لیست قیمت کارخانه نوار تفلون ایرانی پارس PTFE

نوار چسب تفلون یا نوار آب بندی در ویکی پدیا به انگلیسی پلی تترافلوئورواتیلن PTFE نیز نامیده میشود . از نوار چسب تفلون برای آب بندی انواع لوله و اتصالات دنده ای استفاده میگردد و نوار تفلن پارس یک کارخانه تولید کننده نوار تفلون ایرانی میباشد که در رقابت با انواع نوار تفلون چینی و خارجی است . در حال حاضر بهترین نوار تفلون های موجود در بازار لوله و اتصالات تهران ایران ، نوار تفلون تهران ، نوار تفلون دنا صورتی خمیری و نوار تفلون سیتکو قرمز است که از ضخامت و وزن بالایی نسبت به دیگر رقبای خود بهره مند هستند .

فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات گالواپایپ مرکز پخش عمده انواع نوار تفلون در ایران میباشد که میتوانید جهت اطلاع از قیمت روز انواع نوار تفلون جدید با بهترین کیفیت و قیمت با کارشناسان فروش بورس فروش لوله و اتصالات ایران شرکت گالواپایپ ارتباط برقرار نمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

نوار تفلون پارس

وزن نوار تفلون آب بندی پارس Pars

وزن نوار تفلون پارس Pars P.T.F.E Seal Tape با توجه به ضخامت و متراژ آن بسیار استاندارد و کاملا مرغوب است . ضخامت این نوار ptfe پارس 0.075 میلی متر و عرض آن دوازده میلی متر است . متراژ این نوار تفلون نیز 10 الی 12 متر بوده و یک نوار تفلون ده متری میباشد . توجه کنید که بسته های کوچم نوار آب بندی پارس 12 عددی هستند که با نوار تفلون آسیا یا نوار تفلون نورا برابری میکند . کیفیت نوار تفلون پارس از دیگر برندهای موجود در بازار همچون نوار تفلون الوند و دماوند و تاپ بسیار بالاتر بوده با این حال تیراژ بالای تولید این محصول در کارخانه باعث شده که یک نوار تفلون ارزان محسوب شود .

نوار چسب تفلن پارس دارای استاندارد گواهینامه مدیریت کیفیت iso 9001-2000 از سازمان RWTUV Germany آلمان میباشد . جایگزین نوار تفلون پارس میتوانید از تفلون مایع شایان ، تفلون مایع فورس و انواع دیگر تفلون مایع خارجی و ایرانی استفاده نموده که به نام تفلون خمیری مایع نیز مشهور هستند .

در واقع یک تفلون مایع 100 میلی لیتری جایگزین 100 عدد نوار آب بندی پارس است که در برخی مواقع بسیار مقرون به صرفه تر و اقتصادی تر نیز هست .

کارخانه نوار چسب تفلون پارس

روش بستن پیچیدن نوار تفلون پارس

استفاده از نوار تفلون کار بسیار ساده و کاملا فنی ای است . یک نوار آب بندی را با دست راست خود گرفته و اتصال مورد نظر خود را نیز در دست چپ بگیرید . توجه کنید که بستن نوار تفلون را باید در جهت رزوه های اتصالات گالوانیزه یا جوشی انجام دهید . اکثرا نمیتوانید انواع لوله مانیسمان جوشی گازی را با نوار تفلون آب بندی نمایید اما در برخی اتصالات همچون سردنده های اتصالات جوشی ایران اتصال یا اتصالات گازی آریا میتوانید از نوار تفلون جهت آب بندی در لوله کشی خود استفاده کنید . لوله مانیسمان رده 40 بدون درز و رزوه میباشد اما برای متصل نمودن انواع شیرآلات گازی یا شیر فلکه های کشویی به لوله مانیسمان رده 40 میتوان از فلنج دنده ای استفاده کرد یا یک سردنده جوشی مانیسمان به انتهای لوله جوش داد که در آن صورت میتوان هم از تفلون مایع و هم از نوار تفلون برای آب بندی این لوله ها نیز استفاده نمود . انواع لوله های گازی خانگی api نیز به همین شکل با دستگاه جوش آب بندی میشوند و در مواردی هم میتوان از نوار آب بندی برای آب بندی لوله گازی سپاهان استفاده نمود که به تشخیص کارشناسان فنی لوله کشی صورت میگیرد .

قیمت عمده نوار تفلون پارس

روش آب بندی کردن انواع شیر پیسوار با نوار تفلون پارس

شیر پیسوار معمولا در بسته های دو عددی شیر پیسوار سرد دسته آبی و شیر پیسوار گرم دسته قرمز در محصولات رهانه ارائه و عرضه میشوند . بهترین شیر پیسوار های موجود در ایران شیر پیسوار شیلان ، شیر پیسوار قهرمان و شیر پیسوار رهانه است که مدل فیلتردار آن به جهت گرفتن رسوب آب کیفیت از کیفیت بالاتری برخوردار میباشند . برای آب بندی شیر پیسوار فیلتردار میتوانید آن را در دست چپ گرفته به طوری که رزوه به سمت دست راست شما باشد . سپس نوار چسب تفلون را از زیر آن در جهت بسته شدن رزوه یا در جهت عقربه های ساعت ببندید . انقدر دور تا دور شیر پیسوار را نوار تفلن بپیچید تا رزوه ها به سختی دیده شوند . سپس با یک آچار میتوانید به انواع اتصالات گالوانیزه همچون اتصالات گالوانیزه توپی و یا انواع روپیچ توپیچ ها یا مهره ماسوره متصل نمایید . مهره ماسوره طلایی یا مهره ماسوره گالوانیزه برزیلی نیز از اتصالاتی است که برای آب بندی نیازمند نوار ptfe خواهیم بود .

لوله کشی ساختمان در لوازم تاسیساتی با انواع لوله گالوانیزه انجام میگیرد و بهترین برندهای لوله گالوانیزه در ایران کارخانه های ساوه و سپنتا هستند . لوله گالوانیزه ساوه در ساوه و لوله گالوانیزه سپنتا در اهواز مرند و تهران تولید شده و به سراسر بازار لوله و اتصالات تهران و ایران عرضه میگردند . لوله های گالوانیزه معمولا در دو سر رزوه و دنده میشوند و برای آب بندی آنها از نوار تفلون پهن صنعتی یا نوار تفلون عریض استفاده میشود . جهت اطلاع از قیمت لوله گالوانیزه نیز با کارشناسان گالواپایپ ارتباط برقرار نمایید .

پخش عمده نوار تفلون پارس

Incoming search terms:

  • تولید نوار تفلون خانگی
  • دستگاه نوار تفلون
  • لیست قیمت نوار تفلون تهران
  • نوار تفلون دماوند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *