قیمت لوله گاز | قیمت روز هر شاخه لوله گاز سپاهان خانگی درزدار

لوله گاز خانگی سپاهان اصفهان در کارخانه لوله سازی سپاهان Sepahan Pipe به دو مدل لوله جوشی درزدار و لوله گازی api تولید میگردد . انواع سایز لوله درزدار سپاهان از 1/2 اینچ تا 6 اینچ پر مصرف ترین لوله های این رده از لوله و اتصالات جوشی درزدار میباشد . به مدل لوله api سپاهان ، لوله جوشی درزدار سنگین و به مدل لوله گاز خانگی سپاهان ، لوله جوشی درزدار سبک نیز میگویند . لوله گازی api 5l دارای استاندارد ملی ISIRI 3574 میباشد و به عنوان لوله جوشی درزدار جایگزین لوله مانیسمان بدون درز میباشد به همین جهت به لوله مانیس گاز api 5l شناخته شده است . لوله گازی سپاهان برند بسیار مرغوب و با کیفیتی است که با قبول شدن در تست ها و آزمایشات بسیار توانسته تاییدیه اداره گاز ایران را دریافت نماید .

این لوله های گازی در دو نوع تو کار ای پی آی api 5l و رو کار ( جوشی درزدار سبک ) تولید میگردند .

قیمت لوله گاز خانگی سپاهان از قیمت لوله مانیسمان رده 40 ارزان تر بوده با این حال لوله گازی سپاهان api هم وزن لوله مانیسمان رده 40 تولید میگردد . از لوله و اتصالات هم جنس و با کیفیت در مجموعه محصولات جوشی میتوان اتصالات جوشی مانیسمان ایران اتصال ، اتصالات جوشی درزدار آریا و همچنین اتصالات جوشی بنکن نیز اشاره نمود که همگی از بهترین و فشار قوی ترین لوله و اتصالات موجود در بازار لوله و اتصالات تهران هستند .

نمایندگی لوله گازی سپاهان اصفهان ، فروشگاه لوله و اتصالات گالواپایپ میباشد و میتوانید جهت دریافت لیست قیمت روز هر شاخه لوله گاز خانگی سپاهان و لیست قیمت امروز هر متر و هر شاخه انواع لوله گازی مانیس گاز api سپاهان با کارشناسان فروش مجموعه گالواپایپ ارتباط برقرار نمایید :

197 48 666 21 98+

952 24 666 21 98+

تلفکس

506 38 666 21 98+

شماره تلگرام :

صادقی 1351 508 912 98+

فرخی 294 51 51 912 98+

لوله گازی مانیس گاز api سپاهان اصفهان

قیمت لوله گاز

اطلاعات فنی انواع لوله و اتصالات جوشی گاز api سپاهان را میتوانید در هر سایز لوله در زیر مشاهده نمایید . این مشخصات فنی عبارت اند از وزن لوله گازی api سپاهان ، ضخامت لوله گازی api سپاهان ، سایز لوله گازی api سپاهان و همچنین برای دریافت لیست قیمت امروز لوله مانیس گاز سپاهان سبک و سنگین میتوانید با کارشناسان فروش گالواپایپ در ارتباط باشید . ما سعی کرده ایم در زیر جدول وزن لوله فولادی درزدار در هر سایز سبک و سنگین را ارائه دهیم تا شما عزیزان قیمت لوله درزدار کیلویی را هم بتوانید محاسبه کنید .

ضخامت وزن قیمت لوله گازی مانیس گاز سایز 1/2 اینچ سپاهان api

تولید کننده لوله گازی 1/2 اینچ api ، گروه صنعتی سپاهان Sepahan Pipe میباشد که این لوله جوشی درزدار را در شاخه های 6 متری تولید میکند . موارد مصرف این لوله ها به عنوان لوله گاز رسانی میباشد و همچنین از ورق آهن Gr_BPSL2 تولید میشوند . ضخامت لوله مانیس گاز 1/2 اینچ سپاهان دو ممیز هشت دهم میلی متر 2.8 mm میباشد . ضخامت لوله فولادی درزدار سپاهان در مدل سنگین آن سه دهم میلی متر از مدل سبک آن بیشتر است و تمام این لوله های گازی api با وزن لوله مانیسمان رده 40 برابری میکنند به همین جهت میتوان گفت بهترین لوله جوشی درزدار در بازار لوله و اتصالات ، لوله سپاهان است . مدل های مشابه این لوله ها در لوله و اتصالات گالوانیزه را میتوان لوله گالوانیزه ساوه سنگین و لوله گالوانیزه سپنتا سنگین نام برد که دو کارخانه لوله سازی گالوانیزه قدرتمند در تامین لوازم تاسیساتی محسوب میشوند . همچنین در صنعت لوله و اتصالات پلیکا نیز لوله پلیکا گلپایگان کارخانه های پلیمر یاس گلپایگان و لوله گستر گلپایگان ، لوله پلیکا فشار قوی و بسیار مستحکم به نام نانو پلمیر یاس گلپایگان تولید نموده اند .

وزن یک متر طول لوله گازی 1/2 اینچ سپاهان 1.28 کیلوگرم و وزن شاخه شش متری این لوله در سایز یک دوم اینچ 7.68 کیلوگرم میباشد . تعداد شاخه در هر بندل از این سایز لوله 169 شاخه لوله یک دوم اینچ سپاهان است و وزن بندیل این سایز نیز 1298 کیلوگرم میباشد .

قیمت لوله گازی سپاهان

ضخامت وزن قیمت لوله گاز سپاهان اصفهان سایز 3/4 اینچ api

لوله های سه چهارم اینچ یک سایز از 1/2 بزرگ تر بوده و همچنین ضخامت لوله گازی 3/4 اینچ سپاهان 2.9 میلی متر میباشد . وزن یک متر طول لوله گازی 3/4 اینچ سپاهان 1.7 کیلوگرم و وزن شاخه شش متری لوله سه چهارم اینچ مانیس گاز 10.2 کیلوگرم میباشد . سایز قطر خارجی لوله گازی 3/4 اینچ نیز 26.7 میلی متر است . قیمت لوله گاز سپاهان سایز 3/4 اینچ را از کارشناسان گالواپایپ استعلام نمایید .

ضخامت وزن قیمت لوله گازی api 5L سپاهان سایز 1 اینچ

لوله گازی API 5L سایز 1 اینچ با ضخامت سه ممیز چهار میلی متر 3.4 MM تولید میگردد . لوله 1 اینچ گازی با قطر خارجی 33.4 میلی متر از کارخانه به بازار عرضه میگردد و برای مصارف تو کار به کار میرود . وزن یک متر لوله گازی 1 اینچ سپاهان اصفهان 2.56 کیلوگرم است و همچنین وزن شاخه 6 متری لوله یک اینچ سپاهان 15.06 کیلوگرم عرضه میگردد .

ضخامت وزن قیمت لوله درزدار صنعتی سپاهان سایز 1 1/4 اینچ

قطر خارجی لوله مانیس گاز یک و یک چهارم اینچ در حالت کلی چهل و دو ممیز دو میلی متر 42.2 میلی متر بوده و همچنین ضخامت لوله گازی 1 1/4 اینچ نیز 3.6 میلی متر است . وزن لوله گازی 1 1/4 اینچ API در یک متر لوله 3.43 کیلو گرم و وزن کلی شاخه شش متری این سایز از لوله های سپاهان 20.58 کیلوگرم است . تمام لوله های گازی سپاهان پر مصرف هستند اما سایز 1 اینچ 2 اینچ و 3/4 اینچ آن بیشتر برای مصارف خانگی تو کار یا به عنوان لوله گازی تو کار استفاده میگردد .

ضخامت وزن قیمت لوله گازی مانیس گاز سپاهان سایز 1 1/2 اینچ

وزن لوله گازی 1 1/2 اینچ در یک متر 4.07 کیلوگرم است و از مدل سبک آن طبعا سنگین تر است . این لوله با قطر خارجی 48.3 از کارخانه گروه صنعتی سپاهان تولید و به بازار لوله و اتصالات گازی عرضه میگردد . ضخامت لوله درزدار صنعتی سپاهان سایز 1 1/2 اینچ ای پی آی 5L ، سه و هفت میلی متر 3.7 میلی متر میباشد که در مقایسه با سایز کوچکتر آن یعنی لوله 1 1/4 اینچ یک دهم میلی متر ضخیم تر تولید میگردد تا فشار کافی را تحمل کرده و به صورت کاملا استاندارد تحت تاییدیه سازمان گاز کشور ارائه گردد .

قیمت لوله درزدار سپاهان

ضخامت وزن قیمت لوله گازی مانیس گاز API سپاهان Sepahan سایز 2 اینچ

قطر خارجی سایز دو اینچ لوله گازی سپاهان 12.3 میلی متر در مقایسه با قطر خارجی سایز 1 1/2 آن بیشتر میباشد و میتوان گفت قطر خارجی این لوله 60.3 میلی متر است . ضمن این که دو دهم میلی متر از ضخامت سایز کوچکتر از دو اینچ بیشتر بوده و ضخامت لوله 2 اینچ سپاهان نیز 3.9 میلی متر است . وزن یک متر طول لوله 2 اینچ گازی 5.42 کیلوگرم است که با سایز 1 1.2 اینچ این لوله های مانیس گاز 1.35 کیلوگرم بیشتر میباشد که کاملا استاندارد و منطقی است . وزن هر شاخه شش متری لوله 2 اینچ گازی api سی و دو کیلوگرم یا دقیق تر بگوییم 32.52 کیلوگرم است .

ضخامت وزن قیمت لوله گازی api 5l سپاهان اصفهان سایز 2 1/2 اینچ

لوله 2 1/2 اینچ گازی مانیس با قطر خارجی 73 میلی متر و از دیگر محصولات لوله گاز سپاهان است . کارخانه سپاهان اصفهان در شهر نایین دایر شده است . ضخامت لوله گازی 2 1/2 اینچ با سایز بعدی آن یعنی سه اینچ برابری میکند و 4 میلی متر است . همچنین وزن این لوله در طول یک متری آن 6.81 کیلوگرم و در شاخه شش متری لوله گازی 2 1/2 اینچ 40.86 کیلوگرم تولید و در بازار لوله و اتصالات تهران عرضه میگردد . نمایندگی فروش لوله گازی سپاهان ، مجموعه گالواپایپ میباشد و لیست قیمت انواع سایز لوله گازی سپاهان اصفهان را میتوانید با تماس با کارشناسان شرکت ما دریافت نمایید .

ضخامت وزن قیمت لوله گاز سپاهان سایز 3 اینچ

همانطور که گفتیم ضخامت لوله گازی 3 اینچ سپاهان با سایز کوچکتر آن یعنی دو و یک دوم اینچ برابر بوده و 4 میلی متر هر دو ضخامت دارند . وزن لوله گازی سه اینچ 8.37 کیلوگرم در یک متر طول آن بوده و برای بدست آوردن وزن کلی شاخه شش متری این لوله api ، باید وزن یک متر آن را ضرب در شش کرد که عدد 50.22 کیلوگرم بدست می آید . جالب اینجاست که وزن این لوله گازی سنگین در مدل رو کار آن حدود 600 گرم بیشتر میباشد . قطر خارجی لوله سایز 3 اینچ 88.9 میلی متر و تعداد شاخه در هر بندیل این لوله های گازی 19 شاخه 3 اینچ است .

لوله جوشی سپاهان

ضخامت وزن قیمت لوله گازی ای پی آی api سپاهان سایز 3 1/2 اینچ

وزن لوله 3 1/2 اینچ api 63.48 کیلوگرم است و وزن یک متر طول این لوله 10.58 کیلوگرم میباشد . قطر خارجی سایز 3 1/2 اینچ لوله سپاهان 101.6 میلی متر و ضخامت لوله سپاهان در این سایز 4.4 میلی متر میباشد و با سایز 4 اینچ برابری میکند .

ضخامت وزن قیمت لوله گازی 4 اینچ سپاهان اصفهان Sepahan

صد و چهارده میلی متر 114.3 mm قطر خارجی لوله چهار اینچ api steel pipe سپاهان است و وزن لوله در یک متر طول 11.92 کیلوگرم عرضه میشود که وزن کلی لوله را 71.52 میتوان تخمین زد . ضخامت لوله چهار اینچ گازی api نیز 4.4 میلی متر میباشد .

ضخامت وزن قیمت لوله درزدار api سپاهان اصفهان سایز 5 اینچ

لوله درز مستقیم درزدار api سپاهان در سایز پنج این با قطر خارجی 141.3 تولید و عرضه میشود . وزن یک متر این لوله نیز 16.19 کیلوگرم و وزن یک شاخه کامل 6 متری لوله 5 اینچ درزدار سنگین 97.14 کیلوگرم میباشد . سایز 5 اینچ و 6 اینچ لوله گازی بسیار کم مصرف میباشد و پر مصرف ترین این لوله گازی تا 4 اینچ است . تعداد شاخه در هر بندیل سایز 5 اینچ 11 عدد بوده و وزن کلی بندیل این لوله ها 1069 کیلوگرم است .

لیست قیمت لوله api سپاهان

ضخامت وزن و قیمت لوله جوشی درزدار گاز رو کار سبک سپاهان

لوله جوشی درزدار سپاهان نیز در مصارف تجاری و خانگی مورد مصرف برای گاز کشی خانه استفاده میگردد . لوله api برای لوازم آتش نشانی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد در حالی که این لوله گاز رو کار جزو تجهیزات موتورخانه شوفاژ و شوفاژخانه و گاز کشی رو کار ساختمان لوله کشی میشود . از مدل های فشار قوی انواع دیگر محصولات گالواپایپ میتوان به فلنج کور و فلنج گلودار نیز اشاره نمود که در کلاس 150 کلاس 300 و تا کلاس 1600 تولید و عرضه میگردند و در برخی موارد نیز به عنوان فلنج جوشی با همین لوله جوشی درزدار سپاهان مورد استفاده قرار میگیرند . لوله درزدار به انگلیسی Seamed Pipe نیز نامیده میشود . مشخصات فنی انواع لوله جوشی درزدار سبک سپاهان اصفهان را میتوانید در جدول مشخصات فنی انواع لوله جوشی درزدار سپاهان در زیر در هر سایز مشاهده نمایید و برای اطلاع از لیست قیمت هر شاخه لوله گاز سپاهان نیز با کارشناسان فروش شرکت گالواپایپ ارتباط برقرار کنید .

ضخامت وزن قیمت لوله جوشی درزدار سپاهان سایز 1/2 اینچ سبک

سایز 1/2 اینچ لوله گاز رو کار با قطر خارجی 21.3 میلی متر تولید میشود . ضخامت کلی لوله جوشی درزدار سبک 2.65 میلی متر است که در سایز 1/2 اینچ ضخامت معقول و بسیار استانداردی برای تولید این لوله در نظر گرفته شده است . وزن یک متر طول لوله یک دوم اینچ درز مستقیم 1.22 کیلوگرم و وزن شاخه کلی این لوله 7.32 کیلوگرم است . در هر بندیل لوله یک دوم این درزدار سبک 169 شاخه لوله قرار میگیرد که وزن کلی آن 1237 کیلوگرم خواهد بود .

لیست قیمت لوله فولادی درزدار سپاهان

ضخامت وزن قیمت لوله جوشی درزدار سپاهان سایز 3/4 اینچ سبک

سایز 3/4 اینچ لوله های جوشی درزدار بسیار پر مصرف بوده و با قطر خارجی 26.9 میلی متر تولید میگردند . این لوله های سه چهارم اینچ ضخامتی برابر با سایز 1/2 اینچ داشته و 2.65 میلی متر هستند . با این حال وزن یک متر از لوله سه چهارم اینچ درزدار سبک 1.53 کیلوگرم و وزن لوله گاز رو کار 3/4 اینچ در حال کلی 9.48 کیلوگرم است . در هر بندیل از سایز سه چهارم اینچ این لوله ها نیز 127 شاخه قرار میگیرد که وزن کلی بندیل میشود 1207 کیلوگرم و کاملا ضخامت و قطر استانداردی دارند . جهت دریافت قیمت لوله گاز سپاهان با ما در ارتباط باشید .

ضخامت وزن قیمت لوله درزدار سیاه سپاهان سایز 1 اینچ سبک

این لوله های سیاه و فولادی سایز 1 اینچ با قطر خارجی 33.7 از کارخانه لوله سازی سپاهان اصفهان به بازار عرضه میشوند . ضخامت لوله درزدار فولادی یک اینچ 3.25 میلی متر و همچنین وزن یک متر از این لوله 2.44 کیلوگرم است . وزن شاخه کلی لوله یک اینچ سیاه درزدار 14.64 کیلوگرم و در هر بندیل این لوله ها 61 عدد لوله سیاه قرار میگیرد .

ضخامت وزن قیمت لوله درزدار فولادی سپاهان سایز 1 1/4 اینچ سبک

لوله یک و یک چهارم اینچ فولادی درزدار با قطر خارجی 42.4 میلی متر در خط تولید کارخانه سپاهان گذر میکند . 3.25 میلی متر ضخامت لوله بوده و وزن یک متر از آن 3.14 کیلوگرم است . وزن شاخه شش متری لوله درزدار فولادی یک و یک چهارم اینچ نیز 18.84 کیلوگرم میباشد .

فروش لوله درزدار سنگین سبک سپاهان اصفهان

ضخامت وزن قیمت لوله سیاه فولادی سپاهان سایز 1 1/2 اینچ

سایز یک و یک دوم اینچ لوله سیاه فولادی درز مستقیم سپاهان قطر خارجی 48.3 میلیمتر داشته و ضخامت این لوله نیز همچون سایز کوچکتر آن 3.25 میلی متر است . 3.61 کیلوگرم وزن یک متر از این سایز لوله فولادی سیاه میباشد که در شش متر ضرب شده و وزن کلی لوله 21.66 کیلوگرم است .

ضخامت وزن قیمت لوله فلزی درزدار سپاهان اصفهان سایز 2 اینچ

قطر لوله درزدار فولادی سایز 2 اینچ 60.3 میلیمتر است و ضخامت این لوله نیز 3.65 میلی متر دقیق میباشد . 5.1 کیلوگرم در هر متر این لوله های 2 اینچ آهن بکار رفته است که در جدول وزن لوله درزدار فولادی سایز این لوله سبک درزدار دو اینچ 30.6 کیلوگرم میباشد .

ضخامت وزن قیمت لوله فولادی درزدار سپاهان اصفهان سایز 2 1/2 اینچ

قطر خارجی لوله 2 1/2 اینچ در جدول ضخامت لوله های درزدار سبک 76.1 میلی متر است و وزن هر یک متر طول این لوله 6.51 کیلوگرم است . ضخامت این سایز نیز همچون سایز 2 اینچ 3.65 میلی متر بوده و وزن لوله در شاخه کلی 39.06 کیلوگرم عرضه میشود .

قیمت لوله سپاهان api گازی

ضخامت وزن قیمت لوله فولادی درزدار سپاهان اصفهان سایز 3 اینچ

کاربرد لوله های درزدار سایز 3 اینچ معمولا در لوازم و تجهیزات موتورخانه به همراه انواع اتصالات فشار قوی بکار میرود . همچنین این لوله ها با دریافت استاندارد لوله های درزدار برای گاز کشی خانه بسیار مناسب و دارای تاییدیه هستند و نیز در جدول ضخامت لوله های درزدار قطر خارجی لوله سه اینچ 88.9 میلی متر و ضخامت لوله نیز 4.05 میلی متر است . در جدول وزن لوله های درزدار نیز وزن یک متر از این لوله 8.47 کیلوگرم و وزن کلی این لوله درزدار جوشی 50.82 کیلوگرم میباشد . قیمت این لوله ها بر واحد کیلوگرم است برای همین قیمت لوله درزدار کیلویی سایز 3 اینچ را میتوانید از کارشناسان فروش شرکت گالواپایپ استعلام نمایید . خرید لوله جوشی درزدار از نمایندگی رسمی سپاهان در تهران بسیار مقرون به صرفه خواهد بود .

ضخامت وزن قیمت لوله فولادی سپاهان اصفهان سایز 3 1/2 اینچ

فشار کاری لوله های درزدار معمولا تا 40 بار فشار بخار و گاز میباشد . قطر خارجی این سایز از لوله های گاز رو کار سبک 114.3 میلی متر و از لوله های سایز بزرگ درزدار فولادی به شمار میرود . ضخامت لوله 4.5 میلی متر است که یک لوله جوشی درزدار گوشتدار محسوب میشود و همچنین وزن یک متر از این لوله 12.1 کیلوگرم است و در شاخه کلی این وزن 72.6 کیلوگرم به بازار عرضه میگردد .

قیمت لوله جوشی درزدار سپاهان

ضخامت وزن قیمت لوله جوشی درزدار سپاهان اصفهان سایز 4 اینچ و 5 اینچ

قطر خارجی لوله 4 اینچ درزدار سپاهان 139.7 میلی متر و قطر خارجی سایز 5 اینچ آن 165.1 میلی متر است . ضخامت هر دو لوله 4.85 میلی متر بوده و وزن لوله چهار اینچ درزدار سبک 16.2 کیلوگرم در هر متر است که وزن کلی آن 97.2 کیلوگرم میشود . وزن لوله جوشی 5 اینچ در هر متر 19.2 کیلوگرم و در هر شاخه 115.2 کیلوگرم است که یک لوله جوشی درزدار بسیار سنگین و با کیفیت خواهد بود .

درباره لوله گازی درزدار گروه صنعتی سپاهان اصفهان

سال 1352 ، گروه صنعتی سپاهان Sepahan Industiral Group Co با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان فنی مجرب با سابقه 20 ساله اقدام به تاسیس شرکت گروه صنعتی سپاهان اصفهان نموده و در زمینه لوله و پروفیل به یک شرکت خصوصی معتبر در ایران تبدیل گردید . کارخانه لوله سازی سپاهان اصفهان تعداد بیشتر از 880 نفر پرسنل و با تولید 420.000 تن اجناس و لوله و اتصالات ، پیشتاز در زمینه تولید انواع لوله جوشی مانیس گاز سنگین و درزدار سبک بوده و هست . واحد قالب سازی شرکت لوله سازی سپاهان اصفهان از بهترین ماشین آلات CNC برای قالب گیری محصولات و لوله های خود استفاده مینماید تا رضایت مشتری را تا نهایت جلب نماید . همچنین گروه صنعتی سپاهان از صادرکنندگان لوله و پروفیل به انواع کشورهای اروپایی نیز میباشد .

شرکت گروه صنعتی لوله گازی درزدار سپاهان اصفهان

استاندارد لوله های درزدار مانیس گاز سنگین و جوشی سبک

شرکت سپاهان اصفهان با تولید بهترین لوله های روز بازار موفق به اخذ گواهینامه ها و استاندارد های زیر در این صنف شده است :

 • گواهینامه ISO 10002-2014
 • گواهینامه CE اروپا
 • گواهینامه استاندارد کیفی ملی ایران – شماره ISIRI 3574
 • گواهینامه استاندارد کیفی ملی ایران – شماره ISIRI 3360
 • استاندارد لوله های آبرسانی و فاضلاب
 • گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه
 • گواهینامه و استاندارد ISO 9001-2008
 • گواهینامه و استاندارد ISO/TS 29001-2010
 • گواهینامه و استاندارد ISO 14001:2004
 • گواهینامه و استاندارد BS OHSAS 18001-2007
 • گواهینامه API-5L
 • گواهی دارنده نشان استاندارد ایران
 • گواهینامه EPCO
 • گواهینامه کیفیت ISO
 • مدیریت مبتنی بر ISO

Incoming search terms:

 • قیمت لوله گاز
 • قیمت هر شاخه لوله گاز سپاهان
 • قیمت لوله گاز سپاهان امروز
 • قیمت لوله گازی
 • قیمت لوله گاز خانگی
 • قیمت روز لوله گاز خانگی
 • لوله گاز سپاهان
 • قیمت لوله گاز سپاهان
 • قیمت لوله گاز سپاهان سنگین
 • قیمت لوله سپاهان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *