لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

اتصالات گالوانیزه چینی شامل بیش از 50 آیتم در لیست قیمت خود میشوند که همگی اتصالات فولادی آبکاری گرم گالوانیزه بوده و از کیفیت بسیار مرغوبی نیز بهره میگیرند . هر چند کیفیت اتصالات گالوانیزه برزیلی و اتصالات گالوانیزه مک یا اتصالات گالوانیزه جورج فیشر از این اتصالات چینی بسیار بیشتر بوده و فشار کاری خیلی بیشتری نیز تحمل مینمایند اما اتصالات چینی به علت قیمت روز اتصالات گالوانیزه و همچنین دارا بودن کیفیت قابل ملاحظه فروش بیشتری از بازار لوله و اتصالات تهران و ایران را به خود اختصاص داده است .

توجه داشته باشید که اتصالات گالوانیزه سیتکو از شرکت سیتکو چین و تولیدکننده نوار تفلون با انواع رنگ و کیفیت با نام نوار تفلون سیتکو است و جزو اتصالات گالوانیزه چینی نیز محسوب میگردند . جهت اطلاع از لیست قیمت روز فروش اتصالات گالوانیزه چینی میتوانید با کارشناسان فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات گالواپایپ ارتباط برقرار نمایید :

999 44 666 21 98+

998 44 666 21 98+

997 44 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

اتصالات گالوانیزه چینی

معرفی انواع اتصالات دنده ای لوله کشی گالوانیزه چینی

همانطور که اشاره کردیم اتصالات گالوانیزه چینی Chinese Galvanized Fittings با بیش از پنجاه مورد تولیدی و وارداتی لیست قیمت بسیار خوبی در بازار لوله و اتصالات ایران ارائه نموده است . این اتصالات آبکاری گرم گالوانیزه است که در لوله کشی گالوانیزه آب ساختمان در کنار مارک ها و برندهای بسیار با کیفیت ایرانی نظیر لوله ساوه و لوله گالوانیزه سپنتا بکار میروند . لوله گالوانیزه نیز به لوله های فولادی آبکاری شده گفته میشوند که برای جلوگیری از زنگ زدگی آبکاری روی زینک zinc میشوند . مجموعه گالواپایپ تمام مشخصات فنی انواع لوله گالوانیزه را به همراه لیست قیمت لوله گالوانیزه با برندهای مختلف ایرانی و به صورت سرد و گرم و سبک و سنگین در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد .

تفاوت لوله و اتصالات گالوانیزه با لوله و اتصالات مانیسمان در این است که این اتصالات گالوانیزه به صورت رزوه ای و دنده ای به هم متصل میشوند اما اتصالات جوشی مانیسمان با دستگاه جوش به همدیگر و به دیگر لوله مانیسمان ها و اتصالات گازی وصل میگردند . لوله و اتصالات گالوانیزه بیشتر برای آب استفاده شده در صورتی که لوله و اتصالات مانیسمان اغلب اوقات برای گاز کشی ساختمان استفاده میشود و فشار کاری تحمل بالاتری نیز دارند . انواع لوله مانیسمان رده 40 رده 20 و رده 80 در مجموعه گالواپایپ و به همراه مشخصات فنی در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است و در کنار آن نیز لوله گازی سپاهان که یک لوله مانیس گاز و تولید ایرانی و ملی است نیز به فروش میرسد . اتصالات جوشی ایران اتصال و اتصالات گازی آریا نیز به عنوان اتصالات مانیسمان و جوشی درزدار کیفیت قابل توجهی دارند که برای گاز کشی استفاده گردند و علاوه بر اینها بهترین اتصالات مانیسمان ، یعنی اتصالات مانیسمان بنکن را میتوانید در پروژه ساختمانی و تاسیساتی خود بکار ببرید .

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

انواع اتصالات زانو گالوانیزه چینی

اولین آیتم در لیست قیمت اتصالات چینی ، زانو گالوانیزه است که از سایز 1/2 اینچ تا 4 اینچ تولید و به بازار لوله و اتصالات ایران عرضه میگردد . زانوی گالوانیزه از آن دست اتصالاتی است که به صورت 45 درجه و 90 درجه تولید شده و انشعابات را به صورت خمیده و دو لوله گالوانیزه را به صورت انشعاب نود درجه به هم متصل مینماید . برای اتصال یک لوله گالوانیزه و یک زانوی گالوانیزه میتوانید از نوار تفلون دنا یا انواع تفلون مایع نظیر تفلون مایع ادالوک و تفلون مایع فورس استفاده نمود . جهت اطلاع از قیمت عمده نوار تفلون با کارشناسان فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات گالواپایپ ارتباط برقرار نمایید .

توجه نمایید که زانوی گالوانیزه در سایز های ریز همچون سایز 1/2 اینچ و 3/4 اینچ برای اتمام لوله کشی گالوانیزه و اتصال نمودن انواع شیر پیسوار در زیر سینک آشپزخانه و زیر سینک روشویی نیز استفاده میگردد . شیرآلات بهداشتی را نیز میتوان به اتصالات گالوانیزه چینی نظیر زانو و با نوار تفلون سیتکو و دیگر انواع نوار تفلون متصل نمود . اتصالات گالوانیزه سیتکو Sitco هم ساخت کشور چین میباشد و فروش قابل توجهی نیز دارد .

اتصالات زانو گالوانیزه چینی

انواع اتصالات سراه گالوانیزه چینی

سراه گالوانیزه نیز از دیگر انواه اتصالات گالوانیزه چینی و سیتکو است . سراه گالوانیزه چینی دو مدل دارد : سراه تبدیلی گالوانیزه و سراه مساوی گالوانیزه . سراه مساوی گالوانیزه با یک سایز تولید شده و سه لوله با یک سایز برای مثلا سه لوله گالوانیزه یک دوم اینچ را به هم متصل مینماید . برای آب بندی این لوله های گالوانیزه میتوان از نوار تفلون پارس استفاده نمود و انشعاب اصلی یا سه انشعاب فرعی را وصل به هم میکند . قیمت روز لوله گالوانیزه و همچنین قیمت روز انواع اتصالات گالوانیزه را از کارشناسان فروش مجموعه گالواپایپ دریافت نمایید . توجه نمایید که لوله و اتصالات پلیکا نیز از این دست اتصالات داشته و تفاوت آن این است که برای مثال سراه پلیکا در لیست قیمت لوله پلیکا در مجموعه کارخانه های لوله گلپایگان دو نوع سراه 45 درجه پلیکا و سراه 90 درجه پلیکا گلپایگان دارند . لوله و اتصالات پلیکا میتوان گفت کامل ترین لیست در میان انواع اتصالات در بازار لوازم تاسیساتی تهران است .

اتصالات سراه گالوانیزه چینی

انواع اتصالات چپقی گالوانیزه چینی

چپقی گالوانیزه در واقع یک زانو گالوانیزه است که یک سر آن رو پیچ و دیگر سر آن تو پیچ است . انواع قیمت روپیچ توپیچ برنجی و آبکاری کروم در کانال بازار لوله و اتصالات ایران موجود است که میتوانید با تماس گرفتن با کارشناسان ما از آنها بخواهید تا لینک کانال تلگرامی بازار لوله و اتصالات ایران را برای شما ارسال نموده و شما را در کانال عضو نمایند . چپقی گالوانیزه به این علت این گونه نام گرفته که شبیه به چپق و پیپ میباشد و میتوان انواع مهره ماسوره گالوانیزه را نیز به سر روپیچ آن وصل نمود . از چپقی گالوانیزه زمانی استفاده میگردد که در سر لوله گالوانیزه نیاز به بستن یک شیر فلکه برنجی به سر روپیچ چپقی باشد .

اتصالات چپقی گالوانیزه چینی

انواع اتصالات مهره ماسوره گالوانیزه چینی

انواع مهره ماسوره گالوانیزه چینی در دو مدل سیاه و سفید تولید میگردند . مهره ماسوره سفید آبکاری شده گالوانیزه از نظر نرخ و قیمت گران تر از مهره ماسوره سیاه است و خرید مهره ماسوره سفید کیفیت بالاتری نیز دارد . مهره ماسوره آبکاری گرم گالوانیزه دچار زنگ زدگی نمیشود هر چند که کیفیت اتصالات گالوانیزه سیاه چینی سیتکو هم درجه یک بوده و به نسبت قیمت روز و آنلاین اتصالات گالوانیزه نمیتوان از کیفیت آنها ایرادی گرفت . مهره ماسوره گالوانیزه یک اتصال سه تکه است که دو سر آن داخل رزوه و توپیچ است و در جاهایی که لوله گالوانیزه دچار شکستگی شده یا یک فاصله کم را میخواهیم بین دو لوله پر کنیم از مهره ماسوره گالوانیزه استفاده مینماییم . سایز اتصالات گالوانیزه چینی مهره ماسوره از 1/2 اینچ تا 4 اینچ تولید میشود . انواع جنس تولیدی مهره ماسوره در بازار برنجی ، استیل ، پلیمری و گالوانیزه است . جهت اطلاع از لیست قیمت روز هر شاخه لوله گالوانیزه و همچنین لیست قیمت روز اتصالات گالوانیزه دنده ای چینی میتوانید با کارشناسان گالواپایپ ارتباط برقرار نمایید .

انواع اتصالات مهره ماسوره گالوانیزه چینی

دیگر آیتم های لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی را در لیست زیر مشاهده نمایید :

 • روپیچ توپیچ گالوانیزه چینی
 • مغزی گالوانیزه چینی
 • بوشن گالوانیزه چینی
 • درپوش گالوانیزه چینی
 • چهار راه تخت گالوانیزه چینی
 • گپ گالوانیزه چینی
 • تبدیل گالوانیزه چینی
 • سراه تبدیلی گالوانیزه چینی

Incoming search terms:

 • اتصالات گالوانیزه
 • لیست قیمت اتصالات آهنی گالوانیزه سال 98
 • خرید اینترنتی اتصالات گالوانیزه آب
 • لیست اتصالات باعکس ونام لاتین
 • اتصالات لوله فلزی یک دوم
 • تولید اتصالات گالوانیزه
 • انواع اتصالات لوله گالوانیزه
 • نام انواع اتصالات لوله گالوانیزه
 • اتصالات لوله کشی
 • اتصالات لوله فلزی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *