قیمت عمده فروش نوار تفلون نورا

نوار آب بندی لوله و اتصالات یا همان نوار تفلون نورا از بهترین مارکهای نوار تفلون ایرانی تولید کشور عزیزمان است که قیمت فروش عمده نوار تفلون نورا بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است و کیفت آن از پلی تترافلوئورواتیلن کاملا درجه یک ساخته شده است . از محصولات مشابه این نوار تفلون میتوان به نوار تفلون سیتکو ، نوار تفلون آسیا ، نوار تفلون تهران و نوار تفلون دنا و نوار تفلون پارس اشاره نمود که همگی کیفیت های بالا و رقابتی دارند و در مدل ها و رنگ های متفاوتی تولید و به بازار فروش عمده نوار تفلون ایران تهران عرضه میگردند . جهت اطلاع از لیست قیمت عمده نوار تفلون نورا Noora میتوانید با کارشناسان فروش گالواپایپ ، بورس فروش عمده لوله و اتصالات تماس حاصل فرمایید :

999 44 666 21 98+

998 44 666 21 98+

997 44 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

نوار تفلون نورا

قیمت عمده نوار تفلون ایرانی نورا

معمولا خرید عمده نوار تفلون نورا برای پروژه های تاسیساتی و ساختمانی انجام میگیرد و انواع لوله و اتصالات گالوانیزه و لوله مانیسمان رده 40 و اتصالات گازی آریا و دیگر لوله و اتصالات فلزی را آب بندی مینماید و در ادامه به نحوه آب بندی انواع اتصالات به وسیله نوار تفلون میپردازیم . معمولا برای انواع نوار تفلون خانگی از پهنای 12 میلی متر و متراژ 10 الی 12 متر استفاده میکنند که مشخصات فنی نوار تفلون نورا نیز به همین گونه است . از دیگر مشخصات فنی نوار تفلون نورا ، بسته بندی کوچک 10 عددی و کارتن های بزرگ 600 تایی است .

آب بندی لوله گاز خانگی با نوار تفلون نورا

لوله گاز خانگی سپاهان و یا لوله گاز خانگی سپنتا با توجه به نداشتن رزوه توسط نوار تفلون آب بندی نخواهد شد . با این حال انواع اتصالات مانیسمان گازی آریا و اتصالات جوشی ایران اتصال که به صورت رزوه ای دنده ای تولید و به فروش میرسند میتوانند توسط یک نوار آب بندی تفلون آب بندی شوند . قیمت لوله گاز خانگی را نیز میتوانید از کارشناسان گالواپایپ به صورت قیمت روز لوله گازی خانگی سپاهان در هر شاخه دریافت نمایید . برای آب بندی انواع لوله گاز خانگی و اتصالات گازی دنده ای مانیسمان میتوانید اتصال را در دست چپ خود بگیرید و از زیر اتصال نوار تفلون نورا را در جهت عقربه های ساعت بپیچید و سپس به اتصال و یا لوله گازی مورد نظر خود ببندید .

آب بندی انواع لوله و اتصالات گالوانیزه با نوار تفلون نورا

لوله و اتصالات گالوانیزه یکی از مهم ترین بخش های آب بندی یک نوار تفلون محسوب میشود . انواع لوله و اتصالات گالوانیزه همچون اتصالات گالوانیزه برزیلی ، اتصالات گالوانیزه چینی و اتصالات گالوانیزه مک به صورت اتصالات گالوانیزه دنده ای تولید میگردند که اصلی ترین گزینه برای آب بندی لوله کشی هر ساختمانی هستند . لوله گالوانیزه آب ساختمان میتواند از انواع لوله گالوانیزه ساوه و سپنتا باشد . فرقی نمیکند که شما لوله گالوانیزه گرم خریداری میکنید یا لوله گالوانیزه سرد ، گرچه قیمت لوله گالوانیزه در مدل سرد و گرم تفاوت میکند و آبکاری آن نیز تفاوت های خاص خودش را دارد با این حال هر دو در رزوه ها و دنده های خود باید از نورا تفلون نورا و یا جایگزین نوار تفلون برای آب بندی استفاده شود . قیمت روز لوله گالوانیزه در سایز های 1/2 تا 6 اینچ هر لحظه تغییراتی میکند و قیمت هر شاخه لوله گالوانیزه سرد نیز بین سایز 1/2 اینچ تا 40 اینچ متغییر است چون هر گونه لوله جوشی درزدار فولادی همچون لوله گاز سپاهان را میتوان با آبکاری سرد به لوله گالوانیزه تبدیل نمود و دو سر آن را رزوه کرد .

لیست قیمت عمده نوار تفلون نورا

آیا لوله و اتصالات پلیکا با نوار تفلون نورا آب بندی میشوند

سوالی که بسیاری از کسانی که اطلاعات فنی در زمینه تاسیسات ندارند این است که لوله و اتصالات پلیکا با چه وسیله ای آب بندی میگردد و برای لوله کشی یو پی وی سی upvc ساختمان میتوان از نوار تفلون نورا و انواع نوار تفلون استفاده نمود یا خیر . با استفاده از چسب لوله پی وی سی یا چسب آب بندی لوله و اتصالات پلیکا میتوانید انواع لوله پلیکا لوله گستر گلپایگان ، لوله پلیکا فشار قوی ، لوله پلیکا گلپایگان و لوله پلیکا نانو پلیمر یاس گلپایگان را آب بندی نمایید . قیمت لوله پلیکا و اتصالات آن با توجه به تغییرات قیمت مواد خام لوله pvc ، تغییراتی خواهد داشت در نتیجه میتوانید قیمت روز هر شاخه لوله پلیکا گلپایگان را از کارشناسان فروش گالواپایپ دریافت کنید .

تفلون مایع جایگزین انوار نوار تفلون نورا

نوار تفلون به صورت حلقه ای و در متراژ 10 متر تولید و به فروش میرسد اما تفلون مایع یک مدل تفلون خمیری است که برای آب بندی به صورت خمیر روی رزوه پیچیده میشود و کیفیت قابل توجهی به همراه زمان آب بندی سریع دارد . از انواع تفلون مایع میتوان به تفلون مایع سیم ایتالیا ، تفلون مایع چفلون شایان ، تفلون مایع adalock ، تفلون مایع فورس و… اشاره نمود . قیمت عمده تفلون مایع نیز به صرفه تر از قیمت عمده نوار تفلون نورا است زیرا هر یک تفلون مایع 100 میلی لیتر شامل 100 حلقه نوار نوار تفلون میباشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *