوار تفلون سیتکو و نوار تفلون پارس یا خمیر پژوهش که همراه با کنف استفاده میشود و همچنین انواع نوار تفلون صنعتی پهن و عریض هنوز هم در پروژه های لوله کشی آب ساختمان و یا برای آب بندی انواع دستگاه تصفیه آب خانگی نیز استفاده میگردند و به طور کل انواع شیرآلات و لوازم تاسیساتی ساختمان را میتوان با نوار تفلون آب بندی نمود اما تفلون مایع تحولی نو در صنعت لوله کشی آب ساخت و ساز بوده و هست .

از نظر اقتصادی قیمت تفلون مایع از نوار تفلون بسیار مقرون به صرفه تر بوده و هر میلی گرم از یک تفلون مایع آدالوک ساخت کشور ترکیه را میتوان به عنوان یک حلقه نوار تفلون استفاده نمود . جهت اطلاع از قیمت تفلون مایع آدالوک Adalock 503 میتوانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات گالواپایپ تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

تفلون مایع آدالوک

مشخصات فنی تفلون مایع ادالوک

شرکت تفلون مایع ادالوک دو مدل تفلون مایع زرد و تفلون مایع آبی تولید میکند که مدل 503 آن رنگ آبی و 581 آن رنگ زرد دارد و در سایز های 50 میلی لیتر و 100 میلی لیتر نیز در مرکز خرید و فروش بازار لوله و اتصالات تهران عرضه میگردد . نمایندگی تفلون مایع ادالوک امکان ارسال این محصول را به سراسر ایران به قیمت عمده دارد . شرکت های زیادی با رنگ های مختلف محصولات خود را دسته بندی میکنند همچون نوار تفلون دنا که نوار تفلون خمیری خود را صورتی و با وزن های مختلف و رنگ های آبی زرد و سبز عرضه مینماید . کارتن کوچک تفلون مایع ادالوک بسته 12 عددی تفلون مایع 50 میلی لیتری است . از تفلون مایع ادالوک برای آب بندی انواع اتصالات گالوانیزه نظیر اتصالات گالوانیزه برزیل و همچنین انواع شیرآلات برنجی همچون شیر پیسوار رهانه شیلان و قهرمان استفاده نمود ، جهت اطلاع از قیمت شیر پیسوار با ما تماس بگیرید . روش استفاده از تفلون مایع را در انواع محصولات گالوانیزه و جوشی و همچنین انواع شیرآلات به شما در ادامه توضیح خواهیم داد .

مشخصات فنی تفلون مایع ادالوک

روش استفاده از تفلون مایع آدالوک

تفلون مایع ادالوک با بهره گیری از یک سری نوک تیز کار را برای شما عزیزان آسان نموده و میتوانید به راحتی با قرار دادن نوک آن روی اولین رزوه لوله و اتصالات و شیرآلات دنده را آغشته به تفلون مایع کرده و تا 2 الی 3 رزوه اول ادامه دهید . در زیر برخی از انواع محصولاتی که میتوان با تفلون مایع آب بندی نمود را آموزش دادیم و از مزایا و معایب تفلون مایع بیشتر توضیح داده ایم .

روش استفاده از تفلون مایع ادالوک برای آب بندی انواع شیر فلکه برنجی

شیر آلات فلکه ای معمولا داخل رزوه هستند اما هیچ مشکلی برای آب بندی انواع شیر فلکه برنجی با تفلون مایع بوجود نخواهد آمد . بهترین شیرآلات فلکه ای کشویی ، شیر فلکه کشویی سیم ایتالیا و شیر فلکه کشویی کیز ایران است که یکی ساخت شرکت Cim Italy و از شیرآلات ایتالیایی و دیگری کارخانه تولید شیرآلات برنجی ایرانی است که در رقابت با هم کیفیت بسیار خوبی نیز دارند . جهت دریافت قیمت شیر فلکه برنجی با کارشناسان گالواپایپ تماس حاصل فرمایید . آب بندی این شیر فلکه کشویی در هر سایز به این صورت است که داخل دنده های این شیرآلات را میتوان با تفلون ادالوک آغشته کرد . سپس هر اتصالی که به این شیر فلکه برنجی ببندید تفلون مایع درون رزوه ها را پوشانده و تا بالای رزوه ها ادامه میابد . پس از چند دقیقه آب بندی کامل میشود و پس از 24 ساعت کاملا آب بندی انجام میگیرد . با پر شدن میان رزوه ها به هیچ عنوان آب امکان عبور از رزوه ها و نشتی نخواهد داشت علاوه بر این که تفلون مایع ادالوک فشار قابل توجهی را نیز تحمل مینماید . برای دریافت قیمت شیر فلکه برنجی با کارشناسان فروش شیرآلات Galvapipe تماس برقرار نمایید .

روش استفاده از تفلون مایع آدالوک

روش استفاده از تفلون مایع آدالوک برای آب بندی انواع شیر پیسوار

شیر پیسوار برنجی به جرات از پر فروش ترین شیرآلات برنجی تاسیسات ساختمانی است و دلیل آن انشعاب اصلی زیر هر سینک آشپزخانه و روشویی درون دستشویی ها میباشد . همیشه شیر پیسوار 4 سایز و دو مدل آب سرد و گرم داشته که دسته آن قرمز برای آب گرم و آبی برای آب سرد است . برای آب بندی انواع شیر پیسوار فیلتر دار به جای نوار تفلون ها میتوان از تفلون مایع استفاده نمود که بسیار هم پر کاربرد و به صرفه تر برای انواع لوله کش های ساختمان است . از یک تفلون مایع میتوان به اندازه 50 نوار تفلون استفاده نمود که این حجم بسیار قابل توجهی با توجه به نوسانات قیمت نوار تفلون در این روز هاست . برای استفاده از تفلون مایع میتوانید ابتدا شیر پیسوار را در دست چپ خود بگیرید به صورتی که رزوه های آن به سمت دست راست شما باشد . سپس سه رزوه ی اول شیر پیسوار را با آدالوک 50 میلی لیتری آغشته کنید .

دقت کنید که نیازی به آغشته نمودن تمام شیر پیسوار به تفلون مایع نیست و با کمی تفلون مایع درون رزوه ها میتوانید آن را روی اتصالات گالوانیزه ی زیر سینک بپیچید تا تفلون مایع رزوه های دیگر بین اتصالات و شیر را کاملا پوشانده و آب بندی گردد . هر دو مدل شیر پیسوار آب گرم و سرد به همین صورت آب بندی میشوند و نیاز است تا حداقل یک ساعت پس از بستن شیر زیر سینک آب سرد یا گرم وارد لوله گالوانیزه نشود تا آب بندی کامل شود . انواع مارک های مختلف شیر پیسوار در مرکز پخش شیرآلات بهداشتی و برنجی عرضه میشوند اما از محصولات رهانه شیر پیسوار فیلتر دار و بدون فیلتر آن بهترین محصول میباشد که میتوانید جهت دریافت قیمت فروش عمده شیر پیسوار با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید .

خرید تفلون مایع آدالوک

روش استفاده از تفلون مایع آدالوک برای آب بندی لوله گالوانیزه

اگر چه از نوار تفلون برای لوله کشی آب ساختمان ها استفاده میشود و بسیاری از لوله گالوانیزه سایز بزرگ را با نوار تفلن آب بندی مینمایند اما دقیقا همینجای کار شما میتوانید با استفاده از انواع تفلون مایع loxeal ، tos ، پارس هومن ، ایتاپ ایتالیایی و ادالوک انواع لوله گالوانیزه را نیز آب بندی نمایید . لوله های گالوانیزه همچون لوله گالوانیزه ساوه یا درپاد تبریز در مدل سنگین و سبک بلا استثنا به صورت دو سر رزوه همچون نیپل لوله تولید و در بازار لوله و اتصالات گالوانیزه عرضه میگردند . همین موضوع باعث میشود تا برای آب بندی این لوله ها نیز بتوان از نوار تفلون مایع استفاده کرده و براحتی رزوه های لوله گالوانیزه را به تفلون مایع آغشته نمود . قیمت هر شاخه لوله گالوانیزه در این روز ها و با توجه به نوسانات قیمت جهانی آهن و فولاد روز به روز کاهش و افزایش می یابد و بدون اغراق میتوان گفت کارخانه لوله گالوانیزه سپنتا از بهترین لوله های آبکاری گرم و سرد گالوانیزه در بازار است . برای آب بندی لوله گالوانیزه میتوانید هر طرف از لوله که نیاز باشد را در لا به لای رزوه ها تفلون مایع بپیچید و سپس آن را به اتصالاتی نظیر بوشن گالوانیزه یا مهره ماسوره گالوانیزه وصل نمایید . در قسمت هایی که لوله گالوانیزه دچار شکستگی میشود از مهره ماسوره نیز میتوان استفاده نمود که در بخش بعدی آب بندی مهره ماسوره گالوانیزه را نیز آموزش میدهیم . جهت دریافت لیست روز قیمت لوله گالوانیزه میتوانید با کارشناسان فروش گالواپایپ ارتباط برقرار نمایید .

قیمت تفلون مایع آدالوک Adalock

روش استفاده از تفلون مایع آدالوک برای آب بندی انواع مهره ماسوره گالوانیزه

مهره ماسوره ها چه مهره ماسوره طلایی و چه مهره ماسوره گالوانیزه از دو تکه و سه رزوه تشکیل و ساخته میشوند . دو سر مهره ماسوره گالوانیزه برزیلی یا چینی داخل دنده است و وسط آن نیز با رزوه و واشر به هم متصل میشود . وقتی شکستگی در لوله آب گالوانیزه بوجود می آید یا انواع فاصله های کم در لوله کشی وجود دارد میتوان در میان این فاصله ها مهره ماسوره بست . برای این کار نیازمند آن هستیم که داخل دو سر رزوه ی مهره ماسوره را تفلون مایع زده و همچنین رزوه ی میانی مهره ماسوره را نیز تفلون مایع بزنیم پس از بستن شیرآلات یا لوله به دو سر بیرونی مهره ماسوره میتوانیم دو تکه از مهره ماسوره را نیز به هم بپیچیم تا در میان رزوه ها تفلون مایع قرار گرفته و آب بندی کامل گردد . از این روش به بهترین شکل میتوان آب بندی یک مهره ماسوره ی گالوانیزه را تکمیل نمود اما پس از بستن مهره ها کمی تحمل کنید تا تفلون در میان رزوه ها کاملا جا گیر شده و به خوبی فشار را تحمل نماید .

فروش تفلون مایع ادالوک

روش استفاده از تفلون مایع Adalock برای آب بندی انواع شیر گازی

شاید برای شما هم جالب باشد که شیر گازی برای دریافت تاییدیه ملی گاز و همچنین دریافت نشان استاندارد ملی ایران و جهان باید با رزوه های بر عکس انواع دیگر پیچ ها تولید گردد . یعنی اگر هر شیر آلات یا اتصالاتی را در جهت عقربه های ساعت میپیچید تا آب بندی گردند باید شیر گازی را بر خلاف جهت عقربه های ساعت بپیچید تا نشتی گاز صورت نگیرد . شرکت گالواپایپ نمایندگی فروش شیر گازی امین ، نگین ، حقیقی و انواع شیر گازی برنجی است که میتوانید جهت دریافت قیمت شیر گازی با دفتر فروش شرکت تماس بگیرید . آب بندی هر شیرآلات گازی نیز همچون دیگر اتصالات صورت میگیرد و باید تفلون مایع را در میان دنده های شیر بریزید و به لوله گازی سپاهان و یا اتصالات جوشی گازی همچون اتصالات گازی آریا و اتصالات جوشی ایران اتصال متصل نمایید .

نوار تفلون مایع آدالوک

معایب تفلون مایع آدالوک و انواع تفلون مایع

روشهای مختلف آب بندی را تا اینجا توضیح دادیم اما چندین محصول مختلف هستند که نمیتوان بوسیله ی یک تفلون مایع آن ها را آب بندی نمود . از دسته این محصولات لوله و اتصالات پلیکا میباشد که البته انواع لوله پلیکا گلپایگان و دیگر برند ها برای آب بندی دارای چسب لوله پلیکا pvc هستند و نیازی به نگرانی نیست اما از معایب تفلون مایع میتوان به آب بندی نشدن لوله پلیکا با این محصول اشاره کرد . جهت دریافت قیمت لوله پلیکا با ما تماس بگیرید .

مورد دیگری که از معایب انواع تفلون مایع چفتلون شایان ایرانی و ایتالیایی و ترکیه ای میتوان نام برد این است که برای آب بندی نیاز به زمان داریم یعنی باید کمی منتظر ماند تا آب بندی کامل انجام گردد و تقریبا حداقل پس از 8 الی 10 ساعت میتوان آب را داخل لوله ها جاری ساخت در صورتی که نوار تفلون این مشکلات را ندارد .

همچنین انواع لوله مانیسمان با رده های مختلف لوله هایی جوشی و بدون درز هستند که برای آب بندی یا گاز بندی نمیتوان از تفلون مایع استفاده نمود و لوله مانیسمان رده 40 ، رده 20 و رده 80 را باید با دستگاه جوشکاری مخصوص در پروژه لوله کشی آتش نشانی و گاز ساختمان به کار گرفت . مشخصات فنی و قیمت انواع لوله مانیسمان را میتوانید با ورود به صفحه محصول در فروشگاه گالواپایپ مشاهده نمایید .

Incoming search terms:

  • تفلون مایع قیمت
  • انواع نوارتفلون
  • تفلون غفاری
  • تفلون مایع غفاری
  • قویترین چسب مایع دنیا ک جای جوشکاری استفاده شودد
  • لیست قیمت تفلون مایع
  • مایع نوار تفلن

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *