لیست قیمت فروش نوار تفلون دنا آبی زرد صورتی خمیری

کارخانه نوار تفلون دنا Dena Teflon Tape PTFE یک شرکت تولید کننده نوار تفلون ایرانی و عرضه در بازار لوله و اتصالات تهران و ایران با کیفیت بسیار رقابتی میباشد . شرکت نوار تفلون دنا با دستگاه های تولیدی نوار چسب تفلون چند مدل نوار آب بندی با رنگ های متفاوت به مرکز پخش عمده لوله و اتصالات ارائه میدهد . وزن نوار تفلون های دنا با رنگ های مختلف تفاوت آنها در کیفیتشان محسوب میگردد . از مشهور ترین و بهترین نوار های آب بندی ایرانی میتوان به نوار تفلون آسیا طلایی گلد ، نوار تفلون تهران بنفش و سبز ، نوار تفلون پارس ، نوار تفلون سیتکو قرمز سبز نارنجی و… اشاره نمود .

نوار تفلون دنا در رنگ زرد سبز آبی و صورتی خمیری تولید و ارائه میگردد که مدل صورتی خمیری کیفیت بیشتری نسبت به دیگر رنگ ها داشته و همچنین وزن آن نیز بیشتر از سایر رنگهای تفلون دنا است . همچنین شرکت تولیدی پخش تفلون دنا یک مدل نوار تفلون عریض پهن هم همچون نوار تفلون پهن دی ان نیز در بازار عرضه مینماید که برای مصارف آب بندی صنعتی کاربرد دارد . مشخصات فنی و وزن نوار تفلون دنا در هر رنگی را در ادامه بررسی مینماییم . جهت اطلاع از لیست قیمت نوار تفلون دنا و خرید انواع نوار تفلون میتوانید با کارشناسان فروش گالواپایپ ، بزرگترین فروشگاه اینترنتی مرکز فروش لوله و اتصالات ایران تماس حاصل فرمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

نوار تفلون دنا

وزن نوار تفلون صورتی خمیری دنا

نوار تفلون خمیری صورتی دنا با کیفیت ترین مدل در میان دیگر رنگ های تولیدی این کارخانه است که با Grade : L ، ضخامت 0.075 میکرون ، پهنای 12 میلی متر و متراژ 10 متر عرضه میگردد و وزن آن 4.5 گرم است . از این نوار آب بندی میتوان برای آب بندی انواع لوله گالوانیزه آبکاری گرم و سرد استفاده نمود . از جمله کارخانه های تولیدی لوله گالوانیزه ایرانی نیز میتوان به لوله گالوانیزه ساوه ، لوله گالوانیزه سپنتا و لوله گالوانیزه درپاد اشاره نمود . لوله های گالوانیزه معمولا همچون نیپل لوله دو سر رزوه هستند و در انواع پروژه های ساختمانی لوله کشی آب میتوان از نوار تفلون خمیری برای آب بندی این لوله ها در هر سایزی استفاده نمود . جهت دریافت قیمت لوله گالوانیزه در هر شاخه با کارشناسان فروش شرکت گالواپایپ ارتباط برقرار نمایید . نوار تفلون خمیری دنا در بسته های 12 عددی کارتن کوچک و در کارتن بزرگ 600 عددی به بورس پخش عمده نوار تفلون و لوله و اتصالات عرضه میگردد .

نوار تفلون صورتی خمیری دنا

هر چند جایگزین نوار تفلن پلی تترافلوتورواتیلن P.T.F.E میتوان از تفلون مایع هایی نظیر تفلون مایع شایان ، تفلون مایع فورس ، تفلون مایع سیم ایتالیا ، تفلون مایع tos ، تفلون مایع پارس هومن ، تفلون مایع loxeal ، تفلون مایع آدالوک Adalock و… استفاده نمود اما هنوز هم نوار چسب های آب بندی در لوله کشی بسیار پر مصرف و کاربردی هستند .

نوار تفلون دنا آبی

از دیگر رنگ نوار تفلون دنا که توسط شرکت شیمی تفلون دنا تولید شده و بسیار هم پر فروش میباشد نوار تفلون آبی دنا Seal Tape Blue Teflon میباشد . دنا تفلون دارای استاندارد ملی ایران که نشانه مرغوبیت کالا نیز هست میباشد و جهت آب بندی انواع اتصالات توپی برزیل میتوان به کار گرفت . مهره ماسوره گالوانیزه از انواع اتصالات دنده ای آبکاری گرم است که توسط شرکتهای چینی ، مک mech ، توپی برزیلی tupy و جورج فیشر ، اتصالات گالوانیزه سیتکو و… تولید شده و برای آب بندی آن میتوانیم از تفلون آبی دنا استفاده کنیم . هر چند سایز بزرگ انواع مهره ماسوره گالوانیزه را با نوار تفلون عریض دنا آب بندی مینمایند . دنا آبی نیز در کارتن های 600 عددی و با ضخامت 0.075 میلی متر و پهنای 1.2 سانتی متر و متراژ 10 متر تولید میشود . وزن نوار تفلون دنا آبی نیز 3.5 گرم است .

نوار تفلون دنا آبی

نوار تفلون زرد دنا

همانطور که در محصولات دیگر تفلون مایع یا انواع نوار تفلون به توضیح محصولاتی که میتوان با این تفلون ها آب بندی نمود پرداختیم انواع شیر پیسوار برنجی یا دیگر لوله و اتصالات فلزی فولادی را نیز میتوان با این تفلون ها آب بندی نمود . برای آب بندی شیر پیسوار رهانه میتوانید آن را در دست چپ گرفته و تفلون زرد دنا را نیز از زیر دنده های شیر پیسوار به دور رزوه های آن بپیچید . این پیچیدن نوار تفلون باید در جهت بسته شدن شیر روی اتصالات دیگر انجام بگیرد . به میزانی نوار تفلون را بپیچید تا رزوه های شیرآلات که قصد آب بندی آنها را دارید به سختی دیده شوند و سپس آن را زیر سینک و روی لوله یا اتصال ببندید .

نوار تفلون زرد دنا

نوار تفلون سبز دنا

نوار تفلون سبز دنا نیز همچون مدل صورتی خمیری آن یک نوار آب بندی سنگین بوده و 4.5 گرم هر حلقه نوار تفلون میباشد . جهت اطلاع از قیمت پخش عمده نوار تفلون دنا خمیری با کارشناسان فروش عمده لوله و اتصالات گالواپایپ تماس حاصل فرمایید . ضخامت نوار تفلون سبز 0.075 میلی متر ، پهنای نوار تفلون سبز 12 میلی متر و متراژ این نوار تفلون نیز 10 متر است .

نوار تفلون دنا سبز سنگین

نوار تفلون عریض پهن صنعتی دنا 25 متری

در لوازم و تجهیزات موتورخانه شوفاژ و همچنین برای آب بندی انواع لوازم آتش نشانی و شیرآلات فلکه کشویی و سوزنی و به طور کلی در تمام لوله کشی های صنعتی از نوار تفلون عریض دنا زرد میتوانید استفاده نمایید . کارتن های این نوار تفلون صنعتی 300 عددی بوده و کارتن کوچک آن نیز 5 حلقه نوار تفلون پهن دنا دارد .

نوار تفلون عریض دنا 25 متری

ضخامت نوار تفلون عریض دنا 0.075 میکرون بوده و پهنای آن 20 میلی متر است یعنی 0.8 میلی متر از نوار تفلون های کوچک معمولی بیشتر است . همچنین متراژ این نوار تفلون 25 متری و 50 متری است . برای انواع اتصالات جوشی همچون اتصالات گازی آریا یا اتصالات جوشی ایران اتصال نمیتوان از نوار تفلون آب بندی استفاده نمود اما در برخی مواقع که سردنده های جوشی رزوه دار را میخواهید به شیرآلات متصل کنید یک سر سر دنده را به انواع لوله مانیسمان رده 40 با دستگاه جوش جوشکاری کرده و سر دیگر رزوه دار آن را نوار تفلون میپیچیم . گفتنی است که انواع شیر گازی حقیقی نگین امین و شیر گازی آذر سارا را میتوان به لوله گازی سپاهان که در لوله کشی گاز خانگی به صورت تو کار و رو کار مصرف دارد با نوار صنعتی دنا آب بندی نمود . جهت اطلاع از انواع قیمت لوله گازی و قیمت لوله مانیسمان رده 40 با کارشناسان مجموعه گالواپایپ در ارتباط باشید .

نوار تفلون پهن صنعتی دنا

Incoming search terms:

  • ادرس کارخانه نوار تفلون دنا
  • لیست قیمت نوار تفلن دنا
  • لیست قیمت نوار تفلون دنا
  • مشخصات تفلون دنا گرید L
  • نوار تفلون خمیری دنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *