لیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا گلپایگان

لوله پلیکا گلپایگان و اتصالات پلیکا گلپایگان از مشهورترین و با کیفیت ترین لوله و اتصالات پلیکا در ایران محسوب میشود و 5 کارخانه بسیار با کیفیت و مرغوب با 5 برند متفاوت به تولید لوله و اتصالات پی وی سی در مدل های فشار قوی ، نیمه قوی ، معمولی میپردازند . امروز به این پنج مارک فوق العاده میپردازیم و هر کدام را به طور خلاصه بررسی و به شما عزیزان معرفی مینماییم . جهت دریافت لیست قیمت هر کدام از لوله و اتصالات پلیکا در برند های زیر و صدور پیش فاکتور فروش با کارشناسان گالواپایپ تماس حاصل فرمایید . شماره تماس های ما را میتوانید در بالای سایت مشاهده کنید .

لیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا گلپایگان پلیمر یاس گلپایگان PolyYas PYG

لوله و اتصالات پلیکا گلپایگان پلیمر یاس گلپایگان PolyYas PYG

لوله پلیکا پلیمر یاس گلپایگان ، از بهترین ها و فعال ترین کارخانه های تولید لوله گلپایگان است ، که در نوع جدید خود به تولید لوله و اتصالات نانو پلیمر یاس گلپایگان پرداخته و به تازگی از این مدل لوله ها پرده برداری کرده است . نانو پلیمر یاس گلپایگان نوع جدیدی از اتصالات را ارائه میدهد که از نظر کیفیت و تحمل فشار بار ، بسیار فشار قوی میباشد و در انواع سایز های کوچک متوسط بزرگ تولید میگردد . همچنین محصولات این شرکت به 4 دسته تقسیم میگردد که جهت دریافت پیش فاکتور و دانلود لیست قیمت هر کدام با شماره 66638506 تماس حاصل فرمایید :

 • لیست قیمت لوله فاضلابی چسبی مطابق با استاندارد 9119
 • لیست قیمت لوله تحت فشار فاضلابی لوله های pvc-u تحت فشار چسبی
 • لیست قیمت لوله PVC برقی جهت عبور کابلهای الکتریکی
 • لیست قیمت لوله ناودانی لوله هواکشی مظابق با استاندارد 12142-1

این نوع لوله های pvc در سایت های 20 40 63 90 110 125 160 200 300 400 تولید میگردد که در نوع مشابه خود اتصالات آن نیز تولید میگردد . لوله پلیکا گلپایگان ، به تحمل فشار بسیار بالا مشهور است و در لوله کشی های فاضلابی ساختمان و دودکش های ساختمانی استفاده میگردد . از انواع مدل های اتصالات پلیکا گلپایگان پلیمر یاس میتوان به زانو پلیکا گلپایگان ، سراهی 45 درجه پلیکا گلپایگان ، سراهی 90 درجه پلیکا پلیمر یاس گلپایگان ، سیفون پلیکا گلپایگان و… اشاره نمود که نمایندگی پلیمر یاس گلپایگان ، گالواپایپ تمام این تجهیزات لوله کشی آب و فاضلاب ساختمانی پی وی سی یو pvcu pvc-u را در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار میدهد . درباره شرکت پلیمر یاس گلپایگان میتوان گفت که دارای نشان ملی استاندارد و گواهینامه های بین المللی است در آخر توضیحات راجع به این کارخانه قدرتمند به آن میپردازیم .

پلیمر یاس گلپایگان PYG Polymer Yas Golpayegan

به لیست قیمت این نوع لوله و اتصالات که میرسیم تنها به این نتیجه میرسیم که لوله و اتصالات پلیمر یاس Polymer Yas Golpayegan ، از قیمت بسیار مناسب تری نسبت و لوله گستر ، تک ستاره و پلیمر گلپایگان بهره مند است و شما مشتریان عزیز به آسانی میتوانید با قیمتی بسیار مناسب بهترین مارک لوله پلیکا گلپایگان را برای لوله کشی آب ساختمان خود استفاده نمایید . پلیمر یاس مفتخر است که 11 سال به فعالیت در صنف پلیکا میپردازد و همچنین از تمام سی و یک استان کشور و حتی صادرات پلیکا گلپایگان به کشور همسایه عراق را نیز داشته است و با تولید 80 نوع محصول اتصالات که از هر مدل آن میتوان به رابط دریچه بازدید و انواع پلیکا سایز بزرگ اشاره نمود بهترین انتخاب برای خرید لوله و اتصالات پلیکا و تاسیسات فاضلاب میباشد . همچنین به تازگی رابط دریچه بازدید 125 میلیمتر و سراهی خم 87/5 درجه سایز 63 نیز به تولیدات شرکت پلیمر یاس گلپایگان اضافه شده است .

گواهینامه ها و تاییدات پلیمر یاس گلپایگان :

 • گواهینامه فنی ساختمان از مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی
 • گواهینامه استاندارد CE اروپا
 • گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 9119 برای لوله های فاضلابی
 • گواهینامه استاندارد ملی ایران به شماره 1-12142 برای لوله های ناودانی
 • گواهینامه بین المللی ISO9001:2015
 • گواهینامه بین المللی ISO 14001:2015
 • پروانه بهره برداری از وزارت صنعت، معدن و تجارت
 • عضو انجمن تولید کنندگان لوله و اتصالات PVC

لیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا گلپایگان لوله گستر گلپایگان LooleGostar

لوله و اتصالات پلیکا لوله گستر گلپایگان LooleGostar

لوله گستر گلپایگان ، با دریافت رتبه A کیفیت از معاونت آب و خاک جهاد کشاورزی ، جزو پرچمداران تولید لوله و اتصالات پلیکا گلپایگان است . برندی ایرانی و فوق العاده مرغوب که در نوع فشار قوی ، نیمه قوی و متوسط از صدرنشینان فروش لوله و اتصالات پی وی سی یو است . لوله گستر گلپایگان علاوه بر تولید لوله پلیکا گلپایگان ، به تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن لوله گستر نیز میپردازد و پلی اتیلن گلپایگان را نیز از محصولات با کیفیت این کارخانه بزرگ میشناسند . در صنعت ساختمان ، خرید و فروش لوله و اتصالات لوله گلپایگان ، با لیست قیمت بسیار مناسبی ارائه میگردد و همچنین در صنعت کشاورزی کشور عزیزمان ایران ، لوله گستر گلپایگان اقدام به تولید انواع لوله و اتصالات کشاورزی کرده است و استانداردها و تاییدیه های ملی و بین المللی بسیاری نیز دریافت نموده است . لوله گستر گلپایگان از قدیمی ترین کارخانه های تولید انواع لوازم لوله کشی آب ساختمان و لوله های هواکشی است که 23 ساله شده و طی بیست و سه سال محصولاتی قالب رقابت با بسیاری تولید کنندگان کشوری تولید کرده است . نمایندگی های لوله گستر گلپایگان در سراسر کشور به فروش عمده محصولات شرکت میپردازند و نمایندگی تهران لوله گستر گلپایگان نیز ، گالواپایپ به صورت اینترتی و حضوری به فروش این محصولات با کیفیت میپردازد .

لوله گستر گلپایگان LGG Loole Gostar Golpayegan

خرید لوله پلیکا لوله گستر گلپایگان ، در انواع لوله پلیکا برقی و لوله پلیکا فاضلابی گلپایگان در مجموعه گالواپایپ موجود است و برای دریافت لیست قیمت و صدور پیش فاکتور خرید ، میتوانید با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید . شعار لوله گستر گلپایگان کیفیت برتر وصلی ماندگار است و انواع لوله های نیمه قوی و فشار قوی این کارخانه در سایز : لوله پلیکا 40 لوله گستر ، لوله پلیکا گلپایگان سایز 63 لوله گستر ، لوله پلیکا سایز 90 لوله گستر گلپایگان ، لوله پلیکا 110 ، لوله پلیکا 125 و لوله پلیکا سایز بزرگ 160 و بزرگتر از آن برای صنعت تاسیساتی عظیم الجثه برای مثال لوله های پلیکا مخصوص انتقال بتن جهت ساخت انواع سیلو ساخته شده است ، ضخامت و وزن لوله های پلیکا گلپایگان در مقایسه با برندهای دیگر تولید کشور و حتی برندهای وارداتی بسیار بیشتر و قوی تر هستند ، جهت مشاهده وزن انواع لوله پلیکا گلپایگان میتوانید لیست قیمت آن را از ما دریافت نمایید .

همچنین اتصالات این کارخانه را کمی مفصل توضیح میدهیم . زانو 45 درجه پلیکا گلپایگان از سایز 63 تا 160 تولید میگردد و در نوع مشابه آن یعنی زانو 90 درجه پلیکا گلپایگان نیز به همین صورت تا سایز صد و شصت تولید میگردد . انواع سراهی پلیکا 45 درجه و 90 درجه شرکت لوله گستر تا سایز 125 صد و بیست و پنج به تولید پرداخته شده است چون سراهی 160 پلیکا زیاد جزو محصولات و اجناس مصرفی نمیباشد . سیفون پایه دار پلیکا گلپایگان برند لوله گستر در سایز های 63 ، سیفون 110-110 پلیکا گلپایگان و سیفون 125-110 پلیکا لوله گستر LooleGostar تولید میگردد و قیمت های مناسبی هم نسبت به کیفیت دارند . سراهی دریچه بازدید لوله گستر گلپایگان سایز 90 ، 110 و 125 موجود است که جهت اطلاع از تعداد در کارتن هر یک از محصولات میتوانید به کاتالوگ لوله و اتصالات گلپایگان مراجعه نموده و یا جهت دریافت لیست قیمت آنها با ما تماس حاصل فرمایید .

خب در آخر به تاییدیه ها و افتخارات شرکت لوله گستر گلپایگان میرسیم :

 • دارنده گرید A از معاونت آب و خاک
 • دارنده گواهینامه iso-9001-2015
 • دارنده گواهینامه صادراتی CE
 • دارنده گواهینامه BV

لیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا گلپایگان تک ستاره گلپایگان Tak Setare

لوله و اتصالات پلیکا تک ستاره گلپایگان TakSetareGolpayegan

تک ستاره گلپایگان TSG Tak Setare Golpayegan

مارک تک ستاره گلپایگان ، یا tsg نسبت به دو برند بالا ، از شهرت کمتری بهره مند است ، با این حال این چیزی از ارزش محصولات و خدمات گروه صنعتی لوله و اتصالات تک ستاره گلپایگان نمیکاهد زیرا این مارک مرغوب نیز در کیفیت با پلیمر یاس گلپایگان و یا لوله گستر گلپایگان و حتی قدیمی ترین برند پلیکا گلپایگان که پس از تک ستاره به آن میپردازیم ، پلیمر گلپایگان ، رقابت میکند و محصولات در حد بسیار بالایی تولید مینماید .

تک ستاره نیز همانند لوله گستر ، به تولید لوله پلی اتیلن تک ستاره و اتصالات پلی اتیلن تک ستاره گلپایگان میپردازد و لیست قیمت بسیار مقرون به صرفه ای نیز در تاسیسات آب و فاضلاب ساختمان و پلی اتیلن آبیاری قطره ای کشاورزی نیز ارائه کرده است . کارخانه تک ستاره گلپایگان ، واقع در شهرک صنعتی گلپایگان ، کیلومتر 4 جاده خوانسار است . لوله و اتصالات تک ستاره گلپایگان از سال 1382 یعنی ، نزدیک به پانزده سال است که در صف تولیدات و صادرات لوله پلیکا در کشور ایران قرار گرفته و از آن زمان روز به روز به کیفیت و توان تحمل فشار محصولات خود افزوده است . اتصالات تک ستاره گلپایگان مانند دیگر مارک ها و شرکت های تولیدی واقع در گلپایگان ، خورده نمیشوند و کاملا در سایز های استاندارد تولید میشوند . این پوئن مثبت باعث میگردد در لوله کشی ساختمان سرعت و دقت بالا رود و با استفاده از چسب پی وی سی PVC و چسب پلیکا که برندهایی نظیر تارگت رازی و یا تانگیت به تولید آنها میپردازند میتوان کاملا این نو پلیکا های استاندارد را به راحتی آب بندی نمود .

اتصالات و لوله های پلی اتیلن تک ستاره گلپایگان با نام تجاری نگین ستاره گلپایگان به تولیدات اتصالات رزوه ای پلی اتیلن یا همان اتصالات پیچی پلی اتیلن و جوشی پلی اتیلن با مدل NP و 7 سال بعد یعنی در سال هزار و سیصد و هشتاد و نه 1389 شروع به فعالیت نمود . از دیگر محصولات تک ستاره میتوان به لوله و اتصالات تک لایه(P.P) و لوله و اتصالات پنج لایه (PERT-AL-PERT ) و پوش فیت P.P فاضلابی اشاره نمود . محصولات تک ستاره گلپایگان در یک کارخانه با بیش از 60000 متر مربع تولید و در سراسر کشور توزیع میگردد . لیست قیمت لوله پلیکا گلپایگان سال 96 97 تک ستاره ، لوله گستر و پلیمر یاس را با شماره گیری 66638506 دریافت نمایید .

لوله و اتصالات پلیکا گلپایگان پلیمر گلپایگان PG Polymer Golpayegan

پلیمر گلپایگان PG Polymer Golpayegan

پلیمر گلپایگان با نام اختصاری PG ، قدیمی ترین برند و معروف ترین آن در لوله پلیکا گلپایگان ، اتصالات پلیکا گلپایگان است . دلیل شهرت تمام برندهای پلیکا که در استان گلپایگان تولید میشوند برند پلیمر گلپایگان است . ابتدا این برند با با بهترین کیفیت و قیمت در صنعت پی وی سی کشور شروع به رقابت با تمام مارک های مشابه نمود و نام و سابقه ای بسیار عالی برای خود و هم نامان این صنعت آب و فاضلاب تاسیساتی ساختمان خریداری کرد . کارخانه پلیمر گلپایگان ، اولین کارخانه در زمینه تولیدات لوله و اتصالات پلیکا سخت یا همان فشار قوی بود و لوله هایی با ضخامت و وزن و مواد تشکیل دهنده PVC-U وارداتی و تولیدات داخلی کشور استفاده نمود که پیشتاز در این عرصه شد . لوگوی برند پلیمر گلپایگان لوله های قرمز و آبی ، استعاره از آب سرد و گرم که در لوله کشی سرمایش ساختمان و لوله کشی گرمایش ساختمان به کار برده میشد است . لیست قیمت سال 96 و سال 97 بروز ترین لیست قیمت پلیمر گلپایگان که به صورت آنلاین و فقط با شماره گیری 66638506 در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت .

پلیمر گلپایگان در سال هزار و سیصد و شصت و یک ، 1361 تاسیس گشته و با سه دهه تجربه ، صدر نشین سیستم های انتقال آب و فاضلاب ایران گشته است . به نقل از سایت شرکت پلیمر گلپایگان ، به تازگی محصولات این شرکت با آرم پلیمر گلپایگان و نماد اختصاری آن ، در مورد مشابه تقلبی تولید شده و روانه بازار میشود ، لذا در خرید لوله پلیکا پلیمر گلپایگان ، خرید اتصالات پلیکا پلیمر گلپایگان دقت لازم را به عمل آورید .

موارد استفاده از محصولات شرکت پلیمر گلپایگان به شرح زیر است :

 • لوله و اتصالات آبرسانی شهری
 • لوله و اتصالات فاضلاب شهری
 • لوله و اتصالات آبیاری تحت فشار (مزرعه) ( آبیاری قطره ای )
 • لوله و اتصالات آبرسانی از چاه‌ آب
 • لوله و اتصالات آبرسانی ساختمان
 • لوله و اتصالات فاضلاب ساختمان
 • لوله و اتصالات هواکش ساختمان
 • لوله و اتصالات تخلیه آب باران
 • لوله و اتصالات پلیکا برقی جهت انتقال کابل های برق و مخابراتی

محصولات انواع لوله و اتصالات پلیمر گلپایگان طبق هر نوع جنس استاندارد های زیر را دریافت نموده اند :

 • لوله و اتصالات PVC-u فاضلابی پلیمر گلپایگان : مورد استفاده ساختمان زیر و روی کار طبق استاندارد EN1329 یا (ISIRI9119 )
 • لوله و اتصالات PVC-u پوش فیت پلیمر گلپایگان : استفاده زیر خاک و خارج ساختمان طبق استاندارد EN1401 یا(ISIRI9118 )
 • لوله و اتصالات PVC-u انتقال آب تحت فشار Polymer Golpayegan : طبق استاندارد ISO1452 یا (ISIRI13361 )
 • لوله‌ PVC-u انتقال آب باران PG جهت نصب روی کار طبق استاندارد EN12200 یا (ISIRI 12142-1)
 • لوله‌ PVC-u پلیکا برقی جهت انتقال کابل‌ مخابراتی و برق جهت نصب زیر خاک طبق استاندارد DIN16873 یا (ISIRI 11105)

ویژگی های لوله و اتصالات پلیمر گلپایگان به شرح زیر است :

 • در برابر خوردگی مقاوم است ( همچنین مقاوم در برابر جوندگان از جمله موش میباشد )
 • عمر مفید بسیار بالا ( کاهش هزینه ها / صرفه اقتصادی )
 • سطح داخلی بسیار صاف لوله و اتصالات ( عدم افت فشار آب / ضریب اصطکاک کمتر )
 • اتصال به صورت اورینگی برای اتصالات پوش فیت پلیمر گلپایگان ( بی‌ نیاز از چسب و جوش )
 • لوله و اتصالات نسوز پلیمر گلپایگان ( مقاومت در برابر آتش سوزی )
 • امکان تغییر فرآیند تولید ( تولید لوله و اتصالات پلیمر گلپایگان در هر طول و عرض و قطر های گوناگون )

لوله و اتصالات پلیکا گلسار پلیمر گلپایگان GPG Golsar Polymer Golpayegan

گلسار پلیمر گلپایگان GPG Golsar Polymer Golpayegan

شاید شما هم به تازگی تبلیغات تلویزیونی این برند نوپای گلپایگانی را در موضوع لوله و اتصالات پلیکا گلپایگان دیده باشید . گلسار پلیمر گلپایگان ، کارخانه ای تازه تاسیس ( هزار و سیصد و نود و سه 1393 ) است که چیزی از نظر کیفیت و محبوبیت از رقبای گلپایگانی خود کم ندارد . با بهره گیری از کارشناسان ذبده و خبره در صنعت انتقال آب و فاضلاب لوله های چسبی پی وی سی یو pvc-u و لوله و اتصالات ناودانی هواکشی ساختمان ، به تولیدات در حد هر 4 برند دیگر مشغول شده اند و در این راه نیز بسیار پیشرفت داشته اند .

گلسار پلیمر گلپایگان ، مشخصه ای خاص روی تمام لوله های خود در سایز های 63 90 110 125 160 200 300 400 دارد و آن دو خط قرمز ابتدا تا انتهای لوله پلیکا میباشد . دلیل وجود این دو خط وجه تمایز این مارک پلیکای گلپایگان در بین رقبای خود یعنی پلیمر یاس ، لوله گستر ، تک ستاره و پلیمر گلپایگان است . محصولات گلسار پلیمر ، توان تحمل فشار بسیار بالایی حتی کامیونی سنگین را دارند و کیفیت گرید A را به خود اختصاص داده اند . علامت اختصاری گلسار پلیمر گلپایگان GPG میباشد و دریافت لیست قیمت لوله گلسار پلیمر گلپایگان و یا لیست قیمت اتصالات گلسار پلیمر گلپایگان تنها با تماس با گالواپایپ امکان پذیر است . ما مفتخریم که در گالواپایپ به فروش عمده تمام محصولات و برندهای گلپایگانی پلیکا میپردازیم و شما را از درصد تخفیفات بسیار بالایی بهره مند میسازیم .

کارخانه گلسار پلیمر گلپایگان ، با زیربنای سه هزار متر 3000 متر به همچون تک ستاره گلپایگان واقع در شهرک صنعتی گلپایگان میباشد و نمایندگی فروش تهران گلسار پلیمر گلپایگان ، فروشگاه اینترنتی گالواپایپ به صورت اینترنتی و حضوری از شما عزیزان جهت خرید لوله و اتصالات GPG Golsar Polymer Golpayegan دعوت به عمل می آورد . سایز اتصالات گلسار پلیمر گلپایگان از 36 تا 160 است و لوله پلیکا گلسار پلیمر گلپایگان نیز از سایز 20 الی 160 تولید میگردد .

لوله و اتصالات گلسار پلیمر گلپایگان در رده های مختلف تحمل فشار نیمه قوی و فشار قوی را از فشار PN6 تا PN25 داراست و تولیدات به صورت چسبی میباشند . گلسار پلیمر کامل ترین لیست قیمت سیفون پایه دار پلیکا را با سایز های 63 ، 75 ، 90 ، 110 ، 125 داراست .

Incoming search terms:

 • قیمت لوله پلیکا
 • قیمت لوله پولیکا
 • قیمت روز لوله پلیکا
 • قیمت لوله پلیکا فاضلاب
 • لوله پلیکا قیمت
 • لوله گلپایگان
 • پلیمر گلپایگان
 • خرید لوله یاس گلپایگان
 • بهترین لوله پلیکا
 • قیمت لوله آب گلپایگان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *